Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

ozaman adamına göre mauamele yapıcaksın ve o tatlı canını üzmiceksin bebeğim

haklısın canım adamına göre davranacaksın yeni geldiğim için çağırmamış olabililer muhtemelen ama bari yanımda bahsetmeyin amaan neyse yine başıma agrılar girdi sen ne yaptın nasılsın cnm

Kızlaar ben geldimm zemuszemus yoktunuz fırsattan istifade diğer sokaklarda gezdim gezdim geldim şimdi çıkıyorum akşama burdayım giribi yendim öpüyorum hepinizii kaydirigubbakcemile2

Şeniza.s.:içelim: akşama bekliyorum bebeeeemmm yerimseniben

haklısın canım adamına göre davranacaksın yeni geldiğim için çağırmamış olabililer muhtemelen ama bari yanımda bahsetmeyin amaan neyse yine başıma agrılar girdi sen ne yaptın nasılsın cnm

üzme tatlı canını yaa sıkmaa senden değerlilermii?? bak baş ağrısı yapıyorsun kendineee... ben iyyim canım ne olsun herzamanki gibi işteee....

kim gelmişşşşşşş:):)

:kedi:

neler yaptınız bakim ben yokken deryacığa sevindim ya allahtan allah başka bela vermemiş maddi zarar olsun olan yeter ki.

benim ki yine zombi öldürüyo bide çay yaptım onlara çaylarını oyunda kuytuya saklanıpta içiyolar allahım yaaa -tatlicadiarzu-

evet derya bununla atlatmış çok şükür..

ben evdeydim tembellik yaptım bugün tüm gün:lepi: senin zombilere gelince gülüyorum yaaa enişte beyin bu haliinekaydirigubbakcemile3 ama olsun böylelikle sende bize kalıyorsunn sositososito

sorma ya bende hallerine gülüyorum burda yaa çaylar soğudu şuraya girip çaylarımızı içelim diyolar şuraya dedikleride oyunda zombisiz bölge -tatlicadiarzu-

ben gündüzleri oruçtan iptal oluyorum bir uyku oluyo ki sorma orucu ben değil uyku tutuyo mübarek

ama özlemişim sizleri yaaa

ee gecede geç yatıyoruz oyüzden tüm gün uykudayızzz kaydirigubbakcemile3 bende bugün öğlen 2'de uyandım tatlım :kedi:

ben kalkıyorum namazımı kılıyorum tekrar yatıyorum napim bizimkide uyuyo o saatlerde işde yapamıyorum ses olucak diye benim tembelliğim değil kesinlikle :kedi::1rolleyes:

ben kılamıyorum malum tatilimde olduğum için :kedi:

zorunlu izin o bi kere :) ben atlattım zorunlu iznimi o zorunlu izin olmasa bu siteyi bulamazdım herhalde hamileyim sanmıştım araştır araştır burayı buldum.delikafadulden iyikide öyle sanmışım

papatoda sevgilisiyle iftara gitmiş gelsinde bi soru yağmuruna tutalım onu

vaayy değilsin dimiiii?? kaydirigubbakcemile3

papato aldatıyo zati beni sorcam ona gelsinde lmaz:

Yapımda ve Yayında Emeği Geçen Herkese Teşekkür Ederim.. Öncelikle Anne ve Babama kaydirigubbakcemile3 Onların Karışımı Sonucu Oldum ::lepi: :

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…