Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

slm kızlar bnm fotolar olabildiğince küçük çıkmaış yahu siz ne yapıyorsunuz görünmeyeli bu rada ben 2 3 gün kadar yokum sonra görüşmek üzere yine

çıkanda tam çıkmış önemli olan o :nazar: allah nazarlardan saklasın 2-3 gün nereye öyle kötü bir şey yoktur umarım

ben o kardeşini öperimmmmmmmkötükedihüso yaa hadii gellll bak meryem aldattı zati benii birde sen vurma beniii sırtımdann gel boynuzlarımı parlatalım kaydirigubbakcemile3

yazık kıız kardeşime bütün gün dısarda sabah dershanede öğleden sonra 6 ya kadar işte uy kıyamam ona :asigim:
bütün gece sizinleyim bebeğiim bakalım kim daha çok alıntı yapcak -tatlicadiarzu-

sağol delikız kaydirigubbakcemile3 hoşgeldin

kardeşine hipnoz falan mı yapsak burdan kaaalk pc kötü bir şeydir bırak ablan otursuun :jeyyar:

hemde ne sorguya çekicez yandı bizden artık :jeyyar:

sositososito

yukarda anlattım canıım yazık ama kardeşimee :icecream:
meryeem gelme gelme kaç yandın:lepi: vicdanım sızladı :jeyyar:

ay bi melekler korusun bi hanımın çiftliği bi pc aklım karııstı kafamçokkarıştı :icecream:
hiçbirinden vazgeçemiyorum ki sırnaşık şey

tamam kardeşim kurtuldu hipnozdan :1hug:

papatoya bi şey demek yok nerde benim koli bandımmm şurda accık merakımızı gidericez alla alla laelaelaelaelae

beni görmeden gidersen vallahi küserimmm :gitme: eniştemle gel kapıdanda olsa bi sarılim bi öpimm yeter bana valla bakkk.. evet zeytinburnunda oturuyorum tatlımm

inşallah güzelim yaaa olmadı bakırköyde buluşuruz ya da benimkini kandırabilirsem olivium da :jeyyar: zeytinburnunda bir tek orayı biliyorum da :kedi:[/QUOTE]
ayyy inşallahhh inşalllaahhh uçarak geliririmmmmmmm
çok tatlı bi nick bu olabilir aslında
yerimseniben
yazık kıız kardeşime bütün gün dısarda sabah dershanede öğleden sonra 6 ya kadar işte uy kıyamam ona :asigim:
bütün gece sizinleyim bebeğiim bakalım kim daha çok alıntı yapcak -tatlicadiarzu-

yukarda anlattım canıım yazık ama kardeşimee :icecream:
meryeem gelme gelme kaç yandın:lepi: vicdanım sızladı :jeyyar:

ay bi melekler korusun bi hanımın çiftliği bi pc aklım karııstı kafamçokkarıştı :icecream:
hiçbirinden vazgeçemiyorum ki sırnaşık şey

bekliozz affettim kardeşiniiii :jeyyar:​

teologg çok güzel bi hatunsun sen yaaaaa :CüvCüv​
:

ben hanımın çiftliğine bakıyordum bitti balkan düğününü açtım şimdi inş güzeldir

bnde iiym şekerimm kmsecıkler yok bugunn nedenn:eek:
papato beni şuan sevgilisiyle aldatıyor iftar yeemeğine çıkmışlardı bende boynuzlarımı parlatıyorum, esilamsa kardeşi pc de o kalkıcak biraz öyle gelicek, boras ise namaz kılıcaktı
kızlar balkan düğünü başladı güzele benziyor

evet tatlım bakıyorum bayılıyorum bu şiveye yaaa kaydirigubbakcemile3​

sadece uykusuzluk var bende onun haricinde gayet iyi gidiyo çok şükürr.. haftaya c.teside tülleri yıkicam yine temzillik yapıcam yaniizemuszemus
of hiç temizlik bitmezki biz kadınların
şeytan dürtüyor bu saatte beni temizlik yapmak için ama canım istemiyo
yarın artık kısmet olursa
sana kolay gelsin

senden kurtulmak isteyenin gözü çıksın beeeee sositososito​

ayy şimdi şurda şımarı vericem :kedi: a.s.
sorma ya insanın içi bir garip oluyo birde sonrasında bir süre gündüzleri yemek yiyemiyorum ramazan bitince gidiyo güzelim ay ömrümüz varsa seneye kavuşuruz yine

istanbula gidicez ailemin yanına birtek onun için zaman geçsin istiyorum çok özledim ailemi yaaa :sinifsinif:

allah kavuştursun canım annen ist neresinde oturuyor bende ist'denimde

X