Arada kalmak ne zormuş

kanaryam07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2015
54
3
30
Merhabalar kaçıncı yazıl bilmiyorum arkadaşlar lütfen hemen boşan ayrıl demeden öncelikli durumum aşabilmek ona göre destek bekliyorum
Eşim ile annem arasında kaldım resmen aslında o kadar iyi anlaşırlardı ki zamanla evliliğe son 2 ay kala herşey değişti 2 aylık evliyim evlilik sürecinde büyük problemler yaşamadık evet ailesine annesine kırıldığım çok nokta oldu bazısını söyledim bazılarını söylemedim ama hiç bir zaman ailesine saygısızlık edecek kadar ileri gitmedim
Annem ile araları normal de çok iyiydi sonra nasıl olduysa tamamen değişti bu iki olay ile patlak verdi biri düğün anında yaşanan bir olayı annem izlerken çok mu önemli bir kişiydi diyerek eşimin isteği üzerine gelen nikah memerunu eleştirmesi ile başladı sonra da il dışında yaşayan abimin yanına gittik annemde abimlerdeydi (annem tek yaşamaya başladı babamın vefatı sonrası aynı şehirdeyiz)orada annem abim ile eşimin boy karşılaştırmasını yaptı nasıl sen şimdi abinden uzun musun felan diyerek ardından sen abinden şu kadar kilo fazlasın felan dedi aslında kötü niyet ile dediğini düşünmüyorum ama eşim bu karşılaştırmadan rahatsız oldu ve gece başbaşa konuşmaya başladık ama eşim annemin rahatsız olduğu hareketleri dile getirirken hakaret boyutuna geldi misafirlikteyiz diye sustum kimse huzursuz olmasın diye zoruma çok gitti Yok annem babamın yıl dönümün de niye abimlere gitmiş yok annem halamı sevmiyormuş yok annem arabası bozulduğunda bekarken ben maddi zorluk yaşarken niye bana ödetmiş yok annem göründüğün farklıymış gibi gibi saçma sapan bahaneler bende direk sordum ailen ailem ile samimi olmanı mı istemiyor dedim ama evet dedi ben anlayacağımı anladım dedim sonra ama onun annesi de sürekli bana laf vurdu hiç bir zaman ipleri koparmadım şimdi sürekli annem ile ilgili sorun öne sürüyor ben annemin bulduğumuz şehir de tek dayanağıyım şimdi soruyorum eşim yok gitmem samimi olmam diyor sizce bunlar toparlanamayacak durumlar mı ? -Annem ile konuştum çok üzüldüğünü asla bişey ima etmek istemediğini dikkatli olacağını söyledi ama şimdi annem gelecek gece şehir dışından almaya gelmek istemiyor babamın mezarına hep beraber giderdik gelmek istemiyor lütfen bu durumu nasıl yöneteceğimi eşim ile nasıl konuşmam gerektiğini yada ne zaman konuşmak için doğru zaman olur bekliyorum cevaplarınızı

Kocişkon bir şeyleri bahane edip iletişimi koparmaya çalışıyor…
Acaba kısasa kısas mı yapıyor? Sen ailesiyle görüşüyor musun?

İkinci cümlende bana saydıracaksan hiç yazma
Hayır görüşüyorum aksine daha ağır sözler duymama rağmen böyle tepki verip ip koparmadım sonuçta eşimin büyüten anne baba diye

Peki sizce nereye kadar daha 2 aylık evliyiz biz ve benim annem tek yaşıyor yani bir ben bir eşim var kötü olaylar olsa anlarım ağır söz hakaret yok ama nedense eşimin ailesinin sözlerine kapandığını düşünüyorum

Esiniz küsmek istemis ve küsmüs .madem oyle kisasa kisas der asla onun ailesine gitmem .yani bana kalsa ben boyle insani kafam goturmez bosarim acikcasi cocuk vs yokken boyle insanlar omur tuketir ama onu yapamam derseniz ailesiyle gorusmeyin kisasa kisas iyidir

Bu da mümkün ama neden bu kadar takıldın?
Bırak anacığınla sen görüş o gelsin gitsin kocan da ne yapıyorsa yapsın

Ben yarından itibaren uzman desteği alacam eğer çözebilirsem zaman ile çözmek için ama bu arada kalmışlığı kaldırabilecek biri değilim bu insanı çok yıpratır gibi hissediyorum

E sorununuz bu işte? Adam kindar anacı manyak. Boşan deme yazmışsın , ben kaçar

Niye görüşmek zorunda-siniz. Sen onun ailesiyle o da senin ailenle gorusmesin haftanın bir gununu seçin ikiniz de kendi ailenize gidin

Gözünün üstünde kaş var , der. Devam eder maalesef. Bazı insanların huyu böyle. Memnuniyetsiz olur kimi insanlar. Burnunun dikine dikine davranırlar. Ben anneniz için çok üzüldüm. Sizin için de üzüldüm, zor bir adam belli.

Tamam kimse kimseyle görüşmek zorunda değil ama ortada sıkıntı yok bir şey yok. Kim olsa, durduk yere böyle mesafe olsun istemez.. ama sizin eşiniz böyle devam eder büyük ihtimalle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…