Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

kızlar günaydın dün hastaneye gittim moralim çok bozuldu vajinal ultrasonda bende bi tane miyom varmış küçük ceviz kadar rahim dışında dedi doktor hamileliliğe bi engel degil dedi yumurtalıklar iyi bi sıkıntı yok ama ben biraz internetten baktım hamile kalınca oda buyuyormuş hatta düşüge sebep oluyormus erken doguma çok üzüldüm ayrıca akşam tahlillerimde cıktı baktım D vitanım cok düşük bide anlamadığım C.R.P diye bi test de 10 cıkmış oda yüksek sonucları pazartesi gösterecem ama çok kötü oldum böyle bişey yaşayan sağlıklı bebeği olan olmuşmudur 😢😢😢😢😢
canım crp enfeksiyon değeriydi bildiğim kadarıyla yanlış da biliyo olabilirim . çok yüksak sayılmaz en üst değeri 5 ti galiba.benim eşim in 45 olmuştu bi diş çektirdi diye.d vitamini alırsın sıkma canını.miyomla ilgili bence kötü bişey olsa doktor söylerdi sana sağlıklısın demiş rahim dışındaysa risk yoktur belki.internette başın ağrısa kansersin yazıyolar sen onlara takılma bebişim.bozma moralini.

Hiç var gibi hissetmiyorum çünkü çok değerlendiremedik bu ay. Normalde agrili sancılı çok olurum bı iki gün önceden başlar göğüslerime elimi vuramam onda bile tık yok düşün 😅 bat ne zaman senin
o işler belli olmaz burda bi ilişkiyle hamile kalanlar var :) benim bugün ya da yarın canım bat.bence olmaması da bi belirti olabilir.

o işler belli olmaz burda bi ilişkiyle hamile kalanlar var :) benim bugün ya da yarın canım bat.bence olmaması da bi belirti olabilir.
Valla o konuya hiç girmiyorum düşünmüyorum düşünmek istemiyorum çünkü hayallere dalıyorum sonu hüsran oluyor 😅 benim bat yarın bakalım bekliyorum

Valla o konuya hiç girmiyorum düşünmüyorum düşünmek istemiyorum çünkü hayallere dalıyorum sonu hüsran oluyor 😅 benim bat yarın bakalım bekliyorum
Valla ara ara yükseliyorum ben çok ümit ediyorum sonra kendimi telkin ediyorum 🤣🤣 deli gibiyim resmen ne yaşadığım belli değil

Canım bende ürtiker var ama o geçen birşey değil öyle benim bildiğim bende hep oluyor arada azıyor ve gidiyor yediğime bağlı cips abur cubur yiyince azıyor bi doktorunla görüş derim hatta sanırım kimisinde gebelikte ilerde son zamanlarda azıyormuş bende ilk gebeliğimde olmadı ama
Bende bir gün öncesi bir paket cips yedim acaba omu yaptı diğer gün akşam ellerimde kaşıntı ile başladı şimdi vücudun her yerinde oluyo besin kaynaklıysa o besini almadığın zaman duruyor muş bende abur cubur bıraktım artık 😔 inşallah bir iki haftaya geçer bugün 5.gün

Bata kaç gün vardı
Normalde 3 aralık bat ama 26 kasım geldi leke gibi ardından 1 gün bordo geldi diğer 3 gün kahve lekeye devam etti kızlarda acaba olabilirmi diye bir test yap dediler yaptım yani yarın olmam gerekliydi erkenden böyle birşey yaşadım hiç daha önce böyle bir adet görmedim Papatyamaviss Papatyamaviss canım aynı soru geldi o yüzden sana da burdan cevap vermiş oldum 🥲

Valla ara ara yükseliyorum ben çok ümit ediyorum sonra kendimi telkin ediyorum 🤣🤣 deli gibiyim resmen ne yaşadığım belli değil
Sorma kendimi dizginliyorum eşimle bile konuşmuyorum olmuş mudur falan diyor yok yok bekleme diyorum bari o ümit etmesin bizim annelik hormonları tavan zaten 🤣

kızlar günaydın dün hastaneye gittim moralim çok bozuldu vajinal ultrasonda bende bi tane miyom varmış küçük ceviz kadar rahim dışında dedi doktor hamileliliğe bi engel degil dedi yumurtalıklar iyi bi sıkıntı yok ama ben biraz internetten baktım hamile kalınca oda buyuyormuş hatta düşüge sebep oluyormus erken doguma çok üzüldüm ayrıca akşam tahlillerimde cıktı baktım D vitanım cok düşük bide anlamadığım C.R.P diye bi test de 10 cıkmış oda yüksek sonucları pazartesi gösterecem ama çok kötü oldum böyle bişey yaşayan sağlıklı bebeği olan olmuşmudur 😢😢😢😢😢
Çiçeğim günaydın 🌞 niye üzdün ki kendini doktor olumsuz bişey olsa söylerdi direk. Miyom zaten bütün kadınlarda olan olabilecek bisey ki rahim dışında ve etkili bişey değil ki söylemiş zaten. Ayrıca maşallah yumurtalıkların iyiymis bu önemli bir konu. Bu tarz şeyleri özellikle sağlıkla ilgili netten araştırma yapma gerçekten orda herşey yazıyor ve her tarzdan yorum bilgi, bilgi kirliliği var canını sıkmaktan başka hiç biseye yaramaz doktorun gerekli açıklamayı yapmış zaten 🤗 D vitamini benimde düşük takviye alıyorum yakın zmaanda gidip değerlerleeimi olcturcem eğer faydası olmuşsa seninle de paylaşırım adını. Bunlar çözülmeyecek şeyler değil Rabbim can sağlığı versin crp ile ilgili çok bilgim yok 😘

X