Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Merhaba.canım sen azerimisin?

Bazen hiç ogrenmeseydim diyorum Nasıl gebe kaldığını bilmeyen insanlar var. Yumurtlama gününü bilmeyen, degerlendirmeyen. Beta nedir bilmeyen... Bazen diyorum keşke hiçbirini bilmeseydim
aynen öyle valla cahillik mutluluktu ohh kafa rahattı şimdi kendimizi yırtıyoruz yok ovu yok 10. gün yok erken gebelik

Bu gün test alıcam..yine duramadım..biliyorum yine üzülücem..ama bekleyemiyorum..her ay öyle yani
Ya aşkım öyle de üzülcez böyle de ne fark eder kasma bu kadar kendini. İçinden geliyorsa yap gitsin. Kendinle niye savaşıyosun. Daha çok strese sokuyorsun. İnşallah sonu güzel olur.

aynen öyle valla cahillik mutluluktu ohh kafa rahattı şimdi kendimizi yırtıyoruz yok ovu yok 10. gün yok erken gebelik
Sorma bazı hamilelere yumurtlama diyon haberi yok ya arkadaş insan biraz nasıl gebe kaldığını merak eder doktorum bile dedi hemen gebe kalanlar ne kadar zor kalınıyor farkında değiller. Ben de hep diyorum pıt pıt doğuranlar da ne şans varmış diye. Olmuyorsa da vardır Allah'ın bir bildiği ..

Ya aşkım öyle de üzülcez böyle de ne fark eder kasma bu kadar kendini. İçinden geliyorsa yap gitsin. Kendinle niye savaşıyosun. Daha çok strese sokuyorsun. İnşallah sonu güzel olur.
Her an sanıyorumki adet oldum..son testim bana umut verdi..bakıcaz artık hayırlısı olsun ne deyim

Allah rızası için biri bana şu mfk ürünlerini anlatsın hepsi lazımmış gibi geliyor bana. Bi de ben bu ay jel alcam bir gebenin günlüğünden. Önceden söyliyim size de
Eş paketi alman yeterli canım bi sıkıntın yoksa sigara için antox da alabilirsin etkisini azaltıyormuş

tabikide bir yerden sonrası Allahın takdiri kısmet hayırlıysa sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin Allah herkese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…