Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

kızlar ben geldimmmm.. size bombam varr.. haftaya salı günü bana görücü geliyormuşşş:))) annemin arkadaşıın ablasının oğluymuşş:)

aaa hayırlısı olsun ablacım.heyecanlımısın?senin gibisini tutmazlar demiştim ben sana...Kız seni alan yaşadı,dertlerinide boşadı...kaydirigubbakcemile2

saol kaswacım vee nesterincimm:)
darısı başınaa nesterin:)

belinayyyyyyyyyyyy neeeeeeeeee görücümü:)
eneeee
nerden çıktı kıss:)

kızlar ben geldimmmm.. size bombam varr.. haftaya salı günü bana görücü geliyormuşşş:))) annemin arkadaşıın ablasının oğluymuşş:)

amaninnnn hadi bakalım kuşummm bizede iyi muhabbet çıktı. kızımı öyle kolay kolay vermeyizzz -tatlicadiarzu-

bu arada beni kimse farketmiyoooo :1no2: senağlama
azcık kapris yapim:kedi:

aaa hayırlısı olsun ablacım.heyecanlımısın?senin gibisini tutmazlar demiştim ben sana...Kız seni alan yaşadı,dertlerinide boşadı...kaydirigubbakcemile2
heyecanmıı yok ayol ne heyacanıı biliyosun ben daha 4 aylık bi ayırlık yaşıyorum ve henüüz unutabilmiş değilim ve benim güvenim kalmadı artık açıkcası..

belinayyyyyyyyyyyy neeeeeeeeee görücümü:)
eneeee
nerden çıktı kıss:)

duygum bende ennneee dedimmmm bi durrdum benmi benimi görceklermiş neyimi görceklermiş dedim bizimkiler güldü gelsinler görsünler bakalım ne görceklerse kaydirigubbakcemile3

amaninnnn hadi bakalım kuşummm bizede iyi muhabbet çıktı. kızımı öyle kolay kolay vermeyizzz -tatlicadiarzu-

bu arada beni kimse farketmiyoooo :1no2: senağlama
azcık kapris yapim:kedi:

farkedilmicek bi hatunmusun ayol sennnn.. seni farketmeyinleri farketmem benn :lepi:

vermeyin beni istemiyom zatiii :gitme:

eee napcaksın kuzuumm
napmayı düşünüyosunn?

şimdi çağırınca geri reddetmek nasıl olucak?
keşke seni tanıştırsalardı bakardın iiise gelselerdi?

2 niz içinde hayırlısı olsun.En güzel günleriniz şimdi aman herşeyi iyi değerlendirin.Nesterin seninde güzel bir beraberliğin var sanırım..

evet kaswa var Allah'a çok şükür...
biz üniversiteyi birlikte okuduk ve mezun olduk..
aynı sınıftaydık..edebiyat bölümü..
bu yıl formasyon alıp kpssye giricez.
atanırsak uzatmadan evlenmeyi düşünüyoruz ama nasip tabi:asigim:

isteme zaten yaa alla alla ilk önce zaten bizim kurulumuzdan geçmesi lazım, heyet ne derse

eee napcaksın kuzuumm
napmayı düşünüyosunn?

şimdi çağırınca geri reddetmek nasıl olucak?
keşke seni tanıştırsalardı bakardın iiise gelselerdi?
ee damdan düşer gibi söledikleri ve ısrar ettikleri için gelsinler dedim(kuzenlerle oturuyorrduk bana diyince annemler bende gelsinler gelsinler dedim güleerk , anemin arkadaşıda bayramlaşmaya gelmişti kadında duydu tamam ozaman haftaya salı akşamı sizdeyiz dediler) gelsinler bakalım bir çiçek bir çikolata daha gelir​
Kimdir nedir ne iş yapar damat adayı belinay?

mali müşavirmiş ordu mesudiyeliymiş 29 yaşındaymış​

Çok güzel canım aynı sınıfta okumak Her şey planladığın gibi olur inş.Kpss den nefret ediyorum illet şey...:dilcikar:Formasyonu hangi ünv.den alacaksınız?

isteme zaten yaa alla alla ilk önce zaten bizim kurulumuzdan geçmesi lazım, heyet ne derse
ŞenizŞenizvereliniortak
hoşgeldin belinay...
ne yapacaksın?
evlenmeyi düşünüyo musun?:hulya:

bilmiyorumki canım yalnız şundan açıkca eminim ben ufuğu unutmuş değilim içimde sevgisi hala var ve sanki herkesi ufuğun yaptığını yapıcakmış gibi görüyorum yine yarı yolda kalıcam gibi görüyorum.. Güvenim sarıldı artık herhangibir karşı cinse benim..​

Çok güzel canım aynı sınıfta okumak Her şey planladığın gibi olur inş.Kpss den nefret ediyorum illet şey...:dilcikar:Formasyonu hangi ünv.den alacaksınız?

canım ben kocaelide alıcam.istanbuldan gidip gelicem...
sevgilim taaa erzincanda alacak..
kpss gerçekten illet bişey:gitme:
çok çalışmam lazımmafoldumben

Herkes bir olmaz ki tatlım..Ama belli ki bir süreye ihtiyacın var senin sakın ani kararlar verme..Ama kendini şartlandırıp kapılarını da kapatma...

bilmiyorumki canım yalnız şundan açıkca eminim ben ufuğu unutmuş değilim içimde sevgisi hala var ve sanki herkesi ufuğun yaptığını yapıcakmış gibi görüyorum yine yarı yolda kalıcam gibi görüyorum.. Güvenim sarıldı artık herhangibir karşı cinse benim..​
[/QUOTE]

güzelim şuan böyle düşünmen gayet normal ama karşına doğru insan çıktı zaman bu düşüncelerin değişecek ve güvenmeyi öğreneceksin inan bana sadece kendine zaman tanı ve içinde sadece umut yeşerta.s.

ya bana laf düşmez ama belinay bence acele etme..
ya sonuçta uzun süreli bi ilişkin varmış sözde bitmiştir ama bence henüz bitmemiştir..
ve belki bi umut vardır hala..
hemen yeni bi ilişki içine girmek pek iyi bi fikir değil sankiopuyorumnanaktan

bncede sakın ama sakın acele etme
kii sen biliyorsun zaten aklı başında bi kızsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…