Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Bir yerde kahvaltidayim oturuyorduk kuzenim diyor ki herkes senin kaygina kalmış haberin olsun 30 yaşında hala tık yok ne zaman doguracaksa diyorlarmış bunu söyleyen kişinin kızı ile aynı yastayiz 4 tane çocugu var ben ne ara doğurup büyütecekmisim hayır kendi kızını çocuk yaşta evlendirip üst üste çocuk doğurduğunu hayatını bı kere bile yasatmadigini söylemiyor da benim kaygima kalmış 😏😏 Allah izin verir hamile kalırsam hiç kimseye söylemicem çatlasın herkes 😬😬😬🤣

Bir yerde kahvaltidayim oturuyorduk kuzenim diyor ki herkes senin kaygina kalmış haberin olsun 30 yaşında hala tık yok ne zaman doguracaksa diyorlarmış bunu söyleyen kişinin kızı ile aynı yastayiz 4 tane çocugu var ben ne ara doğurup büyütecekmisim hayır kendi kızını çocuk yaşta evlendirip üst üste çocuk doğurduğunu hayatını bı kere bile yasatmadigini söylemiyor da benim kaygima kalmış 😏😏 Allah izin verir hamile kalırsam hiç kimseye söylemicem çatlasın herkes 😬😬😬🤣
bu nasıl bır dusunce anlamıyorum ınsanların agzından cıkarken dedıklerını dusunmemelerı.. herkesin nasibinde ne varsa

ne kaadr hadsizler ya sanaane ne zaman doğurursam doğururm :)

İnsanlar hep kendi penceresinden görüleni doğru sanıyor. Benim etrafımdada var işleri güçleri benim özel hayatım olmuş hadsizler. Bende 30 yaşındayım 3 yıllık evliyim biraz evliliğe alışma ve tabiri caizse tadını çıkarmak istedik hazır değildim. Şimdi düşük yaptım diye işte bak bu yüzden diyoruz geç kalma diye demeye başladılar. Ama allahın adaleti şaşmaz ben her zaman şunu derim kim ne düşünüyorsa hakkımda bin katını versin iyiyse benden iyi olsun kötüyse benden kötü. Yani diyeceğim o ki dış etkenleri duymayı kesince tadını çıkarırız herşeyin. Bende uzun zaman kimseye söylemek istemiyorum daha da dertleri olayım 😅😅😅

insan bazen ne diyeceğini bilemiyor böylelerine ne güzelde kaygılanmışlar😅

söyleme ay sinir oldum. Kimin ne haddine.Dış kapının dış mandalı:kızgın:

İnsanlar hep kendi penceresinden görüleni doğru sanıyor. Benim etrafımdada var işleri güçleri benim özel hayatım olmuş hadsizler. Bende 30 yaşındayım 3 yıllık evliyim biraz evliliğe alışma ve tabiri caizse tadını çıkarmak istedik hazır değildim. Şimdi düşük yaptım diye işte bak bu yüzden diyoruz geç kalma diye demeye başladılar. Ama allahın adaleti şaşmaz ben her zaman şunu derim kim ne düşünüyorsa hakkımda bin katını versin iyiyse benden iyi olsun kötüyse benden kötü. Yani diyeceğim o ki dış etkenleri duymayı kesince tadını çıkarırız herşeyin. Bende uzun zaman kimseye söylemek istemiyorum daha da dertleri olayım 😅😅😅
ah keşke olsa bende söylemicem dert olsun onlara her sorduklarında içime dert ediyorlar cünkü 😢

:KK68: :KK68: :KK68: Canım çok şükür , iyi gidiyor. Ufak tefek ağrılarım oluyor. başka bir sıkıntım yok. Bugün yeniden kan verdim bakalım Beta ne kadar yükseldi 6 günde. Haftaya bir doktor yolu görünür bana :) Sen nasılsın kuzucugum?
Maşallah canım sağlıkla ilerlesin, güzel haberlerini bekliyorum :KK66: keseyi görürsün haftaya tahminimce:KK68:

Bu arada 11-12 hafta usg de cinsiyet tahminin benden :KK66:

Benim küçüğüm Başak burcu. Lütfü da hoş kahrı da hoş bebeğim evlat her türlü seviliyor , zorluğu da var güzelliği de efffsane. Mesela kendi işini kendi yapar, çişi öğrenmesi 1 gün sürdü. Kendi kendine okudu. Yazısı okuması efsane , kendi kendine büyüdü desem yeri. Yemek yemesi vs hiç sorun olmadi. Ama huysuz atarlı giderli işte. Çok yaklaşmaz, çok sevdirmez, yabani görünür. Kafasına göredir. Büyüğüm balık mesela tam bir uyum demeti, aşk kokulu, mülayim, romantik ama o da hep iteleyerek büyüdü. İşte hepsinin ayrı zorluğu kolaylığı va bebişim 🥰
Oyyy yerim onu ben ya 😍😍😍🙏💙 Allah ömrünü uzun yolunu bahtını da açık etsin canım
Kız benimki latife 😆 güneş burcunun pek bir şey ifade etmediğini biliyorum aslında yoksa dünyada aynı burcu paylaşan herkes aynı olurdu ama herkesin karakteri burcuna rağmen farklı orada da devreye zaten doğum haritası giriyor herkesinki parmak izi gibi özel. Çocuk Aslan burcu olup bu burcun hiçbir özelliğini taşımayabilir yükselene ya da stelyumu olan bir burca daha çok meyledebilir ya da gidip Aslanın gölge özelliklerini de taşıyabilir ki tersi baya pis bir burç kendimden biliyorum 😆😆😆
Hayırlısı inşallah hakkımızda Rabbim bize de nasip eder umarım akıllı sağlıklı ince ruhlu bir evlatçık 😌💙🙏

X