Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Aynısını iki gün önce ben yaşadım.Kız arkadaşlarım demez mi işte gebelik böyle oluyo hamilesin sen net falan ben uyuyamadım heyecandan gebelik psikolojisine girdim sabaha kadar hayal kuruyorum eşime nasıl sürpriz yapsam diye.Sonuç bu sabah regl oldum ve nasıl yıkıldım anlatamam.Kalpten diliyorum ki inşallah yerleşmedir ama benim gibi üzülme diye bu ihtimali de düşünerek beklentiye girme canım benim

Kızlar bişey sorucam adetliyken 3günü başladım clomifen kullandım 5 gün adet bittikten iki gün sonra iki gün üst üste yumurta akı gibi akıntı oldu yumurta catlarken oluyordu bende ve erken oldu sanki ve bugün cene ve yanak bolgem de baya Bi sivilcelenme oldu normalde hic cıkmaz sasırdım bu bir belirti olabilir mi 21de adet oldum 27 de bitti

Bende adet olcam galiba ya ağrım fazlalasiyor sanki

İnşallah ya ama yerleşme kanaması nasıl oluyor ki ne kadar sürüyor

Bilmez miyiz sanki hiç bir zaman olamayacakmış gibi bir umutsuzluk sonra silkelenip kendine gelmeye,umudunu diri tutmaya çalışmak

Daha açmadım canım ben bugünlerde açmayı düşünüyordum listeli de pozitif biri öyle yazmış biri önceden almış ama daha açmamış galiba erteledim bende diğer ay açarım diye

Anladım canım ben yarın adet olursam bir sonraki adet günüm 1 Ocak olacak
Hem Aralık'ta hem ocakta ayağım olacak

Yumurta rezervim çok azalmış sağda hiç yumurta yok solda dört tane dedi eşimin 2019 da ki testi iyiydi.
Benim arkadaşıma dr yumurta rezervi az dedi çocuk sahibi olma ihtimali çok düşük dedi korunmayı bıraktığı ilk ay kendiliğinden hamile kaldı o bile şok adetleri çok düzensiz uzun süre olmuyordu ama oldu

Ya oğlumun 31 Aralık'ta doğum günü kardeşini o kadar çok seviyor ki 2 aydır bebek isteme sebebim oğlum oldu resmen çok merhametli ve duygusal hayal etmiştim doğum günü hediyesi olur mu diye bu ay olmazsa inşallah 31 Aralık'ta bebis haberi alırım oğluma doğum günü hediyesi olur bat 1 Ocak olacak çünkü

Bazen olmuyor kimseye belli etmemeye çalıştıkça gözden dökülüyor yaşlar o iç sessizlik üzüntü.. umut var ama üzülüyor insan
İçinde ne yaşandığını nasıl çığlık attığını kimse duymuyor sessiz sessiz gözünden dökülüyor.Ağladığımda ise bırakmıyorlar. Sanki onlar ağlamama engel olunca her şey çok normalleşiyormuş gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…