Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

bak bi şey yapmıycaz esila sengözlerimebaksanab azcık sorgu o kadar canınıda acıtmıycaz hiç :mymeka: a.s.

kıyamayız kiii opuyorumnanaktan

kardeşi uyanmıştır mirmirmirmir
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
20 yaşındayım hem okuyorum hem çalışıyorum çorlu da yaşıyorum başka merak ettiğiniz varsa cevap veririm benim aklıma bu kadar geldi cnm

memnuun oldum canım bende belinay 25 yaşındayım istanbulda yaşıyorum sakarya üniversitesi turizm seyehat işletmeciliği mezunuyum ve çalışmıyorum S.G.B'den emekliyim aslen karadeniz uşağuyumdur kaydirigubbakcemile3

bende 30 yaşında adı meltem olan balıkesirde ikamet eden ama aslen istanbullu olan evli bir bayanım çalışmıyorum gerçi bir rivayete göre yaşım 31 onuda ekliyim :kedi:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bende memnun oldum canım.bende aslen çanakkale geliboluluyum

bende 30 yaşında adı meltem olan balıkesirde ikamet eden ama aslen istanbullu olan evli bir bayanım çalışmıyorum gerçi bir rivayete göre yaşım 31 onuda ekliyim :kedi:

bende bir rivayete göre 21 im ama bence 20yim hala :kedi:

çanakkale çanakkale çanakkale ben orda okudum 2 yıl merkezdeydim çok özledim yaaa :gitme:

çanakkale çok güzel şehirdir sakindir özlemekte haklısın

şarköyü bilirsin ozaman. her sene şarköydeyim ben yazlarıı...

evet cnm bilmem mi hiç geliboluyuda gezmişsindir sen o zmn

uyşşş deryaaa
kısım açtığın topiğe sahip çıksana aaa
açmısın kaçmışsın
olmadı komşumm :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…