Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

o zaman gerçekten ayıp etmişler, öyle şey olur mu, hem bu ifatr yemeği değil mi bi kişiyi diğerinden ayırt etmek ne demek, anlamıyorum ben insanları

ahh ben de bir anlayabilsem bu insanları halbuki en dikkat ettiğim konudur ortama yeni biri gelirse özlelikle ilgilenirim sıklımasın diye ama nedense bnm başıma gelir

Anladım çok Geçmiş Olsun Canım Benim.

teşekkürler

ahh ben de bir anlayabilsem bu insanları halbuki en dikkat ettiğim konudur ortama yeni biri gelirse özlelikle ilgilenirim sıklımasın diye ama nedense bnm başıma gelir

yapılması gereken de bu değil mi zaten, öğretmen olmuşlar o kadar okumuşlar ama şu yaptıklarına bak, neler bekliyo beni bikaç sene sonra teolog sayende görüyorum, öğretmen olmakla bitmiyo iş..

teşekkürler

yapılması gereken de bu değil mi zaten, öğretmen olmuşlar o kadar okumuşlar ama şu yaptıklarına bak, neler bekliyo beni bikaç sene sonra teolog sayende görüyorum, öğretmen olmakla bitmiyo iş..

canım daha neler var neler ama çok güzel cok olgun olan insanbların oldugu ortamda gördüm ama ilkinde bana böle yapıldı açıkcası pek iyi şeyler beklemiyorum inşallah yanılırım

canım daha neler var neler ama çok güzel cok olgun olan insanbların oldugu ortamda gördüm ama ilkinde bana böle yapıldı açıkcası pek iyi şeyler beklemiyorum inşallah yanılırım

inşallah böyle devam etmezler ama ilk izlenim de önemli! Büyük düşüncesizlik.

ilk atamamı bu teolog, nerde görev yapıyosun?

canım 3 sene nakaradaydım yeni afyona cıktı tayinim cnm bnm sen de ankaradaydın sanırım

evet ben de ankaradayım daha önce ankaranın köyümsülüğünden yakınmıştık ya o benim:)

afyonda görev süresi ne kadar olcak peki?

bana teo de cnm sakın hocam deme biz arkadaşız değil mi baby dilay sen ne iş yapıyrosun bu rada eşim gıda mühendisi

Evet kızlat arkadaşım yok dostum yok
Yalnızım diyenler burada buluşabilirizkaydirigubbakcemile
İnanın ben çok güzel dostluklar kurdum kk sayesinde
İnsanlar zamanla birbirini tanıyor
Ben hepinizle arkadaş olmaya hazırım
Bir derdim varda ki konu geyiğe dönişmeden burayaaaaaaaa:eek:

:eek::eek::eek:

slm derya sultanahmet resimlerini gördüm ve kıskandım bacum bende katılacaktım ama memleketteydim bir daha düzenleyelim canım çok sevinirim opuyorumnanaktan hihoyyyt

ne biliyim ben de meslekten konuşunca kastım kendimikaydirigubbakcemile3
teo iyi oldu:)

ne kasması cnm bnm ya hatta beni cok severler etrfatki insanlar hiç öğrtmen gibi değilsin büyüklenmiyorsun filan diye ( inşallah fazla övmemişimdir kendimi)

:jeyyar: slm şekeler bende burdayım ne zamandır yoktum tatildeydim araya oruçta girince oturamıyoruz zamanımız kısıtlı canlar neler kaynatıyonuz bakım öyle opuyorumnanaktan :teytey: :dance:

ne kasması cnm bnm ya hatta beni cok severler etrfatki insanlar hiç öğrtmen gibi değilsin büyüklenmiyorsun filan diye ( inşallah fazla övmemişimdir kendimi)

yok övmedin benden kaynaklı zaten teo ya bide tam tanımıyoruz ya birbirimizi bi kusur etmeyem dedim:)))

:jeyyar: slm şekeler bende burdayım ne zamandır yoktum tatildeydim araya oruçta girince oturamıyoruz zamanımız kısıtlı canlar neler kaynatıyonuz bakım öyle opuyorumnanaktan :teytey: :dance:

Hoşgeldin sibelll ay benim kasıklarda sancım vardı az hafifledi bugün, biraz kalkıyım da kendime çeki düzzen veriyim aynen şu moddayım suratsızbenneyaptımkisırnaşık şey

selam bu topiği yeni gördüm.ben sivasta yaşıyorum şuan..burda çok iyi anlaştığım dostlarım arkadaşlarım var.ama bir buçuk ay önce evlendim ve eşimin aydına ataması oldu.yani taşınıyoruz.bütün herkezden ayrılacam.hiç arkadaşım yok orda.aranızda aydında olan biri varmı:gitme:

kızlar ebn cıkayım vakirt buldugumda gelirim hepinizi öpüyorum muck

görüşürüzzzopuyorumnanaktan

selam bu topiği yeni gördüm.ben sivasta yaşıyorum şuan..burda çok iyi anlaştığım dostlarım arkadaşlarım var.ama bir buçuk ay önce evlendim ve eşimin aydına ataması oldu.yani taşınıyoruz.bütün herkezden ayrılacam.hiç arkadaşım yok orda.aranızda aydında olan biri varmı:gitme:

aydında değilim ama burda güzel vakit geçirebiliriz, sohbet ederiz, konuşuruz sen de katıl, hoşgeldinnopuyorumnanaktan

slm kızlaar
Esila 'nın ruhuu geldiii -tatlicadiarzu-
ben hep online gözüküyorum sürekli açık hesap ondan çıkmamışımdır
tüü tüü Maşallah bize :lepi: 52 sayfa döktürmüşünüz kimseler yokken accuk karıştırayım sonra bana özet geçersiniiz he kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile2
bu arada daha iyiyim bugüün :eek: süpürgeme atladığım gibi geliverdim buraya :icecream:

X