Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kızlar bugün doktora gıttım Poip var dedi 5mm ne yapmam lazım ilcede olduğum için Bursa'ya gıt dedi bursa'da oturup doktor tavsiyeniz varmı nasıl bırsey zormu başına gelen oldumu

Kizlarcim bana bir el atın 🥺🥺🥺
Dünkü patlama haberi beni mahvetti hala kendime gelemedim tam da yeni yeni özgürce sokaklarda gezmeye başlamışken yine aynı şeyler yine mi sokağa çıkmaya korkar olacağız düşüncesi ile panik atağım tuttu. Normalde pozitif kalmaya çalışırım ne olursa olsun ama dünden beri acaba çocuk yapmak yanlış bir karar mı bu dünyada onu nasıl güvende tutacağım anksiyetesi başladı hatta eşime vazgeçelim bebek işinden içim rahat değil bile dedim
Bir yanım anne olmak çok isterken bir yanım vazgeçmek üzere sanki nasıl çıkacağım bu düşünceden 🥺

Beni de yazın kardeşlerim bugün elendım kasım ayından umarım Aralık ayı gebelik getirir. Sat14 kasım bat 10 Aralık. Adet döngüm değişti resmen gebelik çalışmalarına başladım 2 aydır 26 gün de bir oluyorum.

Merhaba hanımlar benim durumum biraz farklı. Bu ay korunmayı bıraktık. Ama geçen ay 10 gün gecikmem olmuştu. 2 ay düzenli İlaç kullandığım için. Bu ay ilacı bıraktım ama yumurtlama akıntım olmadı göremedim.. Normal adet düzenime göre bat 8 Kasımdı. Ama geçen ay gibi 10 gün gecikmeli olarak hesaplarsam bat 18 Kasım. Sizce yumurtlamam olmuşmudur çünkü akıntım hiç olmadı. Bide benim gibi ilaç yüzünden adet düzeni bozulanlar.. İlacı bıraktıktan ne kadar sonra düzeldi adetleriniz.. Şansıma bakın ya gebelik düşündüğüm ay adet dengem bozuldu

Dünkü patlama haberi beni mahvetti hala kendime gelemedim tam da yeni yeni özgürce sokaklarda gezmeye başlamışken yine aynı şeyler yine mi sokağa çıkmaya korkar olacağız düşüncesi ile panik atağım tuttu. Normalde pozitif kalmaya çalışırım ne olursa olsun ama dünden beri acaba çocuk yapmak yanlış bir karar mı bu dünyada onu nasıl güvende tutacağım anksiyetesi başladı hatta eşime vazgeçelim bebek işinden içim rahat değil bile dedim
Bir yanım anne olmak çok isterken bir yanım vazgeçmek üzere sanki nasıl çıkacağım bu düşünceden 🥺
Malesef her yerde var bu riskler.. içini ferah tut taksime yıllardır gitmiyoruz malum yabancı sayılıyoruz biz artık ..
anksiyete panik atak ben de var hem de fena derecede son zamanlarda telkin ediyorum kendimi..
Bu hayatta ileride yapayalnız olmak istemiyorum bu düşünce daha kötü yapıyor beni..
Bir parçam olsun canım kanım olsun bir telefonla varlığını bileyim ileride yeter diyorum.. yalnızlık daha zor bu zamanda tabi ekstra dikkat edeceğiz her şeye. Hastalıktan çok kalabalık yerlere zaten gitmiyorduk artık daha sakin daha sağlıklı bir yaşam bizi bekliyor

Merhaba hanımlar benim durumum biraz farklı. Bu ay korunmayı bıraktık. Ama geçen ay 10 gün gecikmem olmuştu. 2 ay düzenli İlaç kullandığım için. Bu ay ilacı bıraktım ama yumurtlama akıntım olmadı göremedim.. Normal adet düzenime göre bat 8 Kasımdı. Ama geçen ay gibi 10 gün gecikmeli olarak hesaplarsam bat 18 Kasım. Sizce yumurtlamam olmuşmudur çünkü akıntım hiç olmadı. Bide benim gibi ilaç yüzünden adet düzeni bozulanlar.. İlacı bıraktıktan ne kadar sonra düzeldi adetlerinizz bugün test yaptım gecikti

seninle aynı duyguları paylaşıyorum yalnız değilsin. çoğu zaman ben de düşünüyorum bu dünyaya çocuk getirmek doğru bi karar mı diye. ama dünya düzenine göre de yaşayacağımız en güzel duygudan kendimizi mahrum bırakmak ne kadar doğru bilmiyorum.

Merhaba hanımlar benim durumum biraz farklı. Bu ay korunmayı bıraktık. Ama geçen ay 10 gün gecikmem olmuştu. 2 ay düzenli İlaç kullandığım için. Bu ay ilacı bıraktım ama yumurtlama akıntım olmadı göremedim.. Normal adet düzenime göre bat 8 Kasımdı. Ama geçen ay gibi 10 gün gecikmeli olarak hesaplarsam bat 18 Kasım. Sizce yumurtlamam olmuşmudur çünkü akıntım hiç olmadı. Bide benim gibi ilaç yüzünden adet düzeni bozulanlar.. İlacı bıraktıktan ne kadar sonra düzeldi adetlerinizz bugün test yaptım gecikti
Cevap veren yok mu

Ay kızlar sinir oluyorum bazı insanlara çocuk yapıyoruz ya bebeği olan arkadaşlarım gelmiş işte çocuk yapmayın ayyy hayatta yapmayın çok zor hele bir tanesi çocuk yapmak cahillik dedi çocuğu 4 aylık dedim kendine hakaret etme canım 😄
Cidden sinir bozucular kucağınızda bebeniz var allahtan korkmuyor musunuz verdiğini alır diye gerçekten patlayacağım birine bu gidişle
Kendi yapmıs bebe gelmiş bize akıl veriyorlar yok şöyle kötü böyle kötü yapmasaydın arkadaş şaka gibi insanın moralini bozuyorlar

Ay kızlar sinir oluyorum bazı insanlara çocuk yapıyoruz ya bebeği olan arkadaşlarım gelmiş işte çocuk yapmayın ayyy hayatta yapmayın çok zor hele bir tanesi çocuk yapmak cahillik dedi çocuğu 4 aylık dedim kendine hakaret etme canım 😄
Cidden sinir bozucular kucağınızda bebeniz var allahtan korkmuyor musunuz verdiğini alır diye gerçekten patlayacağım birine bu gidişle
Kendi yapmıs bebe gelmiş bize akıl veriyorlar yok şöyle kötü böyle kötü yapmasaydın arkadaş şaka gibi insanın moralini bozuyorlar
Hee bide akıl vermezler mi ? Bazı hadsizler var. Benim 2. Denemem bana bir arkadaşım tam şunu dedi. Yaza kadar 6 ay bak olmuyorsa git hemen tüp yaptır. Hiç uğraşma. Kendisinin bi tane var 2. Yi de 2 sene sonra yapacak ama kendi yapacağına çok inanıyor sanırım. İnsanlar be kadar hadsiz ya

ya o kadar sinirleniyorum ki böyle insanlara ve asla tahammül edemiyorum.kendi de yapmasaymış keşke doğum kontrol diye bişeyden haberi mi yoktu acaba bu devirde.o çocuklara da üzülüyorum yanında böyle konuşan annen ve baban var düşünsene yazık gerçekten.bi de elini açmış Allah a dua eden bebek sahibi olmak isteyen insanlar var o kadar.bari bi değer kıymet bil yok bilmezler.

ya o kadar sinirleniyorum ki böyle insanlara ve asla tahammül edemiyorum.kendi de yapmasaymış keşke doğum kontrol diye bişeyden haberi mi yoktu acaba bu devirde.o çocuklara da üzülüyorum yanında böyle konuşan annen ve baban var düşünsene yazık gerçekten.bi de elini açmış Allah a dua eden bebek sahibi olmak isteyen insanlar var o kadar.bari bi değer kıymet bil yok bilmezler.
Bu insanlar planlı yapanlar bir de ne ayıp gerçekten ya hic utanmıyorlar .. evlat gibisi var mı ya benim annem de diyor evet zor ama bir kokunuz bana yetiyor iyi ki yapmışım diye.. bir tane arkadaşım canım dostum uykusuz yorgun geçen aradı beni kanka dedim keske diyor musun asla diyor bir bakışı bir gülüşü yeter yavrumun mutlaka allahım sana da tattırsın dedi bir tek o böyle söyledi diğerleri modumu düşürüyor

Hee bide akıl vermezler mi ? Bazı hadsizler var. Benim 2. Denemem bana bir arkadaşım tam şunu dedi. Yaza kadar 6 ay bak olmuyorsa git hemen tüp yaptır. Hiç uğraşma. Kendisinin bi tane var 2. Yi de 2 sene sonra yapacak ama kendi yapacağına çok inanıyor sanırım. İnsanlar be kadar hadsiz ya
Ne münasebet ya gerçekten çok emin kesin kendi uğraşır böyle zihniyetle🙏🏻🙏🏻🙏🏻

X