Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

benim beklemem regl gününden kaynaklı değil canım bu ay beklentim yok gelecek ay çalışıp sonuç bekleyeceğim inşAllah :) bu ay günlere dikkat etmedim ne zaman denk gelirse, ne zaman bir kıvılcım çakarsa o zaman oldu :KK70:
Benimde ilk gebeliğim öyle olmuştu, 3 ay gün aydım uğraştım olmadı. 4. Ay umudu kestim test felanda yapmadım takipte. Regli günü 1 kez test yaptım pozitif. Hiç belli olmuyor yani 😇

Buralardayım aşko. Tek tek okuyamıyorum, etiketleyeni görüyorum daha çok :) Profil adına Resmine tıkla yukardaki. Forum seçenekleri ne tıkla, hamile takvimleri görülsün e tıkla kaydet deyince çıkar.
pozitifbiri pozitifbiri kız nerelerdesinnn

Bu hamile takvimleri neden yok artık

Kızlar merhabalar bende dün gündüz test yaptım ilk idrarla silik bir çizgi çıktı bu sabahta bir kaset test daha yaptım ve çizgi ilk beş dakikada belirdi hemen ve daha penbe oldu bugün adet günüm sonra kan verdim beta sonucumda 35.17 aklım çok karışık 24 günde bir oluyorum bu durumu baz alırsak bebiş 12 günlük filan oluyor sanırım ama çok korkuyorum inşallah bnmle kalır bebişim ne olur fikirlerinize ihtiyacım war bu kadar az değerler görenler warmı

Kızlar merhabalar bende dün gündüz test yaptım ilk idrarla silik bir çizgi çıktı bu sabahta bir kaset test daha yaptım ve çizgi ilk beş dakikada belirdi hemen ve daha penbe oldu bugün adet günüm sonra kan verdim beta sonucumda 35.17 aklım çok karışık 24 günde bir oluyorum bu durumu baz alırsak bebiş 12 günlük filan oluyor sanırım ama çok korkuyorum inşallah bnmle kalır bebişim ne olur fikirlerinize ihtiyacım war bu kadar az değerler görenler warmı
Bende 150 ile öğrenmiştim. Çok yeni seninde. Ama burda önemli olan 2 günde bir 2 katına çıkması. 35 -70 -140 -280 diye gitmesi gerekiyor ortalama tabı daha fazlada artabilir. Ama bence 2 güne bir teste gitme. Canın sıkılır 1 hafta sonra baktır. Çokta düşünme, beslenmene dikkat et, ağır iş yapma, vakit buldukça uzan😇 sağlıkla gelir inşallah

ay bu ben ben :KK70: beni anlatmışsın, kocam bile şaşkın hala mal gibiyiz :KK70: beni tongaya getirdin gibime geliyor deyıp duruyor ama yok valla gelirse kabul ettim gelmezse de sen bilin dedim salladım gittiydi :KK70: hatta adet bekliyordum biliyorsunuz ya :KK70:
Aşko olacağı varsa eğer o bebeğin tutunacağı varsa çelik don da giysen, yumurtlamadan günler önce de olsa oluyor. 😄 Ben bu ay 12. Günde negatifi görünce internete sardım yine, ne hikâyeler var. Milletin kocası o ay evde sadece bir gün varmış mesela bir gün ya düşün, o ilişkiden olan olmuş. Çift yöntemle korunurken hamile kalan bile var.
Yüce Mevlamın hikmetinden sual olunmaz ama gökten şans yağarken biz şemsiye tutuyorduk heralde kafamıza düşmesin diye hahahhahahahh 🤣🤣
Ay inşallah sana dediğim tutar terzi olarak kendi sokugumu dikemedim ama bari size çalışsın gezegenler 🤣🤣🤣
Kız sadece benim değil eşimin haritasında bile vardı bebiş müjdesi hala şoktayım 🤣 o yüzden bu ay olmadı ya sanki biri bana asla çocuğun olmayacak dedi öyle bedbaht oldum 🤣🤣🤣

Ben 57 ile gördüm canım ben de 23. gün gördüm. kaygılanma rahat ol. 3-5 güne yeniden test ver. şu an sorun yok bin şükür.

Çok geçmiş olsun canım Allah bir daha yaşatmasın 🙏😔
İnşallah alırsın yeniden müjdeni 😍🙏💙
Ya çok iyiymiş o zaman inşallah bir şeylere faydası olur ben de 34 yaşındayım en son kontrol yaptirmamin üzerinden 3 4 sene geçti o zamanlar değerlerim çok güzeldi ama şu an ne alemde Allah bilir 🤷
Uzun bir süre hamile kalamazsan tekrar baktır hayatım

X