Aralıkta transfer olanlar

Merhaba 19 aralık 3. Gün tek embriyo transferi oldum
Gaz sancısı
Kramplar
Bel ağrısı oluyor

bu gün baş dönmesi yaşadım günün ilk yarısında
Biraz yürüdüm sabah gaz sancısı zorluyor biraz iyi gelir diye düşündüm başım dönünce eve zor attım kendimi
Bas donmesi icin erken tansiyonun düşmüştür ama gaz ben dede oldu ve hala var

Transferden öncede sonrada hatta 10. Haftaya kadar progestan igne yaptırıyorum. İlk zamanlar çok zorlamıştı beni, ama sanırım yavaş yavaş vücut alısıyor artık eskisi gibi çokta acımıyor gibi geliyor. Tabi psikolojik olabilir bilemiyorum
Ilk negatif denememde popodan bir igne vuruyorlardi prognexmi neydi adi allahim o igne popomun ustune oturtmuyordu beni agliyordum resmen prolutexin gozunu seveyim

Gaz sancısı
Kramplar
Bel ağrısı oluyor

Biraz yürüdüm sabah gaz sancısı zorluyor biraz iyi gelir diye düşündüm başım dönünce eve zor attım kendimi
Baş dönmem fikan olmadı benim hiç ama gaz oluyo birde kasıklarım da ara da batma oluyo

Belirtilere çok güvenmiyorum bazıları hiç yaşamıyor yaşanmayadabilir o yüzden testten önce bişey düşünemiyorum
Ama sunuda söyleyim belirtiler psikolojik falan degil 4.gün bacaklarim kopuyordu karnimin icine bisey cekiliyordu sanki sabaha kadar donup durdum gögüslerimde catlatma ignesinin etkisiyle bir sisti sonra hic inmedi hep acıdi yanlari

Ama sunuda söyleyim belirtiler psikolojik falan degil 4.gün bacaklarim kopuyordu karnimin icine bisey cekiliyordu sanki sabaha kadar donup durdum gögüslerimde catlatma ignesinin etkisiyle bir sisti sonra hic inmedi hep acıdi yanlari
Tabi ilçalerdan da oluyo ya belirtiler insan ne düşüneceğini şaşırıyo sana transfer sonrası ovitrelle verdi mi bana verdi

Evet ben çatlatma iğnesi olmadım donmuş tramsferdi benim ona rağmen bile doğru diyorsun bacaklarım 4. Gğn çok kötüydü sanırım 4. Gün en net belirti bacağa belden ağrı vurması

Gaz sancısı
Kramplar
Bel ağrısı oluyor

Gaz sancısı olmadı hiç ama gaz oldu progestan gaz yapıyo çünkü
Krampta saysan 3 kere oldu
Bel ağrısı aşırı bacağa vuracak kadar oldu
Başımda 1 kere döndü ama ani kalkmaya bağladum ben onu muhtemelen tansiyonum düştü kan sulandırıcı iğneden kaynaklı

Evet ben çatlatma iğnesi olmadım donmuş tramsferdi benim ona rağmen bile doğru diyorsun bacaklarım 4. Gğn çok kötüydü sanırım 4. Gün en net belirti bacağa belden ağrı vurması
Bugün aynı merkezde birlikte tedavi olduğumuz arkadaş benden bir gün önceydi transferide kan sonucuda verdi kanı ama çıkmadı belirtiler de aynılarını yaşıyordu nasip değilmiş yani belirti aramıyorım artık kızlar

Tabi can
Bugün aynı merkezde birlikte tedavi olduğumuz arkadaş benden bir gün önceydi transferide kan sonucuda verdi kanı ama çıkmadı belirtiler de aynılarını yaşıyordu nasip değilmiş yani belirti aramıyorım artık kızlar

TaBi canim herkesde ayni belirtiler olacak diye bisey yok herkesin bunyesi farkli takilma oralara sakin ol iyi dusun guzel olsun

X