Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Ya aslında şöyle ben 2 ay önce düşük yaptım. Çok erken öğrenmek istiyorumki yerleşirken yatayım çay kahve falan keseyim. Gerçi düşeceği varsa yine düşer ama çok istemek işte🥲
Bende erken ogrendım gecen ay kuzum kaybettım de oyuzden erken yapmaya karşı fobı oluştu bende de ama 7 gün çok erken 5 ten sonra yap en azından ıstıyorsan da

IMG-20221205-WA0010.jpg

Bende erken ogrendım gecen ay kuzum kaybettım de oyuzden erken yapmaya karşı fobı oluştu bende de ama 7 gün çok erken 5 ten sonra yap en azından ıstıyorsan da
Çok geçmiş olsun, düşük benide çok etkiledi maalesef, ben yinede umutlanmıyorum 2 gün sonra tekrar yapayım, varsa daha koyu çıkar nasılsa

Kızlar sabah testi yaptım..şimdi biraz oynadım..ama bu 20 dakika olan çizgi..ben sinirden sonra çöpe atıyorum zaten🤦🏻‍♀️sonradan testin üstünde yazılmış 4 ya 5 damla..bende 3 damla etdim..ilk defa yapıyordum bu testden sabah aldırdım eşime 1 tane
Gölge görülüyor canım yarın sabah tekrarla olmadı inşallah vardır 🤲

Öncelikle bebeğinizi kaybetmişsiniz sanırım çok üzüldüm, başınız sağ olsun 😢 Kendi öykümden bahsedeyim; ben ilk önce klomen kullandım yumurtam gelişmedi. İkinci ay Femera ile iki tane nur topu gibi yumurta geliştirdik, çatlattık fakat gebelik elde edemedik. Doktor bana; kist oluşmasını önlemek için iğne vurduğunu söyledi. Evet kendinden de çatlayabilir fakat çatlamazsa kist oluşur, kist ise tedavide aksamaya neden olur dedi.

Amiiin canım inşallah 🫶🏻 Doktor vermedikten sonra alıp yapmak çok doğru değil bence 😔😔 Doktora telefon yoluyla ulaşabiliyorsan ulaşıp bir sor istersen. Onun haricinde iğneyi eczanelerden yazdırmadan da temin edebilirsin. 😌

Ayy Allah korusun kızlarını..Benim hiç yok..yaşımda az diğil..geç hamile kaldım sonrada giderken doktor dedi kalbi zayıf atıyor 1 hafta bekleyek dedi belki gelişti..ama bende kanamada vardır..sonra kalbi durdu..kendime gelemedim..o kadar sevinmiştimki anne oluyorum..ve en korktuğum yine bu kadar beklemeyim..

Papatyamaviss Papatyamaviss

X