Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

2 gün önce yaptım ama akşam yaptım tek çizgiydi mesela erken adet olmasaydım 3 aralık normalde adet olmam gerekiyordu
İnşallah öyledir canım ya her ay yeni bir umut adet bittiği gibi hissedince o sızlamayı batmayı yeniden yeşeren umutlar 😊
Canım dediğin yerleşme kanaması olabilir olsada çıkmaz önce yerleşir sonra kana bulaşır sonra idrara benim kuzenimde adet oldu sanmış anne hamilesin diyince ısrar edince kan vermiş hamile olduğunu öğrendi halbuki adet olduğundan emindi inşallah bebişin senledir hem erken oldum diyorsun ki yerleşmede erken olur zaten bir hafta önce o günlerde olur genelde. Batma da hamilelik belirtisi kızımda çok olmuştu bende bi şüphelendim senden 😂

İdrarın çok seyreldiyse çıkmaması normal bence canım üzülme. Bir kaç saat sıvı alma sonra test yap çıkacaktır ☺️

Bence kan ver..su içmiştin diyorsun
Evet acilde kan vericem kanda netlestirmem lazim. Su gibiydi evet hatta yaparkende cikmaz dedim ama negatifi gorunce korktum kan cikinca yazarim yine hersey ayri stres valla

Evet acilde kan vericem kanda netlestirmem lazim. Su gibiydi evet hatta yaparkende cikmaz dedim ama negatifi gorunce korktum kan cikinca yazarim yine hersey ayri stres valla
Biz daha anne olmadan herşeye bu kadar evham stres yapıyorsak gerisini düşünemiyorum. Annelerimizin anne olunca anlarsın cümlesi hiç bu kadar anlamlı gelmemişti ❤️

Kızlar galiba ben 30 yaşımdan sonra altıma işiyorum 🤣🤣 bunun başka bir açıklaması olamaz 🤣🤣 sürekli altım ıslak gibi bişey akıyor gibi hissediyorum 🙈 koşa koşa tuvalete bişey yok 🤩
Yaa hamile olabilirsiniz gercekten kimilerinij adet gunu gecmeden testlerde cikmiyor yarin tekrarlayin testi

Kızlar galiba ben 30 yaşımdan sonra altıma işiyorum 🤣🤣 bunun başka bir açıklaması olamaz 🤣🤣 sürekli altım ıslak gibi bişey akıyor gibi hissediyorum 🙈 koşa koşa tuvalete bişey yok 🤩
ıslaklık yok ama ıslak gıbı hıssedıyorsun degıl mı benımde bu ay sureklı ıslakmıs gıbı hıs var ama ıslaklık degıl

O zaman yumurtlama dönemine yakın olmalıki sanirim sonrası sık ilişki
ben geçen ayki reglimden hemen önce yapmıştırmıştım yanlıs hatırlamıyosam, işlemi yaptırdıktan 4 ay sonrada hamile kalan var doktorun hamile kalamazsın dediği halde, etkilendim açıkcası durumdan bakalım hayırlısı olsun

X