Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

dur bakalım biraz bekleyin ikinizde biraz sakinleşin bence​

haklısın canım.mervecim ben senin konularını okudumda seninde cok asık olduğun biri varms hatta okurken ağlamştım.ama bikac topikte ayrıldık yazmişsin barıstınız dimi

kızlar ağrı kesici aldım..
majezik kalmamış normalde kullanıyodum ama..
olmadı şekerli suyu denicem..
çok sağolun...

haklısın canım.mervecim ben senin konularını okudumda seninde cok asık olduğun biri varms hatta okurken ağlamştım.ama bikac topikte ayrıldık yazmişsin barıstınız dimi

evet canım benim 5 yıllık ilişkim vardı fakat evlilik arifesinde bazı nedenlerden dolayı ayrıldık bizim barışma gibi bi durumumuz yok canım 4 ay oldu ve hala ayrıyız araya aileler girince dahada zorlaşıyor ve ben artık yeni hayatıma alışmaya çalışıyorum

evet canım benim 5 yıllık ilişkim vardı fakat evlilik arifesinde bazı nedenlerden dolayı ayrıldık bizim barışma gibi bi durumumuz yok canım 4 ay oldu ve hala ayrıyız araya aileler girince dahada zorlaşıyor ve ben artık yeni hayatıma alışmaya çalışıyorum

belinay ben senin bu ayrılık meseleni merak ettim.
bugün aradım konuyu bulamadım..
sebep neydi canım?:teselli:

nasilda koyuyo dimi o kadar emek verdiğin bi ilşkinin bitmesi.hayırlısı ama herseyin ben sizin ayrılcağinizi hic beklemezdim demekki kaderde yazildiysa olyomus.

belinay ben senin bu ayrılık meseleni merak ettim.
bugün aradım konuyu bulamadım..
sebep neydi canım?:teselli:
canım bunun sebebini birkere daha ve sonkez yazıcam..SEBEP BENİM ASKILI BADİLİ FOTOMU GÖRMELERLERİ SEBEP AÇIK OLMAM VE GİRESUNDAN KIZ ALINMAZMIŞ SEBEP BU.. buda akıllarına 5 yıl sonra geliyor bu zaman zarfında beni tanıdlıar bildiler gördüler hediyeler gönderdiler aradılar.. ama evime geldiler gittiler ve ondan 2 gün sonra belinayın kafası açık dediler.. benimde çok sevgili sevgilim ailem dedi bişi diyemedi yani sahip çıkamadı.. aradan 4 ay geçti şimdi köpek gibi pişman ama artık benim ona güvenim inancım kalmadı .. onu affetmek istiyorum onu hala seviyorum ama içimde bişiler kırıldı bişiler koptu ve tamir olmuyo artık eskisi gibide olamaz buyüzden yeni hayatıma alışmaya çalışıyorum
nasilda koyuyo dimi o kadar emek verdiğin bi ilşkinin bitmesi.hayırlısı ama herseyin ben sizin ayrılcağinizi hic beklemezdim demekki kaderde yazildiysa olyomus.

dediğin gibi kader alın yazısı canım yaşicakmışım demekki bunu ve buda benim sınavımmış

X