Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Sabah degerlendirmek daha mantıklı geldi sanki biz de bu ay çatlamayi değerlendirdik nöbetler yüzünden
Valla kuzum benim de her ay planım bozuluyor illa eşimin ortakları yüzünden bir tek cocuksuz eşim olduğu için bir durum çıktı mı hemen ona paketliyorlar, hepsinin çocuğunun ya gösterisi oluyor ya kursu oluyor ya bilmem ne resitali oluyor, sende çoluk çocuk yok sen halledersin diyorlar eşim de aşırı yumuşak yüzlü bir şey diyemiyor 🤦🤦🤦 bizim çocuk olursa neyi bahane edecekler acaba çok merak ediyorum... neyse napalim artık bu ay da kısmet böyleymiş dünü de degerlendirmistik zaten tutarsa tutacak yoksa bir dahaki aya yine umutlar 🥺

Çok sağ olun kızlarımmm 🥰🙏
Bu gece yarın sabah ve pazartesi sabah olmak üzere üçünü de değerlendirmeye karar verdik
Bu zamana kadar hep akşamları değerlendiriyorduk ama hesaplarıma göre benim yumurtam sabaha karşı çatlıyor gibime geliyor bu ay ilk defa sabah da değerlendirmiş olacağız böylece mecburiyetten ama farklılık sonuçta belki tam zamanına denk gelir 🥰🥰🥰😍😍😍🙏🍀🍀🍀
Bana şans dileyin☺️
Bol şanslaaar bol ekşınlar kikiki 😍😍😍

Valla kuzum benim de her ay planım bozuluyor illa eşimin ortakları yüzünden bir tek cocuksuz eşim olduğu için bir durum çıktı mı hemen ona paketliyorlar, hepsinin çocuğunun ya gösterisi oluyor ya kursu oluyor ya bilmem ne resitali oluyor, sende çoluk çocuk yok sen halledersin diyorlar eşim de aşırı yumuşak yüzlü bir şey diyemiyor 🤦🤦🤦 bizim çocuk olursa neyi bahane edecekler acaba çok merak ediyorum... neyse napalim artık bu ay da kısmet böyleymiş dünü de degerlendirmistik zaten tutarsa tutacak yoksa bir dahaki aya yine umutlar 🥺
Sizin bebiş olduğunda eşinde onlara kitler diğerlerinin çocuklar büyük oluyordur sıra bebişte işyerinde 😅😂😂 bol bol kitlesin işleri intikam vakti 👊🏻👊🏻

Sizin bebiş olduğunda eşinde onlara kitler diğerlerinin çocuklar büyük oluyordur sıra bebişte işyerinde 😅😂😂 bol bol kitlesin işleri intikam vakti 👊🏻👊🏻
Ay inşallah canım 😍🙏
Eşim de öyle diyor zaten bizim çocuk olursa eğer yandılar ben de kusura bakmayın çocuğum küçük bırakıp gidemem başkası halletsin diyeceğim bir şey derlerse diyor. Umarım bahane sırası bize de gelir 😆😆😆
Normalde pazar günü beni tatlı uykumdan hiç kimse uyandıramaz ama iş için yola düşecek emaneti almam lazım diye uyandım valla 🤣🤣🤣

Benim eşim de iyilik konusunda yok diyemiyor Malesef,bazen bu yüzden biz mağdur oluyoruz

Günaydın kızlar ilk 5 dk 🙈🙈🙈 ben şok 😳
sat 26 ekim , yumurtlama 9 kasım

Bugün yumurtlamanın 11. Günü

Dün gece adet olacakmış gibiydim yatakta döndüm durdum sızlama var sanki bisey akacakmış gibi adet öncesi gibi hisler

Eklentiler

• 92564EA1-D2DB-4F4C-AF62-80FDF19E0408.jpeg
    92564EA1-D2DB-4F4C-AF62-80FDF19E0408.jpeg
    109,6 KB · Görüntüleme: 61

Dün gece adet olacakmış gibiydim yatakta döndüm durdum sızlama var sanki bisey akacakmış gibi adet öncesi gibi hisler
Bizede dua et sağlıklı gebeliklerde peşinden gelelim 🙏💐

Maşallah kuşum çok güzel 🥰 normal o , hatta her ay döngü günümde yasamistim o ağrıyı ben 🤗
Allahım insallah tüm grubumuza nasip etsin 🙏🏻🙏🏻 Sağlıkla hepimiz icin insallah
Hala tam hissedemiyorum sanki adet olacakmış gibiyim

Ayy maaşAllah size 😍 sağlıkla mutlulukla huzurla kucağına alırsın inşAllah canım benim 🥰

Arkadaşlar günaydın ☺️
Bugün reglimin 3.günü dün gece yatmadan soğuk algınlığı ilacı içmiştim (ibucold C) normalde en yoğun günüm olması gerekirken bir anda çok azaldı. Bu tarz ilaçlar regli keser mi bilginiz var mı?

Etkileyebilir canım ben kızken antibiyotik kullanmıştım akıntının rengi bile değişmişti
Arkadaşlar günaydın ☺️
Bugün reglimin 3.günü dün gece yatmadan soğuk algınlığı ilacı içmiştim (ibucold C) normalde en yoğun günüm olması gerekirken bir anda çok azaldı. Bu tarz ilaçlar regli keser mi bilginiz var mı?

Kuzucum artık hamılesın gerçekten gündem güne koyulaşır inşallah sağlıkla 🙏

Benim eşim de iyilik konusunda yok diyemiyor Malesef,bazen bu yüzden biz mağdur oluyoruz
Bence bu çok güzel bir şey tabii ki aslında en başta beni eşime aşık eden şeylerden biriydi bu özelliği gerçekten hiç abartısız gördüğüm en temiz kalpli insan oluşu herkese yardım etmeye çalışması yolda dilenci görse arabayı durdurup inen biri ama birlikte yıllar geçirdikçe gördüm ki tanıyan tanımayan herkes kullanıyor adamcağızın bu özelliğini 🥺 umarım çocuk olunca biraz insanlara hayır demeyi öğrenirler ya ben ogretemedim benimkine çünkü senelerdir yok yani karakteri bu değişmiyor 🤷

Bir günde ne kadar koyulaştı maşallah 🧿🧿😍💙💙 resmen hamilesin kuzum Allah sağlıkla tamamına erdirsin 🙏💙 darısı başımıza

X