Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

Kötü gerçekten canım evet.. Bak kedi dedin aklıma sokak kedisi değil ama, chincilla cinsi kedileri getirdin :emir_bebek:

Kedi istiyorum ben ya, of...

Suecim şu atvdeki diziyi izliyorum es es :) Güzel şehir ya :emir_bebek:

bende kuş aldım dahaddoğruısu babam kuş almışş çok şeker yavru kendi kendine konuşuyoo kaydirigubbakcemile3 annem ismini erdem taktı (erkek çocuğu yok diye kuşa oğlum diyo ismide erdem olsun dedi) bende pambık diyorum ama annem o erdem diyoo kaydirigubbakcemile3

bende kuş aldım dahaddoğruısu babam kuş almışş çok şeker yavru kendi kendine konuşuyoo kaydirigubbakcemile3 annem ismini erdem taktı (erkek çocuğu yok diye kuşa oğlum diyo ismide erdem olsun dedi) bende pambık diyorum ama annem o erdem diyoo kaydirigubbakcemile3

Erdem mi :roflol: Baya baya erkek evlat yerine koymuş onu annen ya :) Bizim kuşu ananeme verdik, adı paşaydı. Sonra tesbih salladığımızda oynadığı için imam diyorlar kuşa :roflol:

Erdem mi :roflol: Baya baya erkek evlat yerine koymuş onu annen ya :) Bizim kuşu ananeme verdik, adı paşaydı. Sonra tesbih salladığımızda oynadığı için imam diyorlar kuşa :roflol:

valla öye oldu canımmm artık bi kardeşim var ismi erdem kaydirigubbakcemile3​

osmaniyeden katılıyorum aranıza..profilimde de görüldüğü gibi. Ve yine evliyim..2 yıl 3 ay 21 gün. Ve çalışmıyorum ev hanımıyım. Bu kadar..çocuğum da yok. :KK70:

hayırlı olsun efendim yeni evli değilsin sen bak 2 yıl olmuş gelinlikten ev hanımlığına terfi etmşsin :) yaş kaçtı canım??

Bende tanıtayım kendimiiii:)
20 yaşındayım tokat lıyım ama hiç bilmem doğma büyüme istanbul luyum. temmuzda sözlendim. Kasım 29.da nişanım olacak.. Seneye 5.ay gibi de düğünü düşünüyoruz. Muhasebeciyimm..
Duygusal sevecen sıcak kanlı bir kızım... en önemlisi sizin gibi birbirinden güzel kk üyelerine çok düşkünüm.. Sizlerle sohbet etmek beni çok mutlu ediyor.. Burası bana yetiyor kimseye ihtiyaç duymuyorum... Hepinizi çokkk seviyorum opuyorumnanaktan

Bende tanıtayım kendimiiii:)
20 yaşındayım tokat lıyım ama hiç bilmem doğma büyüme istanbul luyum. temmuzda sözlendim. Kasım 29.da nişanım olacak.. Seneye 5.ay gibi de düğünü düşünüyoruz. Muhasebeciyimm..
Duygusal sevecen sıcak kanlı bir kızım... en önemlisi sizin gibi birbirinden güzel kk üyelerine çok düşkünüm.. Sizlerle sohbet etmek beni çok mutlu ediyor.. Burası bana yetiyor kimseye ihtiyaç duymuyorum... Hepinizi çokkk seviyorum opuyorumnanaktan

bide ağzındn bal damlıyorr kaydirigubbakcemile5
RABBİM Tamamına erdirsin inşallah canım:nazar:.. ist'de nerde oturuyorsun??

ınşallah belinayımm.... Allah hepimize mutluluğun sevginin en sade duru ve güzel halini yaşatır inşallah. Ben bağcılarda oturuyorum. Bayrampaşa da çalışıyorum. Evlenince oturacağımız ev yine bağcılarda hiç sevmiyorum çok kalabalık bizim semt.. Sen nerede istanbulun neresindensin??

X