Aralıkta transfer olanlar

Merhaba Arkadaşlar, Benim transferde dün oldu yani 19 Aralık. Dün akşam anlamsız stresliydim ama bugün daha iyiyim. Şu popodan olan Progestan iğnesi daha ne kadar sürecek bilgisi olan var mı?

Merhaba Arkadaşlar, Benim transferde dün oldu yani 19 Aralık. Dün akşam anlamsız stresliydim ama bugün daha iyiyim. Şu popodan olan Progestan iğnesi daha ne kadar sürecek bilgisi olan var mı?
Kullanmadığım için bir fikrim yok canım

Ben günde üç kere fitil alıyorum 3*2 progestan gün aşırı da iğne vuruluyor test pozitif çıkana kadar devam çıkarsa da çıktıktan sonra doktor karar verecek dedi bana hemşire

Merhaba Arkadaşlar, Benim transferde dün oldu yani 19 Aralık. Dün akşam anlamsız stresliydim ama bugün daha iyiyim. Şu popodan olan Progestan iğnesi daha ne kadar sürecek bilgisi olan var mı
Gebelik devam ettği sürece kullancaksın muhtemelen çok acıtan iğne iğneyi vurduemadan önce koltuk altına koy ısıt öyle git hastaneye ver hemen vursunlar acısı olmayacak

Bana progestan fitil ve prolutex göbekten iğne verildi progestanın iğnesi acıttığı için doktorum bunu verdi bu acımıyor aynı etkide ilaç ama malesef ssk karşılamıyor 177 tl 8 tanesi 🙈

10. Günüm bekliyorum 8. Günün gecesi ve 9. Gün sütlü kahve akıntım oldu lekelenme tarzında o kadar şuanlık karnım şiş ve göğüslerim çok büyük acıyor
Kuzum topiği görünce yazayım dedim ben elimden geldikçe yazmıştım sana hatta aynı gün transferimiz demiştim bende leke falan olmadı bekliyorum bakalım salı günü test günü

10. Günüm bekliyorum 8. Günün gecesi ve 9. Gün sütlü kahve akıntım oldu lekelenme tarzında o kadar şuanlık karnım şiş ve göğüslerim çok büyük acıyor
Merhaba 5.gun embriyosu 2 adet kaliteli transferim oldu 12 aralikta bugün 8.günüm dun gece pembe akinti ile başlayip kahverengine dondü sadece silince geliyor azaldi prolutex kullaniyorum adet agrim var göguslerim agriyor biraz 7.gun idrar testim pozitiv

Merhaba 5.gun embriyosu 2 adet kaliteli transferim oldu 12 aralikta bugün 8.günüm dun gece pembe akinti ile başlayip kahverengine dondü sadece silince geliyor azaldi prolutex kullaniyorum adet agrim var göguslerim agriyor biraz 7.gun idrar testim pozitiv
Ya ne güzel canım hadi gözün Aydın

Merhabalar arkadaşlar. Bir çok topikte sorular yazdım ama malesef pozitif sonuç alanlar sorulara cevap vermiyor gördükleri halde. Bende o yüzden gerçekten belirtiler üzerine detaylı transfer sonrası belirtilerimizi anlatabileceğimiz danışabileceğimiz sorularımızın cevapsız kalmayacağı bir topik açmak istedim 😇 10 aralıkta benim transferim oldu sizlerde belirtiler neler ? 💙😇
10 aralıkta transferim oldu.
22 Aralık test günümdü normalde. Dün akşam testi yaptırdım. Çok şükür 430 değerle hamile oldugumu ögrendim. Allahım her isteyene nasip etsin.
Transfer olan yada olucak olan bilgi edinmek isteyenler için bende belirtilerimi yazmak isterim.
• ilk 3 günler keskin sancılar
• transferin 5. Günü kolaltına dogru gelen göğüs ağrımadı
• 6. 7. Günlerde ara ara tüm gün süren baş agrıları hafif bas dönmesi
• 8. 9 gün sivilcelenme ve aniden başlayan karın agrısı ile ishal.
aksamında test kan testi ile sonucumu ögrendim...

10 aralıkta transferim oldu.
22 Aralık test günümdü normalde. Dün akşam testi yaptırdım. Çok şükür 430 değerle hamile oldugumu ögrendim. Allahım her isteyene nasip etsin.
Transfer olan yada olucak olan bilgi edinmek isteyenler için bende belirtilerimi yazmak isterim.
• ilk 3 günler keskin sancılar
• transferin 5. Günü kolaltına dogru gelen göğüs ağrımadı
• 6. 7. Günlerde ara ara tüm gün süren baş agrıları hafif bas dönmesi
• 8. 9 gün sivilcelenme ve aniden başlayan karın agrısı ile ishal.
aksamında test kan testi ile sonucumu ögrendim...
Ya çok güzel canım gözün Aydın darısı bize benimde test günüm 22 Aralık yarın yaptıracağım ama evde test yaptım çıkmadı inşallah kanda çıkar

Ayy ne güzel kendiminmiş gibi sevindim 🥰😊hayırlı olsun 🥰

X