Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Bendede aşırı ağrı var ufak bır dokununca da agrıyor dokunmadan da , kasık ve bel agrım da var benımde yumurtlamadan berı var bu agrılar sol kasık agrıyordu sımdı sag bosluk tarafı da agrıyor ara ara
Aynen arada karıştırıyorum böbreğim mi boşluğum mu bir yerim ağrıyor ama bilemiyorum 😂
Yemin ederim ben de bugün öyleydim bilgisayarın başında uyumuşum içim geçmiş resmen. Yatağımın hayalini kurdum ben de. Belim desen ayrı karnım desen ayrı...
Uyku da beta yukselmeye başladığında beni kopardı,isyerinde elim cenemde uyuyakaliyorum ve elim kayıyor pat uyanıyorum bakıyorum ağzım açık uyumuşum falan 😂😂😂 hele hala devam koltukta 10 dk sızma meselesi. Çok tatlı geliyor. Bir de akşamları elim ayağım buz kesiyor tobe isinamiyorum 🥶

Aynen arada karıştırıyorum böbreğim mi boşluğum mu bir yerim ağrıyor ama bilemiyorum 😂

Uyku da beta yukselmeye başladığında beni kopardı,isyerinde elim cenemde uyuyakaliyorum ve elim kayıyor pat uyanıyorum bakıyorum ağzım açık uyumuşum falan 😂😂😂 hele hala devam koltukta 10 dk sızma meselesi. Çok tatlı geliyor. Bir de akşamları elim ayağım buz kesiyor tobe isinamiyorum 🥶
Ayyyyy benim de ayaklarım asla ve asla ısınmıyor son 10 gündür 🤣 yürürken merdiven çıkarken de ağrıyor benim. Bacak ve bel

İnşallah öyledir aşko ya bi kaç gün kasıklarımda sancı oldu dedim yumurtluyorum heralde. Ama hiç ne zaman test yapacağımı bilmiyorum. Uygulamada 21 Aralık bat günü o tarihlerde yaparım heralde
Aynen ben de belirtiler artınca batın bir öncesi yaptım ama umutsuzdum silik çıkmıştı 🤭

İnşallah canım bugünde adet olmazsam 2 gün olacak gecikme sabah erken gebelik testi yapayım diye düşündüm
İkinizden birini bekliyorum Ağustos a hadi uğurlu gelin açılsın grup 😍 bebekheyecani bebekheyecani

Çok çok Aminn inşallah 😍 ne zaman test yapacağımı da bilmiyorum ya dün 14. Gün dü benim göğüslerim acımaya başladı. Çok erken hassaslaşıyor. Bazende adete 3 5 gün varken hassaslaşıyor. Yemin olsun artık kendi bedenimi tanıyamıyorum
Psikolojik hamileyiz her ay 😆

Aynen ben de belirtiler artınca batın bir öncesi yaptım ama umutsuzdum silik çıkmıştı 🤭

İkinizden birini bekliyorum Ağustos a hadi uğurlu gelin açılsın grup 😍 bebekheyecani bebekheyecani

Ay inşallah cnm ben olmasam da bekleyen herkes inşallah bu ay hamiş kalır 🤲🤲

X