Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Haber et beni mutlaka. Bu ay ben de tırt . Beklemiyorum bu ay gebelik fitil etkiledi bence
sol polıptekı yumurta gelısmemıs muhtemelen , yoktu cunku kucuk hep dedı doktor sağ polipte 19.2 mm lık bır yumurtan var dedı 1 - 2 gune catlayabılır dedı.progesteron ve beta ıcın test aldı .. pozitifbiri pozitifbiri gercekten atesle ıyı gıdıyor. yarın da bı bırlıktelık planlarım artık yoruldum oyle boyle devamlı ilişki sıkıldım da yanı .. bugun cok gıresım yok buralara . patron canımı sıktı ustune bırde haberlesırız bebıtolar. sonuclarımı da almaya gıdemem galıba bugunku tavrından sonra bılmıyorum.
1669795575193.png

Telefonla ulaşıp sor kuzum, halden anlarlar...
sol polıptekı yumurta gelısmemıs muhtemelen , yoktu cunku kucuk hep dedı doktor sağ polipte 19.2 mm lık bır yumurtan var dedı 1 - 2 gune catlayabılır dedı.progesteron ve beta ıcın test aldı .. pozitifbiri pozitifbiri gercekten atesle ıyı gıdıyor. yarın da bı bırlıktelık planlarım artık yoruldum oyle boyle devamlı ilişki sıkıldım da yanı .. bugun cok gıresım yok buralara . patron canımı sıktı ustune bırde haberlesırız bebıtolar. sonuclarımı da almaya gıdemem galıba bugunku tavrından sonra bılmıyorum.
Eki Görüntüle 3168752

Eki Görüntüle 3168752
İşte aynen ikimiz de aynı oldu bu ah muhtemelen benimki de geç kaldı bir iki güne benimki de catlar ama hakikaten sıkıldım ben de artık ya. İyi ki ateş olayı var cidden çok yol gösteriyor ben de hala yumurtlamadım bence. Canını sıkma geçer inşallah patronla noldu ya hiç hasta olmaıcak mıyız arkadaş anlayışlı olsun o da. Girersen mutlaka yaz merak ederiz e nabızdan bakarsın sonuçlara

Bugün adetimin 5. günü ben belkide bu hafta pik görürüm ateş adet içinde yükseldi kafalar cinayet benim 🤭🙆🏼‍♀️😅
Eki Görüntüle 3168751
Bebeğim bu ateşlere takılma. Görmezden gel / Discard et olayı oluyor tablolarda. Onu yaparız.

fnd_50 fnd_50 enabıza dusermı sonuclar acaba ya ben baksam yorumlarız ne bıleyım
Hiç takılma. Doktoru ara sekreteri ile konuş gelemicem işyerim sorun çıkardı de. Sana telefonla bilgi versinler.

günaydın kızlar bugün kasım ayından kırmızı kartımı yedim aralığa geldim her ay yeni bir umut ile başlıyorum yarında randevu aldım bakalım inşaallah kötü bişey duymam doktordan 🙏😢 Papatyamaviss Papatyamaviss canım yeni durumum sat 30kasım bat 27 aralık hayırlısı bakalım😢
aralıkga taşınmış bulunuyoruz galiba hamile olanlar dışında hepimiz burdayız yeni ay yeni umut canım hamişlerimizde bizle destekçimizler sagolsunlar takvimleri çok tatlı 🥰🥰🥰🥰

Yani mesela geçen ay hep 6:40 ta ölçtüm ve daha düzenli uykum olmuştu o zamanki ateş derecelerim bir tık daha yüksekti. Bu ay 6:15 te ölçüyorum ama çok uykum bölündü çocuğum hastasıydı ona kalktım vs. Ama daha düşük seyrediyor ateşim. Saat bile fark ediyor yani

Senin yumurtlama oldu mu şimdi ?

Yaaa o kadar hassasmi bu ateş, ben ateş olceri baş ucuma koymayı unutmuşum dün gece, kalkıp aldım, 15 dk yatakta bekleyip ölçtüm, olmuyor mu boyle 🤔

Benim de kız hasta delilsiz 3 saat uykum olmuyor.

Bu konu hakkında yorumun nedir canım @Deepblues
Evet arkadaşlar etkilenir. Geç kalkınca, gece çok sık uyanınca ateş daha yüksek çıkar mümkün olduğunca aynı düzende aynı saatte olcmelisiniz
Çekmedi dpoyu. Ateş yükseldi. Anlamadım. Gerçi bence hala yumurtlamadım. Of ne belirsiz bir ay. Papatyamaviss Papatyamaviss pozitifbiri pozitifbiri @Deepblues
Ovulasyon olmus olabilir ama ff üç gün sonra çekiyor ya çizgiyi. Uç gün ust uste yuksek ateş girersen muhtemelen tahnin ettiğin güne çeker cizgiyi

aralıkga taşınmış bulunuyoruz galiba hamile olanlar dışında hepimiz burdayız yeni ay yeni umut canım hamişlerimizde bizle destekçimizler sagolsunlar takvimleri çok tatlı 🥰🥰🥰🥰
canım kac aydır sürekli topic topic geziyoruz inşaallah yılın son ayı bizimde son ayımız olur 😢

Evet arkadaşlar etkilenir. Geç kalkınca, gece çok sık uyanınca ateş daha yüksek çıkar mümkün olduğunca aynı düzende aynı saatte olcmelisiniz

Ovulasyon olmus olabilir ama ff üç gün sonra çekiyor ya çizgiyi. Uç gün ust uste yuksek ateş girersen muhtemelen tahnin ettiğin güne çeker cizgiyi
Çok teşekkür ederim benim bilgili, bize ateşi sevdiren canım arkadaşım ❤️❤️❤️❤️

:KK68: :KK68: :KK68: Canım çok şükür , iyi gidiyor. Ufak tefek ağrılarım oluyor. başka bir sıkıntım yok. Bugün yeniden kan verdim bakalım Beta ne kadar yükseldi 6 günde. Haftaya bir doktor yolu görünür bana :) Sen nasılsın kuzucugum?
Senin hamilelik takvimini severim😌 nasıl gidiyor canım 🧡

X