Aralıkta transfer olanlar

Aynen 3gündür bakınıyorum o sayfaya biri de dişe dokunur bişy yazmadı şırdan,lazımlık... bile konuştular belirti ilaçlar vs hiçbişy yok

Allah razi olsun 3.gun embriyosuysz normal silik olmasi hem silikte olsa cikmis iste sizin de gozunuz aydin test neden yaptirmiyorsunuz

Benimde 11 günüm elim durmadı yaptım canım ama test bozukmuydu aceba iki tamla yanlarım hiç gitmedi içine sonda bir damla daha damlattım hiç çıkmadı canım ikinci çizgi korkmaya başladım bende yarın kan vereceğim

Dun test krizine girdim yasak bir yandan arabayi sattik bir yandan tanidik eczaci kapali ay cildirdim

Bi daha test alıp deneseydin keşke.

İdrara en son yansır beta. Hamilesinizdir büyük ihtimalle. Hiç kafanız karısık olmasın

Bi daha test alıp deneseydin keşke.
Öyle oluncaya denemedim canım hiç yarın zaten kan vereceğim belim ağrıyor benim birde adet olacakmışım gibi ağrıyor gidiyor göüslerimde sadece yanlarına dokununca ağrıyor bileniyorum inşallah vardır

Sizin deger baya yuksek cikmis benimki 111 ayni bende 9.gun yaptim testi neden acaba
Beta kişiye göre değişen bişi canım, takılma sayıya. Değerin gayet iyi erken tutunmuş olabilir benimki. 5. Gün embriyosu işk 3 günde tutunuyor. Buda betayı etkiliyor kacıncı gün tutunduğu. Önemli olan saglıklı artış olması

Benimde hep adet agrılarım oldu hala oluyor. Çok normal hiç korkma canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…