Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

goodmorningcritterwithcq.jpg

iyi pazarlar herkesea.s.​

Son düzenleme:
kutahyalıyım bu sene oss ye girdim kazanamadım.18 yasındayım.kk yı cok seviyorum:enbuyukkk:

basta cok uzuldum ama uzulmuyorum artık canim bu sene daha cok calişip halkla ilşkileri kazanıcam

nesterinim günaydınnnnopuyorumnanaktan

pembefare hoşgeldin canımmm, gelip de yazmadan çıkmak yok ona göre:eek:lmaz:zemuszemus

günaydınnn papato...
kimseler yok...gece geç yatmışlar uyanamamışlar galibakaydirigubbakcemile5

bide pazar bugün kaydirigubbakcemile3

ben de 11 gibi uyandım 12 ye kadar uyku sersemi oyalandım sonra etrafı toparladım geldim buraya:kahve:

bide pazar bugün kaydirigubbakcemile3

ben de 11 gibi uyandım 12 ye kadar uyku sersemi oyalandım sonra etrafı toparladım geldim buraya:kahve:

ben de 12de kalktım..bulaşıkları yıkadım evi süpürdüm geldimkaydirigubbakcemile2
ama kimsecikler yokmuş burda:kedi:

papatocum yanlış anlama ben kalabalalık değil anlamında söyledim...a.s.

yok kuşum anlamadım yanlışkaydirigubbakcemile3

topiciğimzin tayfası gece kuşları olduğundan gündüz sinek avlıyoruz, tükanda ben varımkaydirigubbakcemile3

Arkadaşım çok ama gerçekten dostum deyim sarılacağım sadece sevincimi deil derdimi sıkıntımı paylaşabileceğim hiç kimse yok hata yaptığımda yüzüme vuracak gerekirse bi tokatla beni kendime getirebilecek... :KK43:(( o yüzden hep bişeyler eksik :teselli:mafoldumben

ah ah dertdaşım benimmafoldumben

hoşgeldin, uğra buralara az sohbet muhabbet ederiz,

bizimkiler de hatanı unutmayan cinsten, hata yaptığında yüzüne söylemek adı altında laf sokanlar cinsinden:kahve:

Arkadaşım çok ama gerçekten dostum deyim sarılacağım sadece sevincimi deil derdimi sıkıntımı paylaşabileceğim hiç kimse yok hata yaptığımda yüzüme vuracak gerekirse bi tokatla beni kendime getirebilecek... :KK43:(( o yüzden hep bişeyler eksik :teselli:mafoldumben

çok doğru söylemişsinalkisalkisalkis
benim de var arkadaşlarım..ama sadece arkadaş..
her sıkıntımı kendi kendime halletmeye çalışıyorum ben de..
kendi davranışlarımı kendim ölçüp biçiyorum..
yine kendim karar veriyorum doğru ya da yanlış olduğuna..
bu insanı zorlayan bişey...
oysaki dostluğa çok ihtiyacımız var:1hug:

çok doğru söylemişsinalkisalkisalkis
benim de var arkadaşlarım..ama sadece arkadaş..
her sıkıntımı kendi kendime halletmeye çalışıyorum ben de..
kendi davranışlarımı kendim ölçüp biçiyorum..
yine kendim karar veriyorum doğru ya da yanlış olduğuna..
bu insanı zorlayan bişey...
oysaki dostluğa çok ihtiyacımız var:1hug:

ben dostluğa inanmayacak raddedeyim artık, alıştım mıdır nedir, üzülmüyorum da bu duruma, çünkü anladım ki kimse benim onları düşündüğüm kadar düşünmüyo beni, "ben" hep önde insanlarda..

aynen canım onlarda dost olmuyo işte gerçek dostlık diye bişey mi yok yoksa biz mi bulamıyoruz menfaatler çakışınca nedostluk kalıyo ne arkadaşlık .. bundan sonra kadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comm burası :))aranızaalın benidee:))

aramızdasın zatenn canımmmmma.s. unutmak gitmek yok ama:eek:lmaz: girdiğinde hep yaz, kendini tanıtır mısın? isim neydi? ben meryem, meyro da diyebilirsinkaydirigubbakcemile3

X