Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kuzuuummm Allah razı olsun Rabbim de beni ilk kez bu test konusunda böyle güldürdü hamdolsun hayatımda gormedim çift çizgi 🤭🧿 sizi de güldürsün daha koyularini görün inşallah
Yaaa senin testlerini severim ben😍😍 darısı başımıza olsun inşallah duanı eksik etme lütfen🤲🏻 keseyi de görürsün Allah’ın izniyle 🤲🏻🌸🥰

Cnım bugün pik olmuş süper bugünü mutlaka değerlerdin. Önemli olan çatlamadan değerlendirmek çünkü.. hadı bakalım :) Yarın da tekrar et testi.
Ayy canım pik demi :))) t daha da koyu olur mu acaba şimdi yarın sabah 9-10 gibi bir de akşam üzeri 16-17 gibi iki test yapacağım bakalım çatlama olacak mı 😍

Beklemek ne kadar zor olsada rabbim kolaylatırıyor bana ve tüm isteyen herkese rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin❤🙏🙏 sat 9 kasım bat 8 aralık değerlendirdim ama umudum kalmadı 8 ay oldu hala hamile değilim var bundada bir hikmet
İlk gebeliğimde 15 ay sebepsiz olmadı. Bütün kan hormon değerlerim normaldi eşim de öyle. 15. Ay doktora gittiğimde prolaktinim çok az bir şey yüksek çıktı çok az ama. Doktor yarımşar iki gün dostinex hap içeceksin dedi. Bir de Progestan hap.doktor bu ay da olmazsa önümüzdeki ay aşılama falan ne gerekiyorsa başlarız dedi. Ama ben bu ilk 15 ay ayaklar mı dikmedim havaya 45 dakika bir saat öyle mi beklemedim ovu testleri mi kullanmadım yani yapılan her şeyi yaptım. Ama doktor bu ay da olmazsa öbür ay gel dediği ay hiçbir şey yapmadım amaaaan nasılsa olmasa öbür ay tedavi başlayacak rahatlığıyla saldım hatta birkaç defa ilişki oldu ve ilişki olur olmaz ayağa kalkıp duşa girdim hiç dikkat etmedim hiç. Ve ay sonu geldiğinde adeti o kadar inanarak bekliyorum ki hiç aklımda yok hamilelik. Doktora gün ayarlama hazırlığı randevu vs yapıyorum bakıyorum. Gitmeden bakayım diye tuvalette bulduğum öylesine yaptığım testte saniyeler içinde ikinci çizgi çıktı ama ben pijamamı bile yarım yamalak çekerek koridorlarda koşuyorum deli dana gibi ne yapacağımı bilmeden bir ağlıyorum bir gülüyorum bir şükrediyorum eşim de yoktu aradım gel diyorum gel oldu galiba. Yani demek istediğim asla umudum kalmadı deme. Biliyorum çok zor her ay umutla beklemek. Hep üzülüyoruz üzülmüyoruz desek yalan olur ama umut gerçekten çok güzel bir şey. Asla umudunu yitirme güzel arkadaşım. İnsanı ayakta tutan “Umut”

Papatyamaviss Papatyamaviss eminim artık emin oldum benden gelen akıntım yumurtlama akıntısı. Kasık ağrım henüz yok belki yarın olacak ve belki yumurta catlayacak. Yarınki ateşi merak ediyorum. Ve ben inatla bugünü değerlendirmicem 😂 sonuçta dün gece 2 gibi değerlendirdik kısmeti varsa yaşar spermcikler herhalde bir gün daha😂😂 yarın gece tazelerini yollayacağım içeri. Sence yarın ateş yükselecek mi hadi tahmin alayım 😂 kasık ağrım olmama sebebi fitil de olabilir belki. Bu ay olmazsa çok hayal kırıklığına uğramayacağım çünkü fitil kullanıyorum olmazsa ondan olmaz diyorum

Papatyamaviss Papatyamaviss eminim artık emin oldum benden gelen akıntım yumurtlama akıntısı. Kasık ağrım henüz yok belki yarın olacak ve belki yumurta catlayacak. Yarınki ateşi merak ediyorum. Ve ben inatla bugünü değerlendirmicem 😂 sonuçta dün gece 2 gibi değerlendirdik kısmeti varsa yaşar spermcikler herhalde bir gün daha😂😂 yarın gece tazelerini yollayacağım içeri. Sence yarın ateş yükselecek mi hadi tahmin alayım 😂 kasık ağrım olmama sebebi fitil de olabilir belki. Bu ay olmazsa çok hayal kırıklığına uğramayacağım çünkü fitil kullanıyorum olmazsa ondan olmaz diyorum
Hadi bakalım birlikte bekleriz batı canımmm😍😍😍

Ovülasyon kuzu :) 3. Deneme bu ay bakalım 🤔 bugün Yumrtlama oldu bakalım bu ay tutacak mı 🤩
Ayyyy inşallah tutar İnşallah yaaa bu arada benim 15 kasımda adet olmam gerekiyordu gecikmemin 32.gününde ovilasyon testi yaptım ama doktor ve testleri satın aldığım kadın yumurtlama yok pkos dolasıyla hormon düzensizliği olabileceğinden söz etti bütün moralim alt üst oldu damlatır damlatmaz beyZ taraftaki t çizgsi belirmişti oysa 😥😥😥

Eklentiler

• Screenshot_2022-11-21-19-03-00-83_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    Screenshot_2022-11-21-19-03-00-83_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    48,8 KB · Görüntüleme: 33
Ayyyy inşallah tutar İnşallah yaaa bu arada benim 15 kasımda adet olmam gerekiyordu gecikmemin 32.gününde ovilasyon testi yaptım ama doktor ve testleri satın aldığım kadın yumurtlama yok pkos dolasıyla hormon düzensizliği olabileceğinden söz etti bütün moralim alt üst oldu damlatır damlatmaz beyZ taraftaki t çizgsi belirmişti oysa 😥😥😥
İnş kuzum inşallah 🤲 Hımm ya bişey diyeyim mi hamile olanlarda LH testler de Yumrtlama var gibi gösteriyormuş öyle duymuştum hgc baktırdın mı kuzum.

X