Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Folik asit hamile olmadan önce içiyordm şuan hala devam ediyorum Bi problem olmaz inşallah
Canım Folikasit zaten bebeğin 3aylık olana kadar kullanıyorsun merak etme için rahat olsun korkma iyi düşün dua et kuzum sağlıklı ilerler inşallah yarın doktordan sonra daha da rahatlarsın inşallah tüm merak ettiklerini sor hatta not et ben öyle yapardım unutmamak için için rahat eder en azından ondan sonra bizlerede sorabilirsin her zaman ne merak edersen elimden geldiğince yardım ederim bende bir kızım var şimdi ikinciyi istiyorum biraz bilgim var olduğu kadar 🥰

Canım dediğin yerleşme kanaması olabilir olsada çıkmaz önce yerleşir sonra kana bulaşır sonra idrara benim kuzenimde adet oldu sanmış anne hamilesin diyince ısrar edince kan vermiş hamile olduğunu öğrendi halbuki adet olduğundan emindi inşallah bebişin senledir hem erken oldum diyorsun ki yerleşmede erken olur zaten bir hafta önce o günlerde olur genelde. Batma da hamilelik belirtisi kızımda çok olmuştu bende bi şüphelendim senden 😂
Ayy canım ağzın bal yesin keşke bu dediğin gibi olsa içim bir hoş oldu okurken yazdıklarını. Bir heyecan bastı ama umutlanmakta istemiyorum ama herkes gibi insan pozitif şeyler duyunca motive oluyor 🤗🤗🥲😘😘

Kimyasal gebelik tam olarak nasıl oluyor canım
Canım evde test yapmıştı pozitif çıkmıştı kan verdim değerim normaldi iki gün sonra yine verdim yükselmesi gerekiyorken düşmüştü kimyasal olduğunu öyle anladık sonra bir kaç gün sonra kanamam başladı bende baya sancılı olmuştu herkesde farklı tabi pıhtılı oluyor adetin bide ama bende hep öyle olurdu test yapmasaydım bilmezdim büyük ihtimal doktor da öyle dedi zaten

Ayy canım ağzın bal yesin keşke bu dediğin gibi olsa içim bir hoş oldu okurken yazdıklarını. Bir heyecan bastı ama umutlanmakta istemiyorum ama herkes gibi insan pozitif şeyler duyunca motive oluyor 🤗🤗🥲😘😘
Kuzum inşallah umutlarını kırmam ama bana öyle geldi inşallah bebişin senledir. Yarın bi test yapardum senin yerinde olsam iki günün varmış adet tarihine normalde. Kanaman tam olarak nasıl oldu her zaman ki gibi öyle foşur foşur adet olmadın anladığım kadarıyla farklı oldun değil mi 😂😂🥰🥰🥰❤️❤️❤️

Evet aynen böyle gidip bakıyorum acaba adet mi oldum diye. O da yok karnım belim de ağrıyor
ayy bu belirtiler bende de var goguslerımde hassasiyet belim agrıyor gobegımın ortası agrıyor adetime daha var 11 aralık benim inşallah gebelik belirtisidir bunlar hamısızdır

Canım Folikasit zaten bebeğin 3aylık olana kadar kullanıyorsun merak etme için rahat olsun korkma iyi düşün dua et kuzum sağlıklı ilerler inşallah yarın doktordan sonra daha da rahatlarsın inşallah tüm merak ettiklerini sor hatta not et ben öyle yapardım unutmamak için için rahat eder en azından ondan sonra bizlerede sorabilirsin her zaman ne merak edersen elimden geldiğince yardım ederim bende bir kızım var şimdi ikinciyi istiyorum biraz bilgim var olduğu kadar 🥰
Yarın gidicem duruma göre yazcam buraya inşallah

X