Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

eliif nedir bu salgın canım ya çok geçmiş olsun bende 2 gündür mahvoldum :1closedeyes:
dikkat et kendine fena sarsıo meret :1closedeyes:

slm naber gonzales kaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
slm kızlar okonuyu açtıkdan sonra tekrar uğrayamadım
Hepiniz görmüşsünüzdür istanbulun yağışdan sonraki halini
Malesef bizde etkilendik arabamız su aldı evimize bile girdi 2. katta olmamam rağmen
ıkitelli tarafına taşınmıştık yeni
O gece elektirik su ve telefonlarmız kesildi
cep telefonundan bile ulaşamadım kimseye
24 saat sonra geli hepsi
şimdi arabamız servisde
Allaha şükür ev çok su almadı yani yağmur dindide balkon boşalı
Şimdi tedbir aldık hafta sonunu atlatmayı bekliyoruz
Canımı sıkan başka olaylarda var
Topiğin çok hızlı ilerlemesine sevindim ama ben yokum muhabbetlerde
Neyse dönmeye çalışıcam...

öpüyorum herkesi kızlar

grip olmuştum canım toparlanmaya çalışıyorum

papato gelmiiş hihoyyyt

çok geçmiş olsun deryacım ya Rabbim yardımcınız olsun :teselli:

bütün sayfaları okuyamıcam ben kızlar
Aranıza döndüğümde bana özet geçersiniz artıka.s.
ben kaçar kendinize iyi bakın....

deryacım çok geömiş olsun ya haftasonunu da hasarsız atlatırsınız inşallah sen ve tüm istanbullular

çok geçmiş olsun deryaa
dikkat et kendine lokumum, bu arada afiyet olsun şimdidenn :asigim:
çıktım hemen yola cokacimcoook

iyi geceler iyi uykular :gitme: kızlar bende yola çıkayım anca yetişirim belinaylara

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

sağol tatlım ya hem moralim bozuk hem başım agrıyor sen nasılsın neden moralin bozuk diyceksin sabah da bahsetmiştim bizim müdür tüm öğretmnleri iftara davet etmmiş bnm haberim yok üstüne öğretmnler odasındada dünkü iftardan bahsediyorlar nasıl cnm sıkıldı

allah allah nie sormadın müdüre?? bende buranın çalışanı öğretmeni değilmiyim bi problemmi var bilmek isterim diye neden sormuyorsun bilgiledirilmen lazım...

allah allah nie sormadın müdüre?? bende buranın çalışanı öğretmeni değilmiyim bi problemmi var bilmek isterim diye neden sormuyorsun bilgiledirilmen lazım...

canım çağırmak zorunda değil hem öyle desem inan alıngan derler üstelik kendilerini bişi sanarlar eşi bahsetti odada dolayısıyla bişi diyemedim ama herkesi cağırıp sadece seni çağırmamaası kötü oluyor işte

ozaman adamına göre mauamele yapıcaksın ve o tatlı canını üzmiceksin bebeğim

Kızlaar ben geldimm zemuszemus yoktunuz fırsattan istifade diğer sokaklarda gezdim gezdim geldim şimdi çıkıyorum akşama burdayım giribi yendim öpüyorum hepinizii kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…