Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Bu ay senin adın sabır taşı oldu aşko 😆😆😆
On gün kalmış şurada ya o da su gibi geçsin inşallah 😍😍🙏
Benim yeni bat 1 Ocak daha var 25 gün!!! 😄 Kendimi tekerleğin içinde dönüp duran hamster gibi hissediyorum. Koş koş dur ama hedef hala çok uzak 🤣
evet gercekten oyle oldu :KK70: içimden bazen sey dıyorum senı fındık bı gırdın selam caktın gıttın tum duzenım bozuldu :KK70: :KK70: çarsamba doktor 19.2 mm dedı zaaban korunde o gunde buyuse 20 falan olur ertesı gun yada gece catladı bence bızım ılıskı salı oldu en son valla o gunse bıle yumurtlama tırtt bence okadar enfeksıyona spermmı yasayacak sanmam bebıskoo sanmam askooo no no yanı :KK70: benımde kasım aralık ocak demıstın sen sankı :KK70: verımlı aylar dıye :KK70: dogum harıtama bakan aplaaa agustos eylul gıbı cocuk dusunceksınız demıstı ben hıc dusunmuyordum esım ıkna ettı :KK70: 2023 te de sez var ımıs amelıyat :KK70: sene sonunu yakalamama az kaldı ahahah :KK70:

Yaa çok teşekkür ederim 😍🙏 bir tane kullanmak yeterli olursa biz de öyle yapalım zaten eşim daha önce günde iki kere olan başka takviye kullanıyordu birini alıp birini unutuyordu hep iki tane içmek özellikle ona zor geliyor unuttuğu için 🤣
Sen ne zamandır kullanıyorsun MFK? Memnun musun 😍🙏
Ben almıştım içtim 8 gün sonra hamile kaldıgımı ögrenmiştim mfk fayda oldumu o zaman bilemem. Düşük yaptım ekimde o zamandan beri kullanıyorum canım mutlaka faydası olur vitaminlerim yerinde fsh 19 du menopoz başlangıcı vardı bende şuan 9 a düştü çok mutluyum biliyorsun fsh yüksel oldumu gebe kalmak daha zorlaşıyor 34 yaşındayım menopoz genetik bizde ama amh 0.68 o nedenle mfk tankına devam durmak yok 😂😂

Mervenur277 Mervenur277
Benim yumurtlama bugün olmuş
Biz dün değerlendirme yaptık. Yarın degerlendirecektik.
5-6 aydır ovulasyon takibi yapıyorum yumurtlama gördüğüm günü çatlamayi üst üste değerlendirdik ama gebelik olmadı.
Artık eşimin sperm sayısından supheleniyorum. Ondan bu ay yumurtlama gününü boş bırakıp çatlama gününu değerlendirirsek belki daha kaliteli sprem olur diyorum.

Hata mı ediyorum böyle düşünmekle, bugünü de değerlendirmeli miyim acaba ?

Eklentiler

• IMG_20221205_132955.jpg
    IMG_20221205_132955.jpg
    66,3 KB · Görüntüleme: 27
erken gebelıklerden guvenılırdır bence emın ol benım gecen ay 4 gun kala ben sadece belkı vardır dıyordum 3 gun kala cok cok hafıf sılık cıktı efekte gelecek kadar ıkı gun kala dırek gozuktu zaten 4 gun oncesını teste cıkmasını beklemek bence zor 4-5 gun varken cıktı dıyenlerde yumurtlamasını tam net bılmıyordur
Ayy bilemedim canım.bu işler çok karışık ya..ben yumurtlamamı bilmiyorum mesela

Mervenur277 Mervenur277
5-6 aydır ovulasyon takibi yapıyorum yumurtlama gördüğüm günü çatlamayi üst üste değerlendirdik ama gebelik olmadı.
Artık eşimin sperm sayısından supheleniyorum. Ondan bu ay yumurtlama gününü boş bırakıp çatlama gününu değerlendirirsek belki daha kaliteli sprem olur diyorum.

Kuzum sen yine de boş geçirme ne olur ne olmaz rabbim istediği zaman nasip ediyor sen değerlendir bence yine de ve mutlaka şüphen varsa eşinden rica et bir sperm testi versin ona göre hareket edin🌹 ama şöyle yapabilirsin yumurtlama gününde kalitesi için bekleyelim çatlama günü değerlendirelim diyorsan oda iyi olur öyle de yaoabilirsin

Mervenur277 Mervenur277

Canim catlatma iğnesi tedavisinde bile 2. ilişkiyi 48 saat sonra öneriyor doktor. Araya 1 gün birakmak istemiyorsan 36 saat de olur. Dün akşam değerlendirme olduysa yarın sabah olabilir mesela. Spermde sıkıntı varsa zaten üst üste önerilmiyor. Benim aşılama günü dışında sadece 1 sefer oldu o da aşılamadan 36 saat sonra

Kız yok karnım ağrımadı hiç dedim ona istinaden söyledi o cümleyi 😂😂😂 ya hiç güleceğim yoktu

Ay bari olaçaksam arada bi yumurtlama göreyim boşa gitmesin😂

Canım ben senin attığın iki testtede çizgi gördüm bence sen yarın sabah ilk idrarla testi tekrarlamalısın
Niqu Niqu ben senin testlere yorum yapmaya korkuyorum heyecanla hamile çıkmanı bekliyorum negatif çıkarsa bende baya üzülücem resmen kendimi şartlamışım senin hamile kaldığın ay bende kalacakmışım gibi bir hissiyata büründüm 😂😂
Gerçekten mj ay gözlerim bozuldu vallahi bakmaktan manyadim iyice 😁ilk idrarla yapmadım 2. Attığım testi ama sıvı da almamıştım yinede ne biliyim ya ayy şuan vücudumu dinliyorum belirtiler var ve uyku halindeyim hep

BENDE AYNI şeklide 5 gündür regl ağrısı çekiyorum bat 1 gün geçti
Siz test yaptınız mı ah inşallah güzel haber alırsınız ☺️ Benim bu aydan pek umudum yok açıkcası tam yumurtlama göremedim nedense ama bir ümit bekliyorum☺️ şu şekilde olmuştu yumurtalık takibi

Eklentiler

• D5027560-6395-415C-AF0E-E263F2486DE8.jpeg
    D5027560-6395-415C-AF0E-E263F2486DE8.jpeg
    62,8 KB · Görüntüleme: 36
Sorma ya 😄
Ocak ayında doktora gideceğiz zaten diye bu ay hiçbir şey yapmayacaktık nasılsa olmuyor diye salacaktık yani öyle konuştuk eşimle de ama akşam @smgsmgsmg nin paylaşımını görüp gaza geldim ve kendimi MFK takviyeleri almış bir şekilde buldum haha🤣
Mfkcılar kervanına ben de katılıyorum bu ay yani, bir şey yapmadan durabilmek namümkün 😄😄😄😄
Ay nelerini aldın ve nerden aldın acil öneri bana daaa :)

yok test yapmadım yapmayı düşünüyorum aslında ama üzülmekte istemiyorum belki üşüttüm yada stresten gelmiyor iyice emin oluyum biraz bekleyim bakalım dedim.
ben yumurtlama takibi yapmadım hiç inanın yumurtalama tarihim olduğunu düşündüğüm günlerde ilişki yaptık biraz kafam rahattı nacizane fikrim yumurtlama takibi yapmamak çünkü insanı strese sokuyor

X