Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Düzelir canım inşallah sakın bozma moralini bebiş olması icin hep güll olucak insallh yine

Sen de neler var anlat biraz
Ben 5+3 oldum hala adet ağrısı çekiyorum sanki olacak gibi o his geçmiyor tuvalete koşuyorum günde 2-3 kez doktor normal dedi
Yani o kadar aynı ki adetle
Günde iki kez vajinal fitil alıyorum geçen hafta hafif leke geldi diye,
Hamile kalabilmek kadar devam ettirebilmekte yorucu bir süreç allahım hepimize sabır güç sağlık versin grubumuzdakilere Ağustos anneliğini nasip etsin

Luteal fazın genelde 14 gün sürüyorsa yani yum sonrasi adete kdr dönem, 11 inde adet olacaksin ,o zamana kadar takip ateşini biraz, belki artabilir azalabilir ,ama daha süre yaklasmamis sanki. Eğer daha az sürüyorsa , yumurtlamanın üzerine o kadar say, bikac gün öncesi düşmüşse muhtemelen adettir o
Benim simdi regli mi geliyor bu tabloya göre bide yumurtlamam 21 22 kasımda programa göre hangi gün görünüyor

Kuzum o fitili ben de alicam da, halsizlik falan yapmıyor değil mi? çalışıyorum ya işyerinde sorun olmasa zaten ayakta uyuyorum doktor en az yan etkili olan şekli dedi de... Adendo yu da sordum Mfk bin düşük ihtimaline verdiği ilacı. Kullanmak istersen kullan içeriği temiz görünüyor dedi

Yumurtlama testi yaptığım zaman yumurtlama üzerinden 13 14 gün sonra regli oluyorum 8 Kasım sat 5 6 aralıkta bat olması lazım ilk olctugum zamanlar 36.2 36.3 Olurdu demekki gec yumurtlamadim bakalim ne zaman gelecek sanırım takvim bi dahaki ay daha net olur bu ilk denemem di

Ayyyyy amin inşallah bebişim sen de sağlıkla sürdür inşallah

Hiç yan etki yapmadı fitil attığımı bile anlamıyorum hatta sadece koyduktan 2-3 saat sonra peçeteye akıyor altıma koyuyorum fitili unutunca eyvah adet gibi bisey aktı diyorum fitil akmış oluyor eriyince fazlası

Ay iyi bari , bana da sabah akşam at, yarım saat yatsan/otursan yeterli dedi. İlk defa kullanicam bakalım öncekilerde gerek olmamıştı. Hem bunda kesenin (belki küçük oluşundan ama risk almak istemedi)şekli net değildi. Hem de yaş 35 diye verdi sanırım

Kız sana da kıyamam ya. Ben bi duş aldım şimdi hamam kesesi vardı bi kese yaptım bi cilt bakımı ohhh rahatladım biraz
Ohhh mis gibi oldun ben dün akşam eşime diyorum ben gitdim banyoya rahatlanmaya.işin o tarafı varki ona her şeyi söylemiyorum..mesela desemki adet gelmeyince umut var..diyecekki hamilesin kesin hamilesin

Wuuu sabret belki daha teste geçecek kadar buyumemistir bende de öyle olmuştu. Gerçi senin bat geldi gibi ama ilk gebeligimde 3 gün geçene kdr cikmamisti.
Benim de ilk gebeliğim olacak kısmet olursa Allah nasip eder inşallah. Baş ağrısı yaşıyor musunuz hep aynı yeri ağrıyor benim. Kasık ve bel sızlaması devam. Ama adet olacak gibi değil. Gögüs hassasiyeti var bi de

Aşkolar sizde benim gibi iki testi birden yapıyormuşsunuzbu arada mavi inivotayı ilk kez kullanıyorum hiç beğenmedim

Eklentiler

• 1AE44C5A-62C8-420B-B09E-09163E17B295.jpeg
    43,4 KB · Görüntüleme: 54
Ohhh mis gibi oldun ben dün akşam eşime diyorum ben gitdim banyoya rahatlanmaya.işin o tarafı varki ona her şeyi söylemiyorum..mesela desemki adet gelmeyince umut var..diyecekki hamilesin kesin hamilesin
Benim ki de başım ağrıyor diye sürekli ağrı kesici iç diyo. Yok ya geçer falan diyorum

Kesinlikle canım, senin istatistiğini çıkarabilmek için zaten aslında senden birkaç tablo istiyor.hatta en az 3. Ama olsun 1 de iyidir fikirsiz olmaktansa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…