Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Ya görmedim ben paylaştın mı bir bakayım bakayım. Havuç ye şimdi bol bol çatlaması için vurduğunuz gol olsun aşko bol şans

Saat 10:30 da yaptım kırmızı pancar gibi çatlıcam ben diyor akşam üzerini bekliyorum ben 17-17:30 gibi tekrar yapacağım test. Çatlar gibi geliyor dün çünkü 16 da yaptığımda pikti 24 saat oluyor ya olmazsa yerim havuç :) akşama maçta taze taze yeni çatlamış olur bebem

Kuzum yapınca hemen bakmadıgın ıcın emın olamadım.bıdaha yap bence test
Bende emin olamadım yarın tekrar yaparım ya da bi erken gebelik gün için de yapsam belli olur mu

Çok belli inşallah kuruma çizgisi değildir ilk 10-15dk önemli o zamanlarda da hafif varmıydı yoksa bembeyaz mıydı su damlattın mı üstüne biraz öylede anlayabilirsin diyorlar
Damlatmadım daha deniycem bi söylerim ama kuruma çizgisi test tamamen kuruyunca da rengi değişiyor ya zaten o zaman mı sayılıyor acaba çünkü şuan rengi değişti mesela kurudu tamamen ve hale belirgin

Bilmiyorum canım yarın olmadı yine yap ve bekleyebilirsen iki gün bekle bat ne kadar var

Kuzum sen bı erken gelebık testı al ama yarın sabah ılk ıdrarınla yap o zaman kesınlesır.ınsallaj vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…