Aralıkta transfer olanlar

Prolutex göbekten günde 1 vuruluyorun
Kan sulandırıcı göbekten var 1 kere günde
Progestan fitil var 3 kere günde
Coraspirin var 1 kere günde
Gebyfol 1 tane günde
Progestan iğnelerini elinizde koltum altınızda ısıttırıp yaptırın iğneler yağlı vucutta dağılmıyor çünku ısıtılınca acısıda olmuyor sonrasında bezeside

Transferden sonra bugün 5. Günüm o yüzden bakmak istemiyorum
Çok erken bakma zaten o günlerde belirti olmuyo olcaksa 8 gün ve sonrasında adet ağrısı gibi ağrı lekelenme ve göğüskerde damarlabma şişme oluyo

Siz göbekten olanları yapıyorsunuzdur. Ben kalçadan yapılan protestondan bahsetmiştim
Transferden öncede sonrada hatta 10. Haftaya kadar progestan igne yaptırıyorum. İlk zamanlar çok zorlamıştı beni, ama sanırım yavaş yavaş vücut alısıyor artık eskisi gibi çokta acımıyor gibi geliyor. Tabi psikolojik olabilir bilemiyorum

Merhaba canım kesinlikle bende bi bilgi için giriyorum sayfalarca sohbet olunca araya girip soru soramıyorum benim 17 aralıkta 3. Gün embriyosu çift koyuldu bende belirti yok sende ne var senin belli olur bugün yarın
Merhaba 19 aralık 3. Gün tek embriyo transferi oldum
Gaz sancısı
Kramplar
Bel ağrısı oluyor

bu gün baş dönmesi yaşadım günün ilk yarısında
Biraz yürüdüm sabah gaz sancısı zorluyor biraz iyi gelir diye düşündüm başım dönünce eve zor attım kendimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…