Argivit Focus gerçekten boy uzatıyor mu?

Bu ilacı bize çocuk hemoglobin doktoru önermisti kendi cocuklarimada kullanıyorum dedi fakat ben iştahsiz olduğu için istemiştim ama çocuğumun boyuda güzel uzadı bıraktım geri cünki boy için istememistim
Ne güzel bende özellikle boy için istiyorum darısı başımıza 🙏🏻🙂

Saraçoğlu bazı balıklar söylemişti onların özellikleösiyah kısımlarını yedirin 20 yaşında birinin bile boyu bir iki cm uzar demişti. Linki bulursam göndereyim size. Şurup hakkında malesef bilgim yok. Şifa olsun inşaallah🌸
Balık kürüne denk geldim youtubeda ama asla yiyebileceği bişey değil maalesef yese keşke

Size bi sorum var tecrübeli anneler benim kızımın boyu çok zor uzuyo 6 ayda 1 cm anca uzamış doktor argivit focus şurup verdi gerçekten boy uzamasına yarar mı?
Eger ergenlik döneminde falansan basketboll oynayarak boyunu uzatabilirsin

Fayda sağlıyor bende oğluma kulandim ama tek srup ile olucak is değil dengeli beslenme güzel uyku düzeni ve sporla destekli olursa guzel boy ata bilir tabiki birde genetik :) genetigimizi tabi zorlamak lazım :) dr tavsiyesi bir de kullanın insalah fayda sağlar:) özel değilse çocuğunuz kaç yaşında boyu kilosu nedir ?
Kesinlikle haklısınız yemek konusunda biraz seçiciyiz maalesef şuruba başlayıp yeme düzenini de oturtcam faydası olcağını düşünüyorum

Geçen hafta eczacı bayan bahsetmişti demek doğruymuş :) daha önce ellerinde kalan vitaminleri tavsiye ettikleri için açıkcası pek güvenememişim teşekkür ederim
Ben çok araştırdım onun için buraya da sormak istedim insanlar da aynısı söylüyo gerçekten güvenilir ve etkili bir ürünmüş, zaten markanın üreticisi de doktormuş..

zaten doktora gitmiş aslında ama doktor vitaminle geçiştirmiş, belki endokrine gitmek gerekebilir. ancak verdiginiz bilgi yanlıs ayda 1 cm uzamaz o dönemde cocuklar, yılda 4-6 cm uzarlar. anne baba boyu, şuana kadarki uzama yüzdesi vs herşey önemli. panik olmamak lazım ama tabi önlem alınmalı bence de
Bebekliğinden beri takip eden doktorumuz kendisi bi problem olmadığını sadece biraz yavaş uzadığını ve şurup / iyi beslenme desteğiyle halledilebilir olduğunu söyledi

Ben kız kardeşime kullanmıştım anaokuluna giderken yaklaşık 1 yıl kadar kullandık. Şuan 11 yaşında boyu 157 yaşıtlarından sınıf arkadaşlarından uzun. Biraz da kilo aldığı için yaşından da büyük duruyor hatta
Maşallah diyim o zaman darısı benim kıza

Canım ben 2 hafta anca kullandım sabah kahvaltı.sonrasi bir çay kaşığı kadar veriyordum iştah açıldı korktum öyle olunca 🙈daha 1 yaşında çünkü bizimkisi. Dr. İlerde bakarız.simdi almayın demişti çünkü bana.

Yalnız internette okumuştum sabah kahvaltı sonrası verirsen iştah acarmis. Gece yatmadan verince boy uzatiyormus diye biliyorum
Aslında bi taşla iki kuş �� boy için gece verilmesi gerektiğini duymuştm bende

Canım benim benim de ufak kızım çok zayıf boyuda yaşıtlarına göre biraz kısa ama bazen anne babadan kaynaklı bişi bunun için busuru tedavi var özel hastaneue goturup hergun vurulan bir inne var çok işe yarıyor bizzat denenmiş bişi olduğu için söylüyorum araştırmadanda fayda var derim

15 16 aylık bebeğine kullanan varmı dokt tavsiyesiyle,doktora soracağım bakalım ama onun öncesinde vitamini almış bulundum😶

X