Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Canım tam 10. Gün değerlendirdim 23 kasımdı ateşten anlamadığım için ovülasyon da da çıkmadı. Nolur nolmaz diye 20-23-25- kasımda değerlendirdik bugünde kısmetse değerlendirmeyi düşünüyorum bakalım bugün ki test de ne olacak.
Bence değerlendirme günlerin güzel canım ateş ve test takibini de devam et nolur nolmaz o zaman da bakalım

Yüksek olanları dıscard ettım yoksa yumurtlama günü vermıyor denedım , bugun 18.gün gece 2 de oldu aslında cumartesı sayılır pzrtesı akşam yıne dıyorum bilmiyorum, pozitifbiri pozitifbiri fnd_50 fnd_50
Den gün aşırı değerlendirmeye devam et hiç belli olmaz ya bu ay ben de hiç emin olamıyorum mesela lavaboda bugün akıntı geldi yumurtlama akıntısına çok benziyor ama sperm de mi olabilir diyorum bu ay niye net emin olamıyorum bilmiyorum kasık ağrım olurdu yumurtlama olurken Şuan o yok acaba diyorum fitil kullandığımdan dolayı mı? Anlayacağın ben de bu ay muallaktayım. Ama dün gece 1.30-2.00 gibi birliktelik oldu. Bizim de hep geç saatlerde oluyor o gün mü olmuş sayılıyor yoksa ertesi güne sarktığı için ertesi gün mü kabul ediliyor bilemiyorum ama böyle yani 🤷🏻‍♀️ mesela yarın gece de olur ama yine 12 yi geçince olur

Ben olabilirim canım 🤭
Hadi inşallah🤲🏼 Test yaptın mı?
Benim sat 20ekim. 4kasım da ilişki oldu sonra uzun bir süre hastalık dönemimiz oldu ailecek o yüzden devamı gelmedi 😂 regl ağrılarımla birlikte su gibi akıntım oluyor birde uyukluyorum habire onunn dışında bir belirtim yok yani klasik ewgl sancısı göğüs ağrısı vs. Acaba diyorum tutturmuşmuyumdur 🤣

Den gün aşırı değerlendirmeye devam et hiç belli olmaz ya bu ay ben de hiç emin olamıyorum mesela lavaboda bugün akıntı geldi yumurtlama akıntısına çok benziyor ama sperm de mi olabilir diyorum bu ay niye net emin olamıyorum bilmiyorum kasık ağrım olurdu yumurtlama olurken Şuan o yok acaba diyorum fitil kullandığımdan dolayı mı? Anlayacağın ben de bu ay muallaktayım. Ama dün gece 1.30-2.00 gibi birliktelik oldu. Bizim de hep geç saatlerde oluyor o gün mü olmuş sayılıyor yoksa ertesi güne sarktığı için ertesi gün mü kabul ediliyor bilemiyorum ama böyle yani 🤷🏻‍♀️ mesela yarın gece de olur ama yine 12 yi geçince olur
Bana cevap yazmıyorsun farkında mısın 🙄 Papatyamaviss Papatyamaviss

Kızlar yumoş çatlamış dün gece değerlendik rabbim hepimizi güldürsün bu ay🤗 az önce ovü yaptım dün yine öylen yapmıştım.akşam aşırı kasık be bacak ağrısı çektim sanırım geceye doğru çatladı

Eklentiler

• E17EC5AC-9B5B-4410-B498-C359AF966F94.jpeg
    E17EC5AC-9B5B-4410-B498-C359AF966F94.jpeg
    78,2 KB · Görüntüleme: 55
En son Perşembe yaptirmistim yine bu perşembe yaptırayım diyorum diğer haftaici de kontrole giderim kese görürüm inşallah 🤲🤲🤲
Canooo bir daha test yaptın mı? Keyfine yapacaktık gözümüz gönlümüz şenlensin🤩 kan be zaman vereceksin bir daha

Eklentiler

• IMG_20221127_143647.jpg
    IMG_20221127_143647.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 58
En son Perşembe yaptirmistim yine bu perşembe yaptırayım diyorum diğer haftaici de kontrole giderim kese görürüm inşallah 🤲🤲🤲
Yaaa senin testlerini severim ben😍😍 darısı başımıza olsun inşallah duanı eksik etme lütfen🤲🏻 keseyi de görürsün Allah’ın izniyle 🤲🏻🌸🥰

Gün aşırı gıdemıyor ıste ya olmuyo akaıyor yarın da değerlensin bakalım nolcak

X