Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

Herkes bir olmaz ki tatlım..Ama belli ki bir süreye ihtiyacın var senin sakın ani kararlar verme..Ama kendini şartlandırıp kapılarını da kapatma...

aslıında nediyorum biliyosmusun annem? he de belinay herkesi şaşırt en çokta ufuğun canını yak diyorum ama sonra ne olucak olan bana olucak ufuk 1 gün blemedim 1 hafta ağlar sızlar peki ya ben girdiğim bu yoldan çıkmak öyle kolay olmicak derdim 1 ken 1000 olucak

canım ben kocaelide alıcam.istanbuldan gidip gelicem...
sevgilim taaa erzincanda alacak..
kpss gerçekten illet bişey:gitme:
çok çalışmam lazımmafoldumben

Oradamı oturuyor arkadaşın?Çok farklı yerlerden alıyorsunuz ondan sordum.Peki sertifika veriyor mu bu üniv.ler.Gerçekten çok çalışman gerek oda değil sadece şansında olacak ki devlet yapsın atamayı...uyus seyler..lmaz:

bncede sakın ama sakın acele etme
kii sen biliyorsun zaten aklı başında bi kızsın

güzelim şuan böyle düşünmen gayet normal ama karşına doğru insan çıktı zaman bu düşüncelerin değişecek ve güvenmeyi öğreneceksin inan bana sadece kendine zaman tanı ve içinde sadece umut yeşerta.s.[/QUOTE]

kesinlikle haklısınız kızlarrrr .. Sizi çok seviyorum ben yaaa​

Sakın öyle saçma işlere kalkışayım deme kendini harcarsın,Ufuğu da unutmaya bak...İnan hayatta unutulmayacak hiç bir şey yok.Evlat acısına alışıyor insanlar,ölüm acısına düşün..

anladm cnm
bile bile kötü olmanı istemem
kalbinin temizliğine inanıyorum ben senin
her zaman diyorum bunu zaten
sen sabret inş. herşeyin ne güzeli snn olucak.

kızlar ben yatıyorum
öpüyorum sizleri
iyi gecleer...

afferin benim kızıma şöyle güzel bir plaket vericem sana klava: ufuğun canı yanar ama dediğin gibi ne kadar yanar sen sadece bir intikam uğruna hayatını bilmediğin bir yöne sürüklersin. kimselere hiçbir şey olmaz merak etme olan sana olur. hayatını heba edersin at kafandan öyle düşünceleri

yok arkadaşım kastamonuda yaşıyor.
farklı yerlerde alıyoruz çünkü bunda ales sınav puanı ve okul ortalaması etkili...
yani sen istediğin yerlere başvuruyosun onlar puana göre alıyo.
bizim puanlar farklıydı biraz o yüzden ayrı düştük:gitme:
sertifika veriyolar bu arada...
evet kpss şans işi biraz ve oldukça zor bi sınavmafoldumben
uğraşıcam çabalıcam bakalımmafoldumben

kızlar ben yatıyorum
öpüyorum sizleri
iyi gecleer...[/B][/QUOTE]

iyi geceler güzelim iyi uykular iyi bak kendine a.s.

aaaa araştırayım şu sertifika işini ben o zaman.ısatanbul da veren var mı ki?

iyi geceler canımopuyorumnanaktan

Sakın öyle saçma işlere kalkışayım deme kendini harcarsın,Ufuğu da unutmaya bak...İnan hayatta unutulmayacak hiç bir şey yok.Evlat acısına alışıyor insanlar,ölüm acısına düşün..

kızlar ben yatıyorum
öpüyorum sizleri
iyi gecleer...[/B]

iyi geceler güzelim iyi uykular iyi bak kendine a.s.[/QUOTE]

TAMAM KIZLAR SÖZ KENDİME GELİCEM USLU KIZ OLUCAM SAÇMA SAPAN ŞEYLER YAPMİCAM... gidenlere yatanlara iyi geceler diyorum ve kocaman öpüyorummm canlarımı

kesinlikle haklısınız kızlarrrr .. Sizi çok seviyorum ben yaaa​
[/QUOTE]

biz de seni seviyoruz..opuyorumnanaktan
hayırlısı olsun hakkındaopuyorumnanaktan

Ben de yatayım dayanamayacağız artık kızlar...öperim sizi..opuyorumnanaktan iyi pışpışlar size...

Anaokulu mezunuyum sınıf öğretmenliği alayım diyorum.Bir arkadaşımda anaokulu istiyor?konuşalım seninle sonra bu ko nuyu tamam mı tatlım..

Anaokulu mezunuyum sınıf öğretmenliği alayım diyorum.Bir arkadaşımda anaokulu istiyor?konuşalım seninle sonra bu ko nuyu tamam mı tatlım..

tamam canım konuşalım..
bildiğim bişey varsa yardımcı olurum tabi...
yalnız ben bu şekilde olduğunu bilmiyodum..
yani ana okulu mezunu olup sınıf öğrt. için alınabildiğini..
iyiymiş yakaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…