Aralıkta transfer olanlar

Hayırlı olsunnn🥰 Belirtilerin var mıydı
3. Gecesi transferin çok şiddetki bel ağrım oldu bacağıma kadar vurdu sonra göğüslerim şişti damarlandı hasaslaştı bide 8. Günün gecesi lekelenme oldu toz pembe açık kahve 1 gün aralıklu sürdü durdu

12 günden önce idrar testi yaptıran var mı? Belirtiler psikolojik olabiliyormuş ama olsun.. belirtisi olanlar nasıl belirtilerdi? Bir de pozitif olanları yürekten tebrik ederim Allah bebeklerini sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin 🙏🏻 transferden sonra nelere dikkat ettiniz ?

12 günden önce idrar testi yaptıran var mı? Belirtiler psikolojik olabiliyormuş ama olsun.. belirtisi olanlar nasıl belirtilerdi? Bir de pozitif olanları yürekten tebrik ederim Allah bebeklerini sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin 🙏🏻 transferden sonra nelere dikkat ettiniz ?
Ben varim 5.gun yaptim hayalet çizgiyi gordum sonra gun gun koyulasti adet agrim bacak cekilmesi,gögüs hassasiyeti oldu 7.gun pembeden kahveye donen akintim oldu gecti tabi bunlar kisiden kisiye degisir allah size de gostersin insallahhhh

Ben varim 5.gun yaptim hayalet çizgiyi gordum sonra gun gun koyulasti adet agrim bacak cekilmesi,gögüs hassasiyeti oldu 7.gun pembeden kahveye donen akintim oldu gecti tabi bunlar kisiden kisiye degisir allah size de gostersin insallahhhh
Bende daha hiçbişey yok 🙈 istiyorum ki midem bulansın başım dönsün 🤣🤣 (daha 3gün transferden sonra)
öncekinde ben de silik çizgiyi görmüştüm sonraki günler netleşmedi kayboldu 🙄
Hayırlı olsun sizin pozitifiniz de 😍 darısı tüm bekleyenlerin başına...

Ben idrar hiç yapmadım yanıltıyor o silik çizgiler diye direk 11. Gün kan verdim. Bol bol avakado yedim ananas suyu içtim başkada bişi yapmadım açıkcası sürekli yatmadım aksine hep yürüdüm rahime kan akışı sağlansın diye çok şükür meleğim tutundu 😍

Belirtide 3. Gece bel ağrısından bacağıma vuran ağlıcaktım uyutmadı 8. Gün lekelenme oldu bide fitil kullanırken rahim çok genişledi fitik çok kolay giriyodu göğüslerim şişti (progestandan da şişiyor) koltuk altından hafif damarlanma oldu

Belirtide 3. Gece bel ağrısından bacağıma vuran ağlıcaktım uyutmadı 8. Gün lekelenme oldu bide fitil kullanırken rahim çok genişledi fitik çok kolay giriyodu göğüslerim şişti (progestandan da şişiyor) koltuk altından hafif damarlanma oldu
Belirtilerimiz ayniymis

Bende hiç birşey yok henüz. Bir de fitil değil iğne kullanıyorum bu keZ. Delik deşik oldum:/ fitilden başka ne kullanıyorsunuz?

X