Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

İş bize düşüyor bizim kadar takipli değiller vitaminlerde takviyelerde benimki bana diyor vitamin varsa içir bana diye suan ben kullanıyorum o kullanmıyor yorucu bir işi de var aslında enerji de lazım ne versem bilemedim
Benim eşimde hiç bir şey içmiyordu valla bu ay başladım. Ben verirsem içiyor yoksa aklına gelmez. D vitamini veriyorum her sabah ben içerken, Omega 3 aldım birde onuda içircem. ben içerken oda içsin.. 3 ay sonra da işe yarayacaksa o zaman yarasın napalım. Birde çiğ kabak çekirdeği aldım ondan 1 avuç yiyoruz 2 gecedir bu ay yiyelim :) burda okumuştum onuda.

Geçen ay ayaklarımı havaya diktim olmadı 😂 bu ay aman diyorum 5-10 yatıp kalkıyorum altıma peçete koyuyorum öyle kalıyor 🙈
Yarım saat sırt üstü mutlaka yat ya, ayak kaldırmasan da olur bel altına bir yastık yeterli oluyor diyor doktorlar da yarım saat yat sen yine de kahveyi mahveyi boşver :)

Ovulasyon testi yapıyor musunuz mutlaka tavsiye ederim her gün yapın ve yazın kenara yumurtlamayı yakalayınca direkt ilişki 😇

Bir de ben meditasyon yapmaya da başladım YouTube da evrim balıkçı hamilelik icin yönlendirici meditasyonu var o kadar rahatlatıyor ki tavsiye ederim
kullandm testi 3 4 ay yumurtlamamı tahmin edebiliyorum artk geçen ayda yapmştm ama değerlendiremdk mantar vardı meditasyona bakaym bakalm

Kızlar araniza yeni katildim benim de sat 26 ekim bat 30 kasim gibi duruyo eylul 28 de 8 haftalik bebegim kalbi durdu kurtaj oldum ama şükür 2 oglum var ama bi tane daha olsun istiyoruz nasip olursa

Eki Görüntüle 3159460

Ateş takıbı yapmak isteyenler için bunu buraya bırakayım

Hoşgeldiniz Hanımlar :KK52:

*Yumurtlamadan en az 10-12 gün geçmeden test yapmıyoruz.Herkes gruba girdiğinde bunu okusun ve kendine, duygularına hakim olsun :KK20: :KK70:

:KK200:Geç olsun Güç olmasın diyerek bu ayı ben açmak istedim :KK200:

Anne Adaylarımız 🍀🍀🍀
SAT
BAT
DURUM 🍀🍀🍀
@Bearhug
9 Kasım
5 Aralık
:KK60: :dua:
@maman
5 Aralık
:KK60: :dua: