Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Ayy bizde öyle olak
size de nasip olsun inşallah
Ben bu ay yumurtlama gördüğümü bile fark etmedim. Uygulamanın gösterdiği tarih aralığında ovulasyon testi yaptım hep silik çıktı hiç pik görmedim akıntım da olmadı yani. Yasmini bıraktığımdan beri düzensizlik de vardı onun için yumurtlama zamanını anlamak mümkün olmadı

Yaşadığın kanama yoğun muydu yerleşme kanaması olmasın
Yok canım düşük yaptığım gebeliğimde yerleşme nokta kadar olmuştu eğer her lekelenme farklı olmuyor ise bu sefer ki 3 gün ful kahve geldi ama adetin 2. günü yalnızca bordo renkte geldi ama neredeyse 1 gün söküldüm kalan günler ve başlangıç hep kahve geldi ve daha çok sıvı şekilde oldu ilk kez bu ay böyle oldum kafam karıştı inan ki

Amin AllahBende yumurtlamayı takip etmiyorum..sık ilişki oldu..akıntım bile geldi gitdi çokta umursamadım.Sat 8 bende..hala neqatif gösteriyor..umut ediyorum adetim gelmez

Tam olarak doktorumda kimyasal gebelik için böyle söyledi cogu kadın farkına bile vermiyormuş kimyasalın tutunamayınca adet e dönüşüyor dedi banada Bi folio verdi bide clomifen verdi

Canım o ilk nokta dediğin nasıldı ? Bende iki gün önce falan peçeteye sildikçe böyle iğne ucu kadar 2-3 tane kırmızı pembemsi şeyler geldi devamı gelmedi ama seninde mi öyleydi

Amin AllahBende yumurtlamayı takip etmiyorum..sık ilişki oldu..akıntım bile geldi gitdi çokta umursamadım.Sat 8 bende..hala neqatif gösteriyor..umut ediyorum adetim gelmez
ben geçen hafta cumartesi günü erken gebelik testi yapmıştım yani 5 gün kala işte o da bembeyaz bir negatifti amaaa..

Canım hayalet çizgi şuanda böyle normal mi sence yarın doktora gidicem ylne
Nerde kız hayalet hayalet çizgi aradıkça bulunur canımmmm senin minnoş anne ben geliyorum diyor saglıkla ilerlesin inşallah maşallah subhanallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…