Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

Üni okuyorum hacettepe mat öğretmenliği 4. sınıf :eek:
Sakaryalıyım,bugün selden acaip korkuyorum çok üzüldüm ya kaç kişi kaybolmuş
Bi gözüm pc de bi gözüm havada kaydirigubbakcemile3
Birde, bugün canım öyle sıkkın ki, 09-09-09 benim için bi zamanlar çok önemliydi, ama 1 yılı aşkındır önemini yitirdi,bugün hiç gelmesin istedim hiç yaşamadan atlayayım istedim.
Korktuğum kdr kötü değilmiş ama kaydirigubbakcemile3

İnşallah belinayımm.... Allah hepimize mutluluğun sevginin en sade duru ve güzel halini yaşatır inşallah. Ben bağcılarda oturuyorum. Bayrampaşa da çalışıyorum. Evlenince oturacağımız ev yine bağcılarda hiç sevmiyorum çok kalabalık bizim semt.. Sen nerede istanbulun neresindensin??

inşallah canım benim çok teşekkür ederim bu güzel dileğin içinnn canımsınnn Şeniz.. tatlım ben zeytinburnunda oturuyuorum.. bu arada düğün yaklaşınca bana haber ver çünkü perdeci dükkanımız var perdelerini burdan seçersin ve kolaylık yaparız sana olurmu tattlım?? aklında bulunsun bilirsin belki zeytinburnu perdeciler çarşısını?? işte ben hemm orda oturuyorum hemde dükkanımız var opuyorumnanaktan

esila ince işler galiba.... Maziyi düşünme canım.. Kapanmış sayfa kapanmıştır tekrar açıp anlamsız hatırlamalar yapmaya gerek yok... Hayat öyle acayip ki yarın nelerle karşılaşacağımızı bilemiyoruz.. ınşallah sonu hayal kırıklıkları olmayan bir birlikteliğin olur bundan sonrası için... opuyorumnanaktan

aaa çok iyi olur ya kaydirigubbakcemile5 Belinay beni sakın unutma ben seni unutmam bulurum :eek:

Birde, bugün canım öyle sıkkın ki, 09-09-09 benim için bi zamanlar çok önemliydi, ama 1 yılı aşkındır önemini yitirdi,bugün hiç gelmesin istedim hiç yaşamadan atlayayım istedim.

zekiyiz yaniiiii :nazar: sakarya diyince içim gitti bende sakarya üniversitesi sapanca meslek yüksek okulundan mezunumm Turizm seyehat işletmeciliği, ahh bee azmı göl evinde vakitlerim geçtii..canım dikkat et kendine olurmu??

Mat öğretmeni demek? Çok hoş.. Benim dayımda mat öğretmeni, yardımcı oluyordu bana derslerde. Öğretmen akraba her zaman iyidir şakkıdı :)
Ben de Marmara ünide iktisat okuyorum 2 sınıf oldum daha :) Senin bitiyor :emir_bebek:

Gerçektenmi Belinay, gel canım anılarını tazeleyelim
Ben nasıl geldim bu okula bir hatırlasam birazcık çalışmışım galiba,şimdide çalışsam keşke saldım iyice :kedi:
Ben geçmişle,onunla değilim ama kendi içimden bişeyleri söküp atamıyorum, özlüyorum, hep aklıma geliyor, bugün gelse arasa kapıma evimin önüne gelse niye geldin git hayatımdan beni bana bırak derim zorlaştırma hayatımı derim ama gelde kalbime anlat hadi ..

Son düzenleme:
Bizim bölüm 5 yıllık,birde almanca, hazırlık okudum ettimi 6 yıl daha bitmiyor yani :eek:
Bizim ufaklıklar şimdiden peşimde ztn,birsürü kuzenim var staj yapıyorum bolbol kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin fbilgili... Sende kendinden bahsetsene tanıyalım hepimiz birbirimizi zemuszemus

Gerçektenmi Belinay, gel canım anılarını tazeleyelim
Ben nasıl geldim bu okula bir hatırlasam birazcık çalışmışım galiba,şimdide çalışsam keşke saldım iyice :kedi:
Ben geçmişle,onunla değilim ama kendi içimden bişeyleri söküp atamıyorum, özlüyorum, hep aklıma geliyor, bugün gelse arasa kapıma evimin önüne gelse niye geldin git hayatımdan beni bana bırak derim zorlaştırma hayatımı derim ama gelde kalbime anlat hadi ..

ahh isityorum gelmeyide kısmet canımmmm.. sende çalış cicim salma kendini artıkk...
bu arada seninde içinde kalan bişiler var sanırım benimde öye canım henüz taze benim yaram çünkü 4 ay oldu 5 yıllık ilişkimi evlilik arifesinde bitireli

Son düzenleyen: Moderatör:
sende sözlüsün galiba debbiesue???

inşallah canım benim çok teşekkür ederim bu güzel dileğin içinnn canımsınnn Şeniz.. tatlım ben zeytinburnunda oturuyuorum.. bu arada düğün yaklaşınca bana haber ver çünkü perdeci dükkanımız var perdelerini burdan seçersin ve kolaylık yaparız sana olurmu tattlım?? aklında bulunsun bilirsin belki zeytinburnu perdeciler çarşısını?? işte ben hemm orda oturuyorum hemde dükkanımız var opuyorumnanaktan

ewet 14.08.09 da söz- nişan yaptık ama düğün çok uzak gözüküo :) bi 3 seneeee of ::KK43: yazık bize :)

kız perdelerimizi toptan alıcaz desene :)

makyaj ürünlerinide benden al cnm :):)

Bizim bölüm 5 yıllık,birde almanca, hazırlık okudum ettimi 6 yıl daha bitmiyor yani :eek:
Bizim ufaklıklar şimdiden peşimde ztn,birsürü kuzenim var staj yapıyorum bolbol kaydirigubbakcemile3

Ooo 6 yıl olsun ama okul zamanlarını istiyor özlüyor herkes :eek:

Ufaklıklar daha çook peşine düşücek kendimden biliyorum kaydirigubbakcemile3

ben geldımm yineeeopuyorumnanaktan
hoşgeldin bebeeeeeem opuyorumnanaktan​
ewet 14.08.09 da söz- nişan yaptık ama düğün çok uzak gözüküo :) bi 3 seneeee of ::KK43: yazık bize :)

kız perdelerimizi toptan alıcaz desene :)

makyaj ürünlerinide benden al cnm :):)

ohh hadi hayırlısı canım benim ALLAH tamamına erdirsin senide beklerim canımm​

X