Aralıkta transfer olanlar

Ya çok güzel canım gözün Aydın darısı bize benimde test günüm 22 Aralık yarın yaptıracağım ama evde test yaptım çıkmadı inşallah kanda çıkar
İnan bana bende evde yapmış olsam benimde çıkmazdı. Kan testinde pozitifi görüpte idrar çıkmayanları gördükçe idrar testi hiç yapmadım. 9. Gün kan testi yaptırmamın da sebebi daha fazla dayanamadım. Stres olmaya çok fazla başlamıştım. Nolucaksa olsun diye gittim. Çok şükür oldu💖
SiZinde olucak inanın. Orda olduğuna tutunduguna inanın 😍😍😍

İnan bana bende evde yapmış olsam benimde çıkmazdı. Kan testinde pozitifi görüpte idrar çıkmayanları gördükçe idrar testi hiç yapmadım. 9. Gün kan testi yaptırmamın da sebebi daha fazla dayanamadım. Stres olmaya çok fazla başlamıştım. Nolucaksa olsun diye gittim. Çok şükür oldu💖
SiZinde olucak inanın. Orda olduğuna tutunduguna inanın 😍😍😍
İnşallah canım inşallah dua et bende sevineyim 🤲🏻Yarın sonuç alınca 😘

Merhabalar arkadaşlar. Bir çok topikte sorular yazdım ama malesef pozitif sonuç alanlar sorulara cevap vermiyor gördükleri halde. Bende o yüzden gerçekten belirtiler üzerine detaylı transfer sonrası belirtilerimizi anlatabileceğimiz danışabileceğimiz sorularımızın cevapsız kalmayacağı bir topik açmak istedim 😇 10 aralıkta benim transferim oldu sizlerde belirtiler neler ? 💙😇
Benim 5 aralık transfer, gitmeden önce ilaçların etkisiyle belirtiler başlamıştı göğüslerim şişti acıyordu, belde kasıkta batma vardı. Transfer sonrası devam etti yani gebelik belirtisi değildi☺️ Ancak transfer sonrası kalktığımda belimde ani batma hissi oldu bi şeyler olduğunu düşünmüştüm çok kaptırmadan kendimi.. sonra belde tuhaf his başladı ağrı acı değil ama .. bir de 3-4 sonra sarı akıntı oldu .☺️ Umarım aydınlatıcı olmuştur.

Gebelik devam ettği sürece kullancaksın muhtemelen çok acıtan iğne iğneyi vurduemadan önce koltuk altına koy ısıt öyle git hastaneye ver hemen vursunlar acısı olmayacak
Doktoruna göre değişir ama benim doktor 10 haftalığa kadar verdi .. burda okuduğum topiklerde 7-8 aya kadar kullananlar da varmış.

Ayyy ne güzel hayılı olsun😊🥰 Belirtileriniz var mıydı
Var olmazmi 4.gün karnimin icine bisey cekiliyordu ve sabaha kadar baldirlarimdan asagiya kadar agridi 7.gun gece once pembe leke geldi ertesi gun kahverengine dondu simdi azaldi prolurex kullandirdi doktorum ve belim agridi ayrica adet agrim oldu ve hala devam ediyor

Var olmazmi 4.gün karnimin icine bisey cekiliyordu ve sabaha kadar baldirlarimdan asagiya kadar agridi 7.gun gece once pembe leke geldi ertesi gun kahverengine dondu simdi azaldi prolurex kullandirdi doktorum ve belim agridi ayrica adet agrim oldu ve hala devam ediyor
Benimde resmen rahim ağzı zonkluyordu. Ordan anladım hamile olduğumu. İgnelere nekadar devam ediceksiniz benim 10. Haftaya kadarmış

Benimde resmen rahim ağzı zonkluyordu. Ordan anladım hamile olduğumu. İgnelere nekadar devam ediceksiniz benim 10. Haftaya kadarmış
O zonklama bendede oldu demekki cogu kiside oluyor lekelenmem var diye prolutex kullan dedi dr 2 gundur kullaniyorum 3 gun falan daha kullan dedi bilmiyorum keseyi bebegi gorelim kalbini duyalim yine konusalim dedi sizin ilk bhcg degeriniz kscti ayni haftamiz

Birde bdn 5.gun embriyosuydu 2 tane transferin 5.gunü idrar testi yaptim hayalet gibi 2.cizgi cikti ignelerden dolayi cikti dedim gunluk test yaptim hergun koyulasti 7.gun artik bariz belliydi 9.gun bugun bhcg 111.5di

O zonklama bendede oldu demekki cogu kiside oluyor lekelenmem var diye prolutex kullan dedi dr 2 gundur kullaniyorum 3 gun falan daha kullan dedi bilmiyorum keseyi bebegi gorelim kalbini duyalim yine konusalim dedi sizin ilk bhcg degeriniz kscti ayni haftamiz

canım benim hiç lekelenmem olmadı çok şükür. Bende dün akşam ögrendim 9. Gün 430 çıktı değerim. Suan da progestan igne kullanıyorum 2 günde bi 2 ampul seklinde. Ayrıca progestan fitil, estrofem, d3, omega3 kullanıyorum. Yarın tekrar kan testi vericem. Sizden bikezdaha istediler mi kan testi. Bide kese - kalp atışı nezaman gözüküyor ☺️

Birde bdn 5.gun embriyosuydu 2 tane transferin 5.gunü idrar testi yaptim hayalet gibi 2.cizgi cikti ignelerden dolayi cikti dedim gunluk test yaptim hergun koyulasti 7.gun artik bariz belliydi 9.gun bugun bhcg 111.5di
5. Gün embriyosu ydu tek 1 embriyo transfer edildi. Hiç idrar testi yapmadım bende, direkt kan verdim canım.

canım benim hiç lekelenmem olmadı çok şükür. Bende dün akşam ögrendim 9. Gün 430 çıktı değerim. Suan da progestan igne kullanıyorum 2 günde bi 2 ampul seklinde. Ayrıca progestan fitil, estrofem, d3, omega3 kullanıyorum. Yarın tekrar kan testi vericem. Sizden bikezdaha istediler mi kan testi. Bide kese - kalp atışı nezaman gözüküyor ☺️
Sizin deger baya yuksek cikmis benimki 111 ayni bende 9.gun yaptim testi neden acaba

Gözünüz aydın. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Benim bugün 11.gün. idrarda 2 gündür silik çizgi görüyorum. Son gün olduğu için silik olmaması lazım diyorum. Kafam karışık

Gözünüz aydın maşallah değeriniz 9. Gün için çok yüksek. Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah.

X