Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Canım o ilk nokta dediğin nasıldı ? Bende iki gün önce falan peçeteye sildikçe böyle iğne ucu kadar 2-3 tane kırmızı pembemsi şeyler geldi devamı gelmedi ama seninde mi öyleydi
Bende de öyle başladı akıntı içinde somon gibi noktalar geldi ardından kahveye döndü hamileyim sandım sonra 2. günü bordo gibi 3 4 5 yine kahve geldi ama inanılmaz az

Kızlar adetim bu ay nerdeyse 2 gün gelip kalan 3 gün yok gibiydi dün 5. gündü biteli bugünde kasıklarda o hamilelik belirtisi gibi sızlama var ara ara erken yumurtlama diyebilir miyiz acaba
Diyebilirz canım başla sen çalışmalara

Kürtaj işleminden sonra ya da düşükten sonda ne kadar süre için de hamile kalabiliyoruz ?
Ah bi bilsek canım neler yaparızda. Ben 5 ekimde düşük yaptım 20 gün sonra adetim başladı ara ara geldi durmadı doktora gittim ilaç verdi tani anlıcam 2 ay olacak tatlım elde var sıfır iş başı yapamadık daha malesef

Sabahmı yapmıştın??benimkide beyaz..sadece birinde kızlarda dedi çoool hafif görüküyor ama ikinci yine bembyazdır
yok onu öğleden sonra yapmıştım bir merakla
hatta şöyle saçma bişey sonrası yapmıştım, idrar içine çamaşır suyu dökünce üzeri kola köpüğü gibi köpürüyomuş ben de denedim ve köpürme olmuştu sonra da test yapmıştım ama o negatif çıkmıştı işte

Acaba diyorum neqatif olduğun testin öğlende yapmışsin ondanmı öyle göstermiş..ondan sordum canım

Ah canım benim gibi birini buldum sonunda bende idrarı yapıp karbonat döküyordum köpürürse hamile oluyormuşşş hep köpürdü. Hatta küçük kızımın çişini aldım napacan anne dedi mikrop var mı diye bakacam dedim onunkide köpürdü anlıcan 2 ayımı karbonat çamaşır suyu şeker tuz ile deney yaparak geçirdim kuzum her şeyde umut aradım anlıcagın

İnanırmısın endişe ve korku içindeyim 3 gündür ve gözüme uyku girmiyor.. kürtajdan korkuyorum kürtaj işlemi sonrasından korkuyorum düşük desen öyle.. düşük sonrası durumları tedirgin ediyor pazartesi günü her şey ortaya çıkıcak

Diyebilirz canım başla sen çalışmalara
Valla hiç kaçarı yok bu ay çok hazırlıklıyım ovülasyon 4. gün başladım zaten az geliyor diye ateş adet başından beri takipte bazen sabrım kalmadı gibi hissedip nankör olma düşük demek hamile kalabiliyorsun demek deyip kendi kendime terapi yapıyorum tertemiz sıyırıyorum

merak edersem yaparım zaten masraflı da değil

merhaba kızlar, buraya sırf deneyim sonucumu yazmak için üye oldum normalde zaten hep okuyordum sizi biz 1 yıldır evliyiz ara ara korunduk.Son 3-4 aydır hiç korunmuyoruz. Nasip olmadı çocuk. Bir gün belim aşırı ağrıyodu bir tanıdığımda yanımdaydı gel belini çekelim gebe kalmanda hızlı olur dedi. yaklasık 1 ay önce çekti belimi ve etrafa sordugumda bu şekilde hamile kalan çokmuş ben yeni duydum. Bakalım bir etkisi olucak mı. 4 gün kaldı reglime ve ben genelde yazan tarihten önce oluyorum. dün gece aşırı bi karın ağrım ve şişkinliğim vardı. Regli oldum sandım hala bir şey yok. Sizde deneyin isterseniz denemekten zarar gelmez bel çektirmede bir şey yok. Umarım isteyen herkes tez vakitte gebe kalır

Benim böyle gırgır yaptıgıma bakma canım burası iyiki var stresimizi atıyıruz kimse ile paylaşamadıgımız şeyleri paylaşıyoruz.aglamak yerine kendimi böyle avutuyorum işte. Benim ne hamile kaldıgımı nede düşük yaptıgımı ne annemler nede kayınvalidemler biliyor hep içimde bir his nolur nolmaz diye söyleme dedi. İyide etmişim çünkü annem kanser hastası çok istiyordu düşük yapınca çok üzülecekti bu hastalıkta üzülmemel stres yapmamak gerekiyor. Yumurtaların çok az dedi dün doktor çok üzgünüm. Hem az hemde kalitesiz olursa tekrar düşük yapmaktan çok korkuyorum çünkü ne kadar içine atsanda çok etkiliyor insanı. İnşalalh öyle birşey yaşamazsın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…