Annemin bana yaptığı haksızlık mı değil mi?

Millet hamile hamile çalışıyor, onlar Mars ta galiba

27 yaşındayım ve işim mi yok? Haha Ben yüksek lisansa, akademik kariyere adadım yıllarımı. Gidip tekstil atölyesinde çalışabilirdim ama yapmadım. Emeklerimi hiçe sayamazsiniz
Yazdıklarınız o kadar komik ki...

Onu bunu bilmem de eşiniz kira istemek konusunda halt yemiş. Kvsinden kira parası isteyen damada başka bir şey düşer onun haddi değil. Bu cesareti ona siz vermişsiniz. Yakında düşman olur ailenize
Kendisi de bi kendini getirmiş gelirken, düğün takılarını da ailesine kaptırmış, istemeye utanmış sonra. Ama kaynanaya nasıl da talepkar damat paşa.

Benimki de diyor ki ona bakarsan sen yıllarını okumaya vermissin, onların emeklerini boşa çıkarmamışsn o zaman senin hakkını da sana vermelilerdi. Öldükten sonra ne malum yasayacagin diyor

Oturup eşinizle bunları mı konuşuyorsunuz? Ve ağzını yırtmadan nasıl durabiliyorsunuz?

Size belki 1 gram falan üzülebilirdik ama aileniz en doğrusunu yapmış.
Siz kardeşinizi zerre kadar sevmiyorsunuz. Kız "annem babam ölürse ben ne yaparım" dediğinde yalandan da olsa "ben varım ya ben hep senin yanındayım" dediğinizi bile sanmıyorum.
Yarın kocasıyla sorun yaşasa, kucağında çocukla ne yapacagimi bilemez halde kalsa siz de kocanız da 5 kuruş destek olmazsınız. 5 kuruşu geçtim 5 dklık manevi destek göstereceğinizi bile sanmıyorum.

Ayrıca konunun yarısını "şöyle okudum, böyle okudum, kocam sen okumuşsun dedi, kardeşim okumadı, okudum okudum okudum" cümleleriyle doldurmuşsunuz. Bu kadar öve öve bitiremediginiz ne okumuş olabilirsiniz acaba?
Çünkü çok matah bir şey okumuş olsanız karı-koca kedinizi kira kiraaa diye paralıyor olmazdınız herhalde.
Okuduysanız da kendinize okudunuz zaten. Anne babanız sizi okutarak görevlerini yapmışlar. Siz de okuyarak görevinizi yapmışsınız. Neyini bu kadar abarttınız?

Büşra bunlara cevap veremiyor. Saçma sapan geyik bişey yazınca aynı saçmalıkta cevap veriyor ama.

Birde çocuğunuza kim bakacak sorusuna çok kızmıştı. Cevabı annem olduğu için muhtemelen.
Hayır, anneme baktırmayacağım da diyemedi. Ama nasıl da başı dikti. Annesi çocuğuna bakmak zorunda sanıyor herhal.

Başka kim olacak
Eh arkasından o kadar atıp tuttugu annesine çocuk baktıramacağım dese alacağı tepkilerini tahmin ediyor sevgili Büşra, ondan diyemedi zaar
Ben kardeşinin bebek istemesine gıcık olmasını bile buna bağlıyorum, annesi tek kendi çocuğuyla ilgilensin ister Büşra.

Son düzenleme:
Büşra bunlara cevap veremiyor. Saçma sapan geyik bişey yazınca aynı saçmalıkta cevap veriyor ama.

"Sağ ol canım beni bir tek sen anladın" yazabileceği mesajlara cevap vermiştir bir de sadece

Yalnız bence kocası "sen ailenden önce ölürsen ben o eve çökemem" demek istemiş ama "ya onlar öldükten sonra yaşamazsan" diye çevirmiş lafı.
Gerçi yeni evliler daha cicim ayları. Onu da 5. senede falan söyler artık

Kocanın ağzına bakmaktan onu anlayamadı herhal, neyse biz ne güne duruyoruz?

Hepimiz kocasının söylediğinin altındaki niyeti anladık da çok zeki okumuş hanım kızımız büşra anlamamış.

Gerçi şimdi bebe var, sağlıkla doğar umarım, doğunca kendini garantiye almış olacak adam. Büşraya bişey olsa da çocuğumun hakkı diye göz koyar kayınailenin malına mülküne.

Annesine bipolar teshisi koydu ya dün, o yüzden ozellikle sordum

Peki.o çocuk kendi istegi ile mi geldi dünyaya? Anne baba ise her şeyi hesap etmeliler yada çocuk doğurup . Ona hakkın yok buna hakkın yok dememeliler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…