Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Yalnız değilsin canım valla ben de zor zamanlardan geçiyorum Kasım ayı tatilden döndüğümden itibaren bambaşka bir şeye dönüştü, işle ilgili sorunlar ailemle ilgili sıkıntılar her şey üst üste geldi resmen. Şu an hamile olduğumu öğrensem bu kafayla onu bile idrak edemeyecek durumdayım hatta. Şu tutulma mahvetti resmen her yönden sarstı hayatımı ama geçecek 🙏🍀 her fırtınanın ardında bir gökkuşağı var 🌈
Astrolojı nasıldan etkılıyor degıl mı , benım bu aydan pek ümidim yok ama bekliyoruz işte ❤️💕🙏

Dünkü mevzu aslında mevzu bile değil yani ortada bir sorun yok kuzum resmen olmayan bir şeyi var gibi gösterip sorun çıkarmaya çalışıyor birileri bu durum belki hallolur ama son üç senedir benim içimde çözülemeyen çok şey var ne yazık ki yapılan haksızlıklar falan, on seneyi geçmemiş olsa inan çoktan basıp gitmiştim hep emeklerim durduruyor beni ama bir noktada gözü onu da görmüyor insanın.
Hakkımızda hayırlısı, bebek olursa en azından zaten planım buydu bahanem var diyeceğim ama o da olmadı gitti işte 🥲
Canım sıkma canını malesef isterinde mobinge uğramayan yok ki hepimiz aynıyız

Meditasyon falan böyle şeylerle ilgiliysen sayıları da biliyorsundur 😍 hamile kalma sayıları ile benim çevremde bir sürü kişi hamile kaldı düzenli okumak gerekiyor ama sanırım geçen ay bir süre okudum sonra unuttum bu ay da tam başladım sonra iş meselesi yüzünden odaklanamadigim için kaldı aklımı veremiyorum sayılara bir türlü ama yumurtlama dönemi en azından düzenli okuyacağım bu ay 💙
Ne tür bı sayılar bize de söylesene canım 🤭

Kızlar ben sizinle bi şey paylaşmak istiyorum ben de 2017 yılında yaptırdığım meme silikonları vardı ben o tarihten beridir hep hasta gibiydim sağ göğsüm hep acıyordu ilişkide bile elletemiyordum dokununca acı çekiyordum mesela acıdan 5 sene çektim ultrason MR hic sorun görünmedi geçen sene Aralık ayında meme silikonlarının lenfoma yaptığını öğrendim ve çıkarmaya karar verdim. Çıkarma ameliyatı oldum 1 aralık 2021’de , sağ meme implantı meğer alma verme yapmıs aktif kanama varmış 5 yıldır içimde doktor Allah korumuş dedi resmen..
Şimdi geçen sene bugünlere bakıyorum 1 yıl geçti bebek istiyorum her şeyde bir hayır var gerçekten şükrediyorum 🙏🏻🙏🏻💫 bunu yeni farkettim mesela çok duygulandım ben o zehirli silikonlarla da hamile olabilirdim yavrum süt içecekti ordan allahım korudu çok şükür tertemizim şimdi 1 senede hücrelerim yenilendi pis kan atıldı çok şükür 🙏🏻🙏🏻 Bir daha da tövbe o tarz şeylere

Kızlar ben sizinle bi şey paylaşmak istiyorum ben de 2017 yılında yaptırdığım meme silikonları vardı ben o tarihten beridir hep hasta gibiydim sağ göğsüm hep acıyordu ilişkide bile elletemiyordum dokununca acı çekiyordum mesela acıdan 5 sene çektim ultrason MR hic sorun görünmedi geçen sene Aralık ayında meme silikonlarının lenfoma yaptığını öğrendim ve çıkarmaya karar verdim. Çıkarma ameliyatı oldum 1 aralık 2021’de , sağ meme implantı meğer alma verme yapmıs aktif kanama varmış 5 yıldır içimde doktor Allah korumuş dedi resmen..
Şimdi geçen sene bugünlere bakıyorum 1 yıl geçti bebek istiyorum her şeyde bir hayır var gerçekten şükrediyorum 🙏🏻🙏🏻💫 bunu yeni farkettim mesela çok duygulandım ben o zehirli silikonlarla da hamile olabilirdim yavrum süt içecekti ordan allahım korudu çok şükür tertemizim şimdi 1 senede hücrelerim yenilendi pis kan atıldı çok şükür 🙏🏻🙏🏻 Bir daha da tövbe o tarz şeylere
Çok şükür kanama büyük boyutta olup hayatını tehlikeye atmamış 🌸 iyiki de 1 yıl önce olmuş bunu hamileyken veya lohusayken öğrenip çıkartmak zorunda olabilirdin bu sefer iyileşme sürecin bebeğinin beslenmesine fırsat vermeyebilirdi. Her şerde gerçekten bir hayır var 🐣

Çok şükür kanama büyük boyutta olup hayatını tehlikeye atmamış 🌸 iyiki de 1 yıl önce olmuş bunu hamileyken veya lohusayken öğrenip çıkartmak zorunda olabilirdin bu sefer iyileşme sürecin bebeğinin beslenmesine fırsat vermeyebilirdi. Her şerde gerçekten bir hayır var 🐣
Kesinlikle öyle ilahi mesajlar çok var hayatımızda çok şükür 🙏🏻🙏🏻🙏🏻💫 tam 1 sene oldu yeniden doğmuş gibiyim hep hasta etmiş beni.. Psikolojşk olarak bile ben panik atak sanıyordum meğer o kanama baş döndürüyormuş sersemletiyormus 🙏🏻

Ben de yaptırdım ama bi sıkıntı olmadı ben de. Allah korumuş gerçekten çok geçmiş olsun.

Kesinlikle öyle ilahi mesajlar çok var hayatımızda çok şükür 🙏🏻🙏🏻🙏🏻💫 tam 1 sene oldu yeniden doğmuş gibiyim hep hasta etmiş beni.. Psikolojşk olarak bile ben panik atak sanıyordum meğer o kanama baş döndürüyormuş sersemletiyormus 🙏🏻
Yaa resmen aslan annesi oluyorsun 🦁 Seninle konuşmuştuk burç olayını 🌸 Senin adına çok mutluyum, enerjin, bakış açın çok güzel 🤩 inşallah kan sonucun da çok güzel çıkacak buna inanıyorum

X