Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Veziir Veziir aşko hoşgeldin 😍 ben taze taze ağustos annelerine transfer oldum,, iiiiinnnnşşşşaaaaallllaaah bizim gruba gelirsin :KK68: :21:
Yaaa gerçekten miii 😍😍😍😍
Çok sevindim senin adına eee ne zaman öğrendin nasıl oldu kııız 🥰
Ay bu ay ben tüm tuşlara bastım🤣🤣 neler neler yaptım ayrı bi heyecan var içimde Allahım yüzüme bakar inşallah 😍

Kızlar benim adetim bir aysır bitmiyordu hatırlıyorsanız kasıklarım bi sag bi sol sabahtan beri çok agrıyor kanamam kesildi ilaç içiyorum o kesti hemem sonra yumurtlama olmaya başlar mı acaba ki?

Günah mı bu olay ya ben de merak ettim şimdi nasıl bakılıyor bu harita bana da bakarlar mı 😂😂😂 Bearhug Bearhug arkadaşımız mı bakıyor anlamadım kafam döndü benim
kuzum benım arkadasımın bı arkadası baktı tee o zaman :KK70: fal değil bu öncelıkle :KK70: doğdugun tarıh yer zaman dogum saatı ıle o anda kı yıldızların konmuna bakılarak yorum yapılıyor bebısko :KK70:

Valla biliyorsun ben hapı biraktigimdan beri olsun diye istiyordum, benimki kaçıp duruyordu geri çekiliyordu sobelendi 😂🤭 çok erken öğrendim cnm ihtimal vermiyordum ateşim düşecek diye beklerken cikiverdi hayta 😂 size boool bool dua ediyorum ve edeceğim hemen gelin inşallah yanıma 😍
Yaaa gerçekten miii 😍😍😍😍
Çok sevindim senin adına eee ne zaman öğrendin nasıl oldu kııız 🥰
Ay bu ay ben tüm tuşlara bastım🤣🤣 neler neler yaptım ayrı bi heyecan var içimde Allahım yüzüme bakar inşallah 😍

Ya kızlar ben bu ay daha ovulasyon testinde gerilmeye başladım. Tam biraz belirginleşmişti çizgi ama pik falan yapmadan silikleşti, bugün yaptığımda ise nerdeyse yok gibi, deliricem ya :KK43:(( niye böyle??
Bak canım bu benim bir ay yaptığım test. Normalde 17 sinde felan yumurtlardim o ay 20 yi buldu ve bulana kadar siliklesti koyulaşti. Çok dalgalanma oldu. Sabret

Eklentiler

• IMG_20220916_121928.jpg
    IMG_20220916_121928.jpg
    105,8 KB · Görüntüleme: 56
Bak canım bu benim bir ay yaptığım test. Normalde 17 sinde felan yumurtlardim o ay 20 yi buldu ve bulana kadar siliklesti koyulaşti. Çok dalgalanma oldu. Sabret
Ay resmen ekran görüntüsü aldım bakıp bakıp kasmayayım kendimi diye, işte senin 16.gündeki gibi falan oldu maksimum. Şimdi silikleşti iyice.

O işler hiç belli olmaz , ben önceki iki gebeligimde tam bir ay geçince grip olmuşum bak 🤭 bunda vitamin falan alıyorum diye mıdır havalardan mıdır maşallah iyiyim ☺️
Kızlar hapşırmakta öksürmekten ölüyorum grip oldum kaç gündür.zaten bu ciğerden öksürmeye varsa da duramaz bebe falan 😂😂😂

X