Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Yine de diyorum kimsenin böyle duygular yaşamasını istemem kimsenin aramasını istemem Rabbim aratmasın kimseye sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar versin

İnşallah

Valla benimde yumurtlama geçeli 1 hafta oldu ama yine yok eminim bundan.artık çok yoruldum bu ay regl de aşılama yapmaya karar verdik rabbim hiç birimize aratmasın nasıl bir duygu olduğunu dahi bilmiyorum

Valla benimde yumurtlama geçeli 1 hafta oldu ama yine yok eminim bundan.artık çok yoruldum bu ay regl de aşılama yapmaya karar verdik rabbim hiç birimize aratmasın nasıl bir duygu olduğunu dahi bilmiyorum
Bı hafta geçmesi ıle gebelık oluşup oluşmadığını anlayamazsın zaten mın 10-12 gün gecmesı gerekır buyuzden erken test yapmayın yapsanızda çıkacağını bilmeden yapın

Test yaptım hiç bisey yok bi kac gun daha var tabi günüme bakalim bu son günler düşüş olacakmi en önemlisi bu bir kaç gün kala olan düşüş degilmi regli gelmeden

Benımde solum agrıyo baya ağır bı sızı var ama bende agrılar bu ara çok karıştı
Kız aynen ya ne değişik bir ay yaşamadıklarını yaşıyorum ya ara ara bıçak saplanıyor gibi oluyor sürekli değil de. Bilmiyorum farklı bir ay yaşıyorum

Ben testle takip ettiğimde 14 gün sonra regli oluyorum takvim 2 3 gün geri ve ileri atıyor ama testle gördüysen 14 gün sonra genelde regli geliyo bebis yoksa bende değerlendirdim hep aylarca olmadi bu ay test kullanmadım

Bı hafta geçmesi ıle gebelık oluşup oluşmadığını anlayamazsın zaten mın 10-12 gün gecmesı gerekır buyuzden erken test yapmayın yapsanızda çıkacağını bilmeden yapın
Ya kuzu ama hep aynı hep bir ay daha bir ay daha beklemekten 2 yıl oldu

Ne mutlu ona darısı tüm isteyenlere canım hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…