Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kuzum kımyasal olduğu ıcın zaten atesım düşmedi hemen normalde adetle bırlıkte dusersı beta anca sıfırlandı demekkı 4.günü fln düştü

Geldim bile aşkım yaz hemen beni bat 5 Aralık yumurtlamaya göre değişiklik olursa güncellerim
Bu aydan da çok umutluyum hatta bu ay daha umutluyum haydi bakalım şans yoncalarini da koyayım topiğimize
Merhaba benide aranıza alırmısınız tabloya allah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin kimsenin kucağını boş koymasın amin güzel haberler alırız inşallsh

ya ama ilk hamile kaldığım ovülasyon daha koyuydu bence ona güvendim korunmadık valla

12 kasımda ilişki olmuştu bence çatlamayı yakalayamamışımdır ya bu yumurtlama olsa bile
O iş hiç belli olmaz canım sperm üç gün yaşıyor içeride neden olmasın ki?

Ağustos ayı anneleri postu boş hadi bakalım kaçımız gireceğiz hepimiz gitsek keskeeeee beklemekte heyecanlı yok kafaya takmıyorum desem de imkansız ya
Aslan burcu anneleri olabilecek miyiz bakalımmmmm keşke topikce gitsek ne güzel olur

kızlar biz mesela stresimizi boşaltmak içi aralık ayında doğu ekspresi yapmayı düşünüyoruz biliyorsunuz ki stres bebiş için çok büyük etken sırf ondan yani yoksa asla tatil istemem ile alakası yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…