Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

senden kurtulmak isteyenin gözü çıksın beeeee sositososito​
[/QUOTE]

ayy şimdi şurda şımarı vericem :kedi: a.s.

allaha şükür iyim arkadaşlar
ramazan dolasıyla afallıyoruz arada
mübarek ay bitmekte ya :gitme:
haftaya bayram neler yapcaksınız bakalım

sorma ya insanın içi bir garip oluyo birde sonrasında bir süre gündüzleri yemek yiyemiyorum ramazan bitince gidiyo güzelim ay ömrümüz varsa seneye kavuşuruz yine

istanbula gidicez ailemin yanına birtek onun için zaman geçsin istiyorum çok özledim ailemi yaaa :sinifsinif:

kızlar yağmur yağıyormu
şuan için hayır tatlım​
senden kurtulmak isteyenin gözü çıksın beeeee sositososito​

ayy şimdi şurda şımarı vericem :kedi: a.s.

sorma ya insanın içi bir garip oluyo birde sonrasında bir süre gündüzleri yemek yiyemiyorum ramazan bitince gidiyo güzelim ay ömrümüz varsa seneye kavuşuruz yine

istanbula gidicez ailemin yanına birtek onun için zaman geçsin istiyorum çok özledim ailemi yaaa :sinifsinif:[/QUOTE]

neeee neee neeeeeeee istanbulamıı geliceksinnnnnnnn neeeeeeeealkisalkisalkisalkisalkisalkissüpeererrrrrrrrrrr sositosositodelikafadulden:lepi:​

kıslaar kardeşimden 5 dk kaptım pcyi kaydirigubbakcemile
bi cee diyip kaçıcam akşama inş burdayım
meryemi sorguya çekcez daha :icecream: :icecream:

ben o kardeşini öperimmmmmmmkötükedihüso yaa hadii gellll bak meryem aldattı zati benii birde sen vurma beniii sırtımdann gel boynuzlarımı parlatalım kaydirigubbakcemile3

neeee neee neeeeeeee istanbulamıı geliceksinnnnnnnn neeeeeeeealkisalkisalkisalkisalkisalkissüpeererrrrrrrrrrr sositosositodelikafadulden:lepi:​
[/QUOTE]

aşkıcımla gidicez k.çekmecede oturuyor bizimkiler ama 5 güncük yaaa, hep istanbula taşınalım diye dua ediyorum inşallah allahım duyar dualarımı diorum hep allahım rıskımızı istanbuldan ver diye :Saruboceq:

sen zeytinburnumuydun belinayım

selam kızlar bol muhabbetler

sağol delikız kaydirigubbakcemile3 hoşgeldin

kardeşine hipnoz falan mı yapsak burdan kaaalk pc kötü bir şeydir bırak ablan otursuun :jeyyar:

hemde ne sorguya çekicez yandı bizden artık :jeyyar:

sositososito

aşkıcımla gidicez k.çekmecede oturuyor bizimkiler ama 5 güncük yaaa, hep istanbula taşınalım diye dua ediyorum inşallah allahım duyar dualarımı diorum hep allahım rıskımızı istanbuldan ver diye :Saruboceq:

sen zeytinburnumuydun belinayım[/QUOTE]

beni görmeden gidersen vallahi küserimmm :gitme: eniştemle gel kapıdanda olsa bi sarılim bi öpimm yeter bana valla bakkk.. evet zeytinburnunda oturuyorum tatlımm

slm kızlar bnm fotolar olabildiğince küçük çıkmaış yahu siz ne yapıyorsunuz görünmeyeli bu rada ben 2 3 gün kadar yokum sonra görüşmek üzere yine

beni görmeden gidersen vallahi küserimmm :gitme: eniştemle gel kapıdanda olsa bi sarılim bi öpimm yeter bana valla bakkk.. evet zeytinburnunda oturuyorum tatlımm
[/QUOTE]

inşallah güzelim yaaa olmadı bakırköyde buluşuruz ya da benimkini kandırabilirsem olivium da :jeyyar: zeytinburnunda bir tek orayı biliyorum da :kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…