Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Maşallah artmıştır canım değerin koyulaştıkca artıyor demektir sende de öyle olmuş ne zaman kan verdiysen iki gün sonra tekrar ver sağlıklı bir gebelik olup olmadığını öyle anlarsın 💛
Yarın gidicem kadın doğumdan ravdevu aldım bakalım bende kansızlık var ilaç vs verir mi bana şimdiden acaba

Benim böyle gırgır yaptıgıma bakma canım burası iyiki var stresimizi atıyıruz kimse ile paylaşamadıgımız şeyleri paylaşıyoruz.aglamak yerine kendimi böyle avutuyorum işte. Benim ne hamile kaldıgımı nede düşük yaptıgımı ne annemler nede kayınvalidemler biliyor hep içimde bir his nolur nolmaz diye söyleme dedi. İyide etmişim çünkü annem kanser hastası çok istiyordu düşük yapınca çok üzülecekti bu hastalıkta üzülmemel stres yapmamak gerekiyor. Yumurtaların çok az dedi dün doktor çok üzgünüm. Hem az hemde kalitesiz olursa tekrar düşük yapmaktan çok korkuyorum çünkü ne kadar içine atsanda çok etkiliyor insanı. İnşalalh öyle birşey yaşamazsın canım 🥺🥺
Ben de buraya gelme sebebim sizin gibi güzel insanlarla konuşmak içimi dökmek.. Ben ilk pozitif çıktığım da hemen anneme ve kayınvalide me söylemiştim :KK43: çünkü planlı bi gebelikti.. 2021 haziran da evlendim 1 sene vajinusmus ile savaştım bana neden çocuk yapmıyorsun dediklerin de vajinusmus diyemedim utanıyordum.. sonra 2022 temmuz da yendim.. sonra 4 kere denemeden sonra oluştu ama işte sanırım kursağım da kaldı :KK43: pazartesi her şey belli olcak dedi

Benim böyle gırgır yaptıgıma bakma canım burası iyiki var stresimizi atıyıruz kimse ile paylaşamadıgımız şeyleri paylaşıyoruz.aglamak yerine kendimi böyle avutuyorum işte. Benim ne hamile kaldıgımı nede düşük yaptıgımı ne annemler nede kayınvalidemler biliyor hep içimde bir his nolur nolmaz diye söyleme dedi. İyide etmişim çünkü annem kanser hastası çok istiyordu düşük yapınca çok üzülecekti bu hastalıkta üzülmemel stres yapmamak gerekiyor. Yumurtaların çok az dedi dün doktor çok üzgünüm. Hem az hemde kalitesiz olursa tekrar düşük yapmaktan çok korkuyorum çünkü ne kadar içine atsanda çok etkiliyor insanı. İnşalalh öyle birşey yaşamazsın canım 🥺🥺
Allah annene şifa versin ve sana da en kısa süre de sağlıklı gebelik nasip etsin inşallah yavrunu kucağına sağ salim alırsın. O yumurta durumu kötü olabiliyor ama çaresi var

Kimyasaldan korkuyorum inşallah bebeğim benimledir
Yarın gidicem kadın doğumdan ravdevu aldım bakalım bende kansızlık var ilaç vs verir mi bana şimdiden acaba
Büyük ihtimalle tekrae kan tahlili ister iki katına artarsa sağlıklı gebelikdir inşallah da artar iyi düşün iyi olsun canım içini ferah tut. testlerde değerin güzel artmış gibi duruyor. Gebelikde kullanabilceğin ilaçlar yazar kuzum tekrar kanına bakar onun içinde ona göre yazar bence ama doktoruna söyle kansızlığının olduğunu tüm rahatsızlıklarını demen lazım unutma 💛

Allah annene şifa versin ve sana da en kısa süre de sağlıklı gebelik nasip etsin inşallah yavrunu kucağına sağ salim alırsın. O yumurta durumu kötü olabiliyor ama çaresi var
Sagol canım. Hakkımızda hayırlsı olsun allahım en güzelini bilir verirsede vermezsede vardır bir bildigi 😊

Büyük ihtimalle tekrae kan tahlili ister iki katına artarsa sağlıklı gebelikdir inşallah da artar iyi düşün iyi olsun canım içini ferah tut. testlerde değerin güzel artmış gibi duruyor. Gebelikde kullanabilceğin ilaçlar yazar kuzum tekrar kanına bakar onun içinde ona göre yazar bence ama doktoruna söyle kansızlığının olduğunu tüm rahatsızlıklarını demen lazım unutma 💛
Herşeyi söyleyecem Ultrasonla bakar mı işk muayene de

Yok canım düşük yaptığım gebeliğimde yerleşme nokta kadar olmuştu eğer her lekelenme farklı olmuyor ise bu sefer ki 3 gün ful kahve geldi ama adetin 2. günü yalnızca bordo renkte geldi ama neredeyse 1 gün söküldüm kalan günler ve başlangıç hep kahve geldi ve daha çok sıvı şekilde oldu ilk kez bu ay böyle oldum kafam karıştı inan ki
Canım test yaptın mı hiç

merhaba kızlar, buraya sırf deneyim sonucumu yazmak için üye oldum normalde zaten hep okuyordum sizi😊 biz 1 yıldır evliyiz ara ara korunduk.Son 3-4 aydır hiç korunmuyoruz. Nasip olmadı çocuk. Bir gün belim aşırı ağrıyodu bir tanıdığımda yanımdaydı gel belini çekelim gebe kalmanda hızlı olur dedi. yaklasık 1 ay önce çekti belimi ve etrafa sordugumda bu şekilde hamile kalan çokmuş ben yeni duydum. Bakalım bir etkisi olucak mı. 4 gün kaldı reglime ve ben genelde yazan tarihten önce oluyorum. dün gece aşırı bi karın ağrım ve şişkinliğim vardı. Regli oldum sandım hala bir şey yok. Sizde deneyin isterseniz denemekten zarar gelmez bel çektirmede bir şey yok. Umarım isteyen herkes tez vakitte gebe kalır
Nasıl çekiliyor bel duymuştum birini öyle hamile kaldığını ama nasl yapıldığını bilmiyorm

X