Annemin bana yaptığı haksızlık mı değil mi?

"Sağ ol canım beni bir tek sen anladın" yazabileceği mesajlara cevap vermiştir bir de sadece 😌

Yalnız bence kocası "sen ailenden önce ölürsen ben o eve çökemem" demek istemiş ama "ya onlar öldükten sonra yaşamazsan" diye çevirmiş lafı.
Gerçi yeni evliler daha cicim ayları. Onu da 5. senede falan söyler artık 😌
5ci yıla kadar kalmaz o iş bence

Yani bu kadar mikemmel eğitim almış, aranan eleman Büşra'nın çocuğunu bipolar deyip anormal göstermeye çalıştığı annesine baktırma ihtimali :skandal:
Cok yazik cok ,yas olmus 27 daha is yok ortada ,simdi cocuk doğurup, sonra minicik bebekle kariyer yapacağını da sanıyor. Lafım meclisten dışarı 27 yasinda herkes çalışabilir ama Büşra nin portföyü bunun için fazla hassas ve mükemmel, ben çalışacağını da sanmıyorum ama burda anneye gerçekten çok üzüldüm, bir de derler ki hep kız evlat hayırlıdır ,aman eksik olsun boyle kız evlat,Allah her şeyin hayırlısını versin.Psikolojide yansıtma diyoruz buna ,is yerinde taciz edilmiş isten çıkmış, hamile olduğu icin ülkede kariyer yapamiyormus :işsiz:Herkes ona karşı

Eh arkasından o kadar atıp tuttugu annesine çocuk baktıramacağım dese alacağı tepkilerini tahmin ediyor sevgili Büşra, ondan diyemedi zaar 😂
Ben kardeşinin bebek istemesine gıcık olmasını bile buna bağlıyorum, annesi tek kendi çocuğuyla ilgilensin ister Büşra.
Bu mesajıma neden şaşırıldı merak ettim 😂
Normal bir insan, kardeşinin çocuk istemesinden neden rahatsız olur, olsun ki?

Kardeşini, hastalığını düşünmediğini göre geriye başka ihtimal kalmıyor bence 🤷

Bal gibi derler şekerim. Çünkü emek onların, mal onların. Vermiyorum derse ne yapabilirsin?
İşte ben de onu diyorum aslnda. Kendi isteyerek dünyaya gelmemiş ve sen anne baba olarak elindeki onunla paylasmzsn kimle paylasacksn? 2 buçuk yaşında oğlum var değil malim canım feda biz de ailemizden böyle gördük başka türlüsü çok garip geliyor bana.

İşte ben de onu diyorum aslnda. Kendi isteyerek dünyaya gelmemiş ve sen anne baba olarak elindeki onunla paylasmzsn kimle paylasacksn? 2 buçuk yaşında oğlum var değil malim canım feda biz de ailemizden böyle gördük başka türlüsü çok garip geliyor bana.
2.5 yaşındaki oğlunun üstüne yap o zaman bütün mal varlığını. Sonra yaşlılığında emekli maaşıyla kira ödemeye çalışırken ne haklıymış kk’daki kadınlar der başını taşlara vurursun 😂

Bu konuda kadıncağız da aynisini yapiyor zaten ama 27 yasinda doyumsuz kizini memnun edemiyor,once kotu anne oldu sonra bipolar oldu

2.5 yaşındaki oğlunun üstüne yap o zaman bütün mal varlığını. Sonra yaşlılığında emekli maaşıyla kira ödemeye çalışırken ne haklıymış kk’daki kadınlar der başını taşlara vurursun 😂
Size anlatamadım tabi yazıda kalıyor bazı şeyler konuşur gibi ifade edemiyorum ama çok farklı yerden bakıyoruz hayata bence.

Hepimiz kocasının söylediğinin altındaki niyeti anladık da çok zeki okumuş hanım kızımız büşra anlamamış.

Gerçi şimdi bebe var, sağlıkla doğar umarım, doğunca kendini garantiye almış olacak adam. Büşraya bişey olsa da çocuğumun hakkı diye göz koyar kayınailenin malına mülküne.

Ailesi de az çok çözmüştür damatlarını. Zaten kızlarını tanıdıkları için nasıl bir adamla evlendiğini tahmin etmeleri zor olmamıştır.
Bugün kirayı verseler yarın tapu diye tutturacaklar. Sonra bir bakmışlar sevgili damatları konu sahibine evi sattırıp kendine araba alıyor.

X