Aralıkta transfer olanlar

Merhaba ben de 16 Aralık’ta transfer oldum. Tüp bebek grupları genelde sohbete dönüşmüş Hele Aralık Ocak tüp bebek diye minnoş analar diye bir gurup var tamamen sohbete dönmüş bir bilgi bulamadım. Senin az kalmış sonuca ulaşmaya inşallah pozitif sonuçlanır 🤗🥰
Aynen 3gündür bakınıyorum o sayfaya biri de dişe dokunur bişy yazmadı 🙈 şırdan,lazımlık... bile konuştular belirti ilaçlar vs hiçbişy yok🙄

Gözünüz aydın. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Benim bugün 11.gün. idrarda 2 gündür silik çizgi görüyorum. Son gün olduğu için silik olmaması lazım diyorum. Kafam karışık
Allah razi olsun 3.gun embriyosuysz normal silik olmasi hem silikte olsa cikmis iste sizin de gozunuz aydin test neden yaptirmiyorsunuz

Gözünüz aydın. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Benim bugün 11.gün. idrarda 2 gündür silik çizgi görüyorum. Son gün olduğu için silik olmaması lazım diyorum. Kafam karışık
Benimde 11 günüm elim durmadı yaptım canım ama test bozukmuydu aceba iki tamla yanlarım hiç gitmedi içine sonda bir damla daha damlattım hiç çıkmadı canım ikinci çizgi korkmaya başladım bende yarın kan vereceğim

Benimde 11 günüm elim durmadı yaptım canım ama test bozukmuydu aceba iki tamla yanlarım hiç gitmedi içine sonda bir damla daha damlattım hiç çıkmadı canım ikinci çizgi korkmaya başladım bende yarın kan vereceğim
Dun test krizine girdim yasak bir yandan arabayi sattik bir yandan tanidik eczaci kapali ay cildirdim 😆

Bi daha test alıp deneseydin keşke.

İdrara en son yansır beta. Hamilesinizdir büyük ihtimalle. Hiç kafanız karısık olmasın ☺️

Bi daha test alıp deneseydin keşke.
Öyle oluncaya denemedim canım hiç yarın zaten kan vereceğim belim ağrıyor benim birde adet olacakmışım gibi ağrıyor gidiyor göüslerimde sadece yanlarına dokununca ağrıyor bileniyorum inşallah vardır

Sizin deger baya yuksek cikmis benimki 111 ayni bende 9.gun yaptim testi neden acaba
Beta kişiye göre değişen bişi canım, takılma sayıya. Değerin gayet iyi 😊 erken tutunmuş olabilir benimki. 5. Gün embriyosu işk 3 günde tutunuyor. Buda betayı etkiliyor kacıncı gün tutunduğu. Önemli olan saglıklı artış olması 💖🥰

Öyle oluncaya denemedim canım hiç yarın zaten kan vereceğim belim ağrıyor benim birde adet olacakmışım gibi ağrıyor gidiyor göüslerimde sadece yanlarına dokununca ağrıyor bileniyorum inşallah vardır
Benimde hep adet agrılarım oldu hala oluyor. Çok normal hiç korkma canım. 🥰

X