Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Belirtide olabilir bu süreçlerde kendimizi çok dinliyoruz öylede olabilir ama bir kaç gün kala test yaparsın olmadı. İnşallah gerçek belirtilerdir 😊🤲
İnşallah,8 Aralık gibi yapmayı düşünüyorum kendimi heveslendirip hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum eşim de hevesle bekliyor

En belirginini sorarsan kasık ağrısı bel ağrısı ve göğüs ağrısı , kolaltlarina dokundugumda yani yanlardan goguslerini sıkıştırdığını düşün baya ağrıyordu. Hiç geçmedi arttıkça şüphem arttı.
merhaha belirtler neelrdi acaba yumurtlamanın 7.günü benim aşırı merak ediyorum bu ay tuttu mu bu ay diye 4.denyişimiz sizin belirtiniz neelrdi acacab yumurtalama nın 7.günündr 🙏🙏

September Wind September Wind kız fıltresızde bıle gozukuyo yenı yaptığında nasıl gormedın hayret ettım yarın sabah ılk ıdrarla yap

Eklentiler

• 58FF4371-87AC-4EB4-9EAE-F365EA52FAC2.png
    58FF4371-87AC-4EB4-9EAE-F365EA52FAC2.png
    432,6 KB · Görüntüleme: 52
En belirginini sorarsan kasık ağrısı bel ağrısı ve göğüs ağrısı , kolaltlarina dokundugumda yani yanlardan goguslerini sıkıştırdığını düşün baya ağrıyordu. Hiç geçmedi arttıkça şüphem arttı.
Nasıl bir histi peki ilk öğrendiğin an o duyguyu çok merak ediyorum böyle hiç çift olmayacak gibi ama olursa hissi

O şu demek sen hiç ellemeden bile göğüs ucu kahve rengi değişik bir şişlik beliriyor ve kahve yerlerinde sanki kabarcıklar belirginleşiyor. Sütyen takarken çıkarırken çok sızlıyor ve ucuna dokununca bile için sızlıyor. Geriliyor sanki göğüsler benim öyle olmuştu. Son olarak kahve yerin eğer açık renkte ise daha iyi anlarsın resmen rengi ton atıyor koyuya doğru 😍🙆🏼‍♀️
Canım bişey yapmasan da ağrı oluyor dokununca. Ucu sonradan oluyor ama geneli sis ve ağrılı oluyor.

Ateş takibi yapan kızlar için bir sorum daha olacak, ateşte yerleşme düşüşü olmak zorunda mı?
Hayır herkeste olacak diye birşey yok şart değil yani.bende olmadı.hic hem de.

Nasıl bir histi peki ilk öğrendiğin an o duyguyu çok merak ediyorum böyle hiç çift olmayacak gibi ama olursa hissi
Canım ilk siligi gördüğümde nasıl ya dedim ben öbür güne ateş düşer adet gelir diyordum ama belirtilerim de acaba dediriyordu. Kendimi iyi taniyormusum demek ki dedim. Kendimde kesinlikle bir değişik belirti farkediyorum 3 gebeligim üçü de böyle oldu.. vay be dedim galiba gerçekten oldu ve bana mucize gibi geldi çünkü benim eşim hep geri çekiliyordu. Beni kırmamak için de, bir defasında içime gelip, bir defasinda da geri çekiliyordu. Bana göre imkansızdı olması cunku toplasan ayda 4 ilişki ikisi geri çekilmeli 😂 dedim kurban oldugim vereceksen veriyorsun, daha daha güzel şaşkınlıkları size de tattirsin Rabbim canım Allah bekletmesin sizleri 🤗🙏

Sabah ilk 5 dakikada attım size evden çıkmadan dönüp baktım yine yok akşam kuruma çizgisi oldumu diye gelip baktım size attım ama bende hala yok 🤣🤣🤭
Neyse bellı olur bır ıkı güne ama akşam yaptığında daha bellı fıltresızde oncecık kıl gıbı onuda mı gormuyon cıplak gözle fıltresızde ben goruyorum 😂

X