Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

ben dostluğa inanmayacak raddedeyim artık, alıştım mıdır nedir, üzülmüyorum da bu duruma, çünkü anladım ki kimse benim onları düşündüğüm kadar düşünmüyo beni, "ben" hep önde insanlarda..

ben de inanmıyorum artık..
o yüzden uzak duruyorum biraz insanlardan..
sanki hep zarar görecekmişim kırılacakmışım gibi geliyo..
yapmacıklığı da hiç sevmem ayrıca..
sevmediği halde birbirinin dibinden ayrılmayan insanlar vardır ya hani deli olurum o tiplere..
sonuçta kimse kimseyi sevmek zorunda değil..
herkes hissettiği gibi davranmalı bence...vereliniortak

selam herkese nasılsınız bugün ankara da hava kapalı ve kasvetli bi hava var valla yatıp uyuyyasım var ama bi okadar da iş bana bakıyo canım hiç yapmak istrmiyo offfffffff

mesture ne guzel anlatmissn tam icimden gecenler.
en guvendiğim insan bile yalnız bıraktı beni:sinifsinif:
iyiki varsinizzz

ben üzülüyorum yaa ne dost kazıkları yedim sırf yerime geçebilmek için işimden etti bi dostum beni yinede üzülüyorum onlar içiin

:çok üzgünüm: insanların hırsı insani duygularını yeneince üzülen gene biz oluyorz.

ben de inanmıyorum artık..
o yüzden uzak duruyorum biraz insanlardan..
sanki hep zarar görecekmişim kırılacakmışım gibi geliyo..
yapmacıklığı da hiç sevmem ayrıca..
sevmediği halde birbirinin dibinden ayrılmayan insanlar vardır ya hani deli olurum o tiplere..
sonuçta kimse kimseyi sevmek zorunda değil..
herkes hissettiği gibi davranmalı bence...vereliniortak

ah nesterin ne güzel yazdın ya, sürekli pohpohlnmak isteyen insanlar var bide, canım cicim takılanlar... Ben sevmiyorum böylelerini, ve ben böyle olamayınca sen neden uzaksın diyolar. Ben uzak değilim ben sadece yapmacık değilim. Anlaşılmadığımı düşündüğüm yerlerde durmayı sevmiyorum sonra bi bakmışım kimse yok-tatlicadiarzu-

unutmak yok tabiki inanın burdaki sohbete arkadaşlıga ihtiyacım var hergün burdayım gündüzleri ismim mesture eskişehirden yaşım 26 çalışıyorum bi kamu kurumunda seni tanıdığıma çok sevindim meyro bana da mesoş diyebilirsiniz ismim zor :)

mesom ben de memnun oldumm ben de 21 yaşındayım Ankaradayım, okuyorum, iki sene sonra öğretmen olcam inşallah:Saruboceq: hep burdayım ve burdayız hep gel,
zemuszemus
selam herkese nasılsınız bugün ankara da hava kapalı ve kasvetli bi hava var valla yatıp uyuyyasım var ama bi okadar da iş bana bakıyo canım hiç yapmak istrmiyo offfffffff

hoşgeldinn radyologumm, ne getirdin bizeekaydirigubbakcemile3

ben iyiyim pazarlarını seviyorum sakin oluyo bende, evde de kimse yok kafam dinç:ecrin_bebek:
mesture ne guzel anlatmissn tam icimden gecenler.
en guvendiğim insan bile yalnız bıraktı beni:sinifsinif:
iyiki varsinizzz

sen de iyi ki varsın pembefarem, ayy pembefare ne kız nikin ilginçmişkaydirigubbakcemile3

:çok üzgünüm: insanların hırsı insani duygularını yeneince üzülen gene biz oluyorz.

ah nesterin ne güzel yazdın ya, sürekli pohpohlnmak isteyen insanlar var bide, canım cicim takılanlar... Ben sevmiyorum böylelerini, ve ben böyle olamayınca sen neden uzaksın diyolar. Ben uzak değilim ben sadece yapmacık değilim. Anlaşılmadığımı düşündüğüm yerlerde durmayı sevmiyorum sonra bi bakmışım kimse yok-tatlicadiarzu-

ya aslında yapmacık olmayı beceremediğim için kendimi şanslı hissediyorum bazen..
ama bazen de bakıyorum ben yalnız kalmışım..
o bana sahte ve yapmacık gelen insanlar can ciğer kuzu sarması olmuşlar:eek:klava:
doğrusu hangisi bilemiyorum bazen...CADIARZU

merhaba kızlar nasılsınız? ben fena sayılmam burda hava kapalı ve hafiif yagıslıydı sabahtan ama esime dedim hadi kalk dısarı cıkıp kahvaltı edelim yahyakaptanda yuruyelim dedim iyi geldi temiz bir hava aldık.hickimseciklerde yoktu. birazdan pazar alışverişine cıkıcaz bir bakayım dedim.optum hepinizi.:1hug:

cnm çok sevindim öğretmenlik hayalimdeki meslek okul öncesi öğretmeniyim bende ama mesleğimi yapmıyorum yapamıyorum sen ne öğretmeni olacaksın .. çocuklar dünyanın en masum en güzel varlıkları:)

aynen canım bende ogtermenim resim öğretmeniyim ama meslegimi yapamıyorum atamam cıkmadı halasenağlama

bence senin bizim yaptığımız doğru en azından dürüstüz biz al işte benimde can ciğer dostlarım dost sandıklarım vardı benim için herşeyi yapar dediğim insanlar ama nerdeler şimdi onlardan üstün olduğunu farkedince hemen kuyunu kazmaya başlıyorlar kıskançlıklar başlıyor beklemediğin yerden darbe yiyorsun çok canın yanıyo en iisi insanlarla mesafeli olmak gerektiğine gerektiği kadar değer vermek daha az üzülüyorsun o zaman

kesinlikle katılıyorum...
televizyonda bir programda duymuştum..
iki kadının dost olması için her anlamda eşit olması gerekirmiş..
yani biri diğerinden fazla bişeye sahip olmayacak..
işse iş,aşksa aşk,güzellikse güzellik...
hepsi eşit olacak ki dost olabilesin..
bu da çok zor hatta imkansız:eek:lmaz:

ya aslında yapmacık olmayı beceremediğim için kendimi şanslı hissediyorum bazen..
ama bazen de bakıyorum ben yalnız kalmışım..
o bana sahte ve yapmacık gelen insanlar can ciğer kuzu sarması olmuşlar:eek:klava:
doğrusu hangisi bilemiyorum bazen...CADIARZU

doğrusu seni kişiliğinden taviz vermeni beklemeden senin yaşantına ortak olacak bi insanla arkadaş olmak, böylesi olmayınca insan acaba diyo, acaba hata bende mi. Birbirine çok benzeyen insanların da çok iyi arkadaş olacaklarını zannetmiyorum, herkes aynı fikirdeyse insanlar yeterince düşünmüyo demektir? Önemli olan farklılıkların farkında olmak, bunların dalga geçilecek şeyler değil de çeşitlilik katan şeyler olduğunu anlamak, ve farklılıklarımıza gülebilmek. İnsanlar farklılıklarını, diğerlerine benzemeyişlerini eksiklik olarak görüyolar ve bu da komplekslerini gösteriyo. Komplekssiz insanlardan dost olur işte..
cnm çok sevindim öğretmenlik hayalimdeki meslek okul öncesi öğretmeniyim bende ama mesleğimi yapmıyorum yapamıyorum sen ne öğretmeni olacaksın .. çocuklar dünyanın en masum en güzel varlıkları:)

ayy neden öğretmenlik olmadı mesom:çok üzgünüm: kısmet herşey, ben ing. öğretmeni olacağım nasip olursa, kpss engelini aşarsam:) çocukları çok seviyorummm:))opuyorumnanaktan

merhaba kızlar nasılsınız? ben fena sayılmam burda hava kapalı ve hafiif yagıslıydı sabahtan ama esime dedim hadi kalk dısarı cıkıp kahvaltı edelim yahyakaptanda yuruyelim dedim iyi geldi temiz bir hava aldık.hickimseciklerde yoktu. birazdan pazar alışverişine cıkıcaz bir bakayım dedim.optum hepinizi.:1hug:

hoşgeldin ebruliiizemuszemus ne güzel olur eşle pazarın tadını çıkarmak:kedi: iyi alışverişler, gene gel, özletmeeeeea.s.

bence senin bizim yaptığımız doğru en azından dürüstüz biz al işte benimde can ciğer dostlarım dost sandıklarım vardı benim için herşeyi yapar dediğim insanlar ama nerdeler şimdi onlardan üstün olduğunu farkedince hemen kuyunu kazmaya başlıyorlar kıskançlıklar başlıyor beklemediğin yerden darbe yiyorsun çok canın yanıyo en iisi insanlarla mesafeli olmak gerektiğine gerektiği kadar değer vermek daha az üzülüyorsun o zaman

mesoş çok haklısın..

kadınlar çekemiyo hemcinsinin başarısını, üstünlüğünü, onun mutluluğuyla mutlu olmayı beceremiyo
hep kıyaslıyo
benim etrafımdakilerin çoğu böyle
başarılarımı tebrik edenlerin yüzündeki samimiyetsizlikten nefret ediyorum..

aynen canım bende ogtermenim resim öğretmeniyim ama meslegimi yapamıyorum atamam cıkmadı halasenağlama

inşallah olur ben de korkuyorum bu atamadan, eskiden ing. hemen atanıyodu ama artık o da zorlaştı :gitme:

doğrusu seni kişiliğinden taviz vermeni beklemeden senin yaşantına ortak olacak bi insanla arkadaş olmak, böylesi olmayınca insan acaba diyo, acaba hata bende mi. Birbirine çok benzeyen insanların da çok iyi arkadaş olacaklarını zannetmiyorum, herkes aynı fikirdeyse insanlar yeterince düşünmüyo demektir? Önemli olan farklılıkların farkında olmak, bunların dalga geçilecek şeyler değil de çeşitlilik katan şeyler olduğunu anlamak, ve farklılıklarımıza gülebilmek. İnsanlar farklılıklarını, diğerlerine benzemeyişlerini eksiklik olarak görüyolar ve bu da komplekslerini gösteriyo. Komplekssiz insanlardan dost olur işte..

.

çok doğru söylemişsin..:lepi:
çok da takmamak lazım galiba bunu...
sırf etrafım kalabalık olsun diye insanın kendisinden taviz vermesi çok yanlış..:eek:lmaz:
başka bi kimlikte yaşamak gibi bişey bence..

X